Arhiva sectiunii Boutique (promotionale ClubFord)
Subiect închis

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

03 Oct 2010, 21:49

in bucuresti exista magazin sau de unde le pot cumpara ca eu nu am masina la mine in bucuresti deci pe jos la intalniri nu pot merge

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

27 Oct 2010, 11:24

Eu sunt din Iasi si as vrea si eu un set cu suporti de numere si un odorizant. Am trimis un PM reprezentantului din Iasi, dar nu am primit niciun raspuns.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

02 Noi 2010, 23:16

Am vazut mesaju tau, trimis pe 24 oct. Din pacate nu pot sa-ti dau un raspuns pozitiv, pentru ca intre timp m-am informat la adminul acestui forum si materialele promotionale s-au epuizat, iar altele se vor face cind va reusi sa adune banii de la restantieri.

Oricum, eu i-am propus ca pentru fiecare comanda de suporti de numere, cani, odorizante, si alte chestii care sint cu bani, sa ii adunam inainte si sa ii trimitem cind dam comanda pentru a evita ca omu sa plateasca din banii lui toate astea si dupa aia sa astepte banii.

Te-am trecut pe lista, si in momentul cind primesc vesti pozitive voi da anunt celor din zona.

Ideal ar fi ca cei care se simt membri cu adevarat sa vina si la intilniri, ca sa stim pe cine ne putem baza.

Ca am epuizat stocul de stikere cu memrbi care au venit o singura data doar ca sa-si ia stikeru gratuit si apoi nu am mai auzit de ei.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

25 Noi 2010, 20:35

Salutare sunt nou pe aici
As dori si eu un Sticker sunt din Suceava am vreo sansa

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

11 Dec 2010, 10:53

de care? clubford.ro sau oval?

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

12 Dec 2010, 00:30

vreau si eu 2 buc sw strickere ovale, si 2 buc odorizante masina. Sunt din Timisoara

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

22 Dec 2010, 14:25

salut as dori daca se poate si eu 2 stickere pt 2 masini sunt din bucuresti :D

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

22 Dec 2010, 16:17

treci intr-o seara pe la academie dupa ce in prealabil verifici daca nine cineva acolo si poate ai sanasa sa gasesti la unul dintre baieti. daca nu... cred ce va mai trebui sa astepti pina la o intilnire lunara.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

22 Dec 2010, 16:22

okay astept ms mult

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

28 Dec 2010, 15:41

As dori un set de suporti de numere si un sticker oval mic, va rog. Ma poate ajuta cineva din Bucuresti?

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

08 Ian 2011, 16:11

as dori si eu un sticker de lipit pe luneta pe dinauntru , se poate ? multumesc

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

08 Ian 2011, 22:16

salut!!!
sunt din tg mures si as vrea sa intru in posesia unui sticker,...,ma poate ajuta cineva ???? ms mult

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

09 Ian 2011, 11:34

salut,
trimite-mi adresa pe PM ;am modelul oval daca te intereseaza

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

09 Ian 2011, 14:04

salutare tuturor!! :D as vrea sa intru si eu in posesia a unui set de suport de nr si un sticker...sunt din arad si nu avem reprezentant regional..mai am 2 prieteni ce au ford si au solicitat stickere acum un an si niki acum nu au primit ..daca se poate un raspuns va multumesc anticipat stima echipa club ford :)

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

12 Ian 2011, 17:51

salut
are cineva sticker pt luneta in mures?? sau cum as putea sa fac rost ??
am nevoie de sticker cu scris alb(am folii si altfel nu se vede) ....ms mult
Subiect închis