Switch to full style
Noutăţi din lumea automobilistică
Răspunde

Asistenta rutiera gratuita - FordAsistenta12

07 Feb 2013, 15:49

Ati aflat de noul produs de la Ford de asistenta rutiera? Daca faci revizia la un dealer autorizat, primesti gratuit asistenta rutiera, valabila pana urmatoarea revizie. Se numeste FordAsistenta12 si acopera atat defectiuni tehnice, cat si asistenta in caz de accident. Nu conteaza varsta masinii si nici kilometrajul. Practic, in cazul in care masina este imobilizata, esti tractat gratuit la cel mai apropiat dealer autorizat.

Re: Asistenta rutiera gratuita - FordAsistenta12

07 Feb 2013, 15:59

http://www.ford.ro/InformatiiUtile/FordAsistenta12

Re: Asistenta rutiera gratuita - FordAsistenta12

07 Feb 2013, 16:30

mie nu mi-au zis nimic cei de la Colina Motors din Popesti Leordeni si am facut revizia la ei acum 2-3 saptamani

Re: Asistenta rutiera gratuita - FordAsistenta12

07 Feb 2013, 16:36

S-a lansat la 1 Februarie. Dar incerca sa vorbesti cu ei... poate gasesc o varianta sa te bage ;)

Re: Asistenta rutiera gratuita - FordAsistenta12

08 Feb 2013, 11:10

Eu am de anul trecut de la Tiriac Auto si momentan baietii de acolo mi-au zis ca se lucreaza sa se extinda serviciul pentru toata Europa.

LE: Tiriac Auto nu se afla in program, va trebui sa ma interesez.
In orice caz, de la Tiriac Auto imi poate aduce masina in Brasov si primesc masina la schimb sau cazare daca nu se poate repara intr-o zi totul. (Costurile de cazare si masina de inlocuire ... suportate de Tiriac Auto)

Re: Asistenta rutiera gratuita - FordAsistenta12

08 Iun 2015, 20:12

Exista vreo sansa ca si cei cu masini noi aflate in garantie sa beneficieze de asistenta rutiera de la Ford?

Thanx!
Răspunde