ATENTIE: topicurile care nu isi au locul aici sunt sterse sau inchise fara avertizare, iar userii care continua sa greseasca risca suspendarea contului !
Răspunde

Re: Cafeneaua fericitilor!

21 Sep 2015, 22:47

I, daddy. I, happy. :)

Re: Cafeneaua fericitilor!

22 Sep 2015, 04:50

octa scrie:I, daddy. I, happy. :)


Sa fie intr-un ceas bun.Sa va bucurati de el/ea si sa fie sanatos/a ca e cel mai important.Asteptam naveta de bere.Baiat sau fata?

Re: Cafeneaua fericitilor!

22 Sep 2015, 08:50

felicitari!

Re: Cafeneaua fericitilor!

23 Sep 2015, 08:44

Multumesc pt. vorbele bune.
E fetita.

Re: Cafeneaua fericitilor!

25 Sep 2015, 14:45

Sa-ti traiasca!!

Re: Cafeneaua fericitilor!

15 Aug 2016, 10:39

Salutare, lume! :)

Fost-am plecat în concediu și făcut-am cunoștință cu malefica eroare a filtrului DPF, p242f, în tandem cu ditamai mesajul „ENGINE MALFUNCTION” în bord. Pe autostradă în Croația. :(
Mulțumesc pe această cale patronului cafenelei fericiților, @valiinves pentru că m-a ajutat telefonic să-mi fac o idee.
De asemenea, mulțumesc colegului @DGAlexandru, care mi-a confirmat telefonic că este o problemă de filtru DPF și pot să-mi continui călătoria.

Bafta mea, interfața OBD2/ELM din torpedou. Cu un Torque Pro am șters erorile și am scăpat de limp mode.

Back home, in one piece. Me happy. :)
Valiinves, DGAlexandru, să trăiți o mie de ani, fără erori în calculatoarele voastre de bord! :)

Re: Cafeneaua fericitilor!

15 Aug 2016, 13:47

Multumesc!
Ma bucur ca ti-am putut fi de folos cat de cat si Welcome back! =D>

Re: Cafeneaua fericitilor!

20 Feb 2024, 23:36

Salutate fratilor!
Am vazut ca in cafeneau suparatilor nu mai posteaza nimeni, deci nu mai exista oameni suparati.
Perfect. Dar daca sunt numai oameni fericiti, de ce nu posteaza aici, nu vor sa impartaseasca si cu noi,sau!? :-/

Re: Cafeneaua fericitilor!

21 Feb 2024, 07:08

Ți-am răspuns în cafeneaua cealaltă.

Re: Cafeneaua fericitilor!

25 Feb 2024, 19:27

Adevarat!
Răspunde