Arhiva Comercial

Pareri Promotor International (Bosch Car) Service Bucuresti

Subiecte in care nu s-a mai scris de 3 luni si subiecte inchise

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Reguli forum
Daca cineva dintre cei care au subiect aici doreste mutarea acestuia in categoria Comercial, il rog sa ma anunte prin PM, E-MAIL sau printr-un mesaj aici.
In aceasta categorie nu se mai poate raspunde la subiecte.

Pareri Promotor International (Bosch Car) Service Bucuresti

Mesajde radu.traistaru » 14 Ian 2011, 11:46

Salut,

As dori si eu sa stiu cateva pareri de la cei care au avut de-a face cu serviceul Promotor International (Bosch Car) Service din Bucuresti, Str. Mieilor (Militari).
Au decontare directa cu Credit Europe (unde am Casco) si vreau sa stiu daca sa bag masina la ei pentru vopsit 2 elemente + schimbat spoiler fata.
Avatar utilizator
radu.traistaru
Incepator
 
Mesaje: 44
Membru din: 08 Dec 2009, 11:20
Localitate: Bucuresti (Rm. Vilcea)
Maşina: Ford Focus 2007, 1.6 TDCi, 90 CP, Trend + optionale
VIN: WF05XXGCD57U70830

Re: Pareri Promotor International (Bosch Car) Service Bucuresti

Mesajde radu.traistaru » 27 Iun 2011, 09:56

Revin cu detalii referitor la service-ul sus mentionat. Am avut 2 interventii la ei, o schimbare de spoiler fata care a decurs bine si o interventie pentru vopsirea barei spate, a unei jante si a aripii stanga spate.
Dupa ce-a de-a doua interventie am avut urmatoarele neplaceri:
- senzorii de parcare nu mai functionau corect - am fost sa mi-i repare ulterior si se pare ca acum functioneaza;
- covorasul din portbagaj dezlipit - l-am reparat lipit eu;
- stopul de ceata are un mic joc - aici poate este doar o impresie de-a mea;
- bavetele de noroi aveau joc - le-au fixat ei intr-un mod total "pe genunchi", 2 holsuruburi ce fac prinderea in spoilerul spate.
Ca parti bune:
- culoarea a iesit bine si sper sa nu am neplaceri legate si de vopsea sau manopera (se ofera garantie de 3 luni la manopera si 12 luni la vopsea ceea ce ar trebui sa acopere eventualele neplaceri ulterioare);
- persoanele de la receptie serviabile;
- respectarea timpului estimat pentru lucrare, am dus masina luni si mi s-a spus ca miercuri seara/joi dimineata este gata si asa a fost, miercuri la pranz masina putea fi ridicata.
Avatar utilizator
radu.traistaru
Incepator
 
Mesaje: 44
Membru din: 08 Dec 2009, 11:20
Localitate: Bucuresti (Rm. Vilcea)
Maşina: Ford Focus 2007, 1.6 TDCi, 90 CP, Trend + optionale
VIN: WF05XXGCD57U70830


Înapoi la Arhiva Comercial

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 2 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 2 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login