Dealerii Ford din Romania

Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Cum stau cu service-ul, cum se comporta la achizitionarea masinii, la reparatiile in garantie

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde anducoj » 19 Sep 2011, 09:05

Am facut revizia de 2 ani la acest service si am avut doar cuvinte de lauda. Recent am avut o problema cu acumulatorul si incercand sa-i dau jos carcasa protectoare am observat cu stupoare ca TOATE SURUBURILE DE LA CAPACUL FILTRULUI DE AER ERAU NESTRANSE!!!. Doar bagate in lacasul lor, iar capacul avea un joc de vreo 1 cm...deci din feb 2010 am mers bine merci cu masina fara filtru de aer! Nici nu vreau sa imi inchipui cat praf si mizerie am adunat la viteze mari. Preturi mici, servicii pe masura( cel putin, cand am fost eu erau preturi mici!). Degeaba incearca un patron sa faca o treaba buna. Factorul uman are grija sa distruga totul cu meticulozitate tipca latino-balcanica. Evitati acest service pana nu vor decela mecanicii reali de cei proveniti din randul capsunarilor goniti din vest.
NEW MONDEO TITANIUM 2.0i 145HP 4DR SEA-GREY
Avatar utilizator
anducoj
Member
 
Mesaje: 427
Membru din: 06 Feb 2009, 18:16
Localitate: Bucuresti
Maşina: NEW MONDEO TITANIUM 2.0i 145HP 4DR
VIN: WF0DXXGBBD8E15538

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde ionouts » 20 Sep 2011, 05:30

salut,
vreau sa cumpar un ford mondeo 2.0 din 2005. se poate verifica la royal motors pitetsi? va rog un raspuns rapid pt. ca azi vreau sa cumpar masina.
multumesc!
ionouts
Incepator
 
Mesaje: 4
Membru din: 19 Sep 2011, 20:25

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde daemon » 20 Sep 2011, 07:38

Normal ca se poate. Si eu acolo am fost cand mi-am luat masina, ca era cel mai aproape.

Doar sa dai un telefon sa te programezi, sa nu fie prea ocupati.
Imagine
Avatar utilizator
daemon
1nsane Member
 
Mesaje: 1810
Membru din: 24 Sep 2008, 01:02
Localitate: Tg. Mures
Maşina: ex - Focus 2 1.6 TDCi, 109CP, 2007

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde ionouts » 20 Sep 2011, 09:03

ms mult pt. promptitudine. am vb cu ei, pot pune masina pe tester, dar nu pot verifica km reali, accidente suferite etc. decat vizual.
ionouts
Incepator
 
Mesaje: 4
Membru din: 19 Sep 2011, 20:25

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde geo24yo » 25 Sep 2011, 14:07

Salut. Rama cd-player modelul oval pentru Focus 2. Cat costa? Ce culoare este? Ce termen de livrare?
Avatar utilizator
geo24yo
Ford Freak
 
Mesaje: 201
Membru din: 31 Mai 2011, 19:07
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus
VIN: WF05xxgcc5fu38557

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde BADITA_G » 08 Oct 2011, 19:58

salutare
revizia de 1 an...totul a decurs bine
domnul de la receptie politicos..mecanicul profesionist
am sa revin
10/10

BGC
BADITA_G
Incepator
 
Mesaje: 10
Membru din: 27 Aug 2010, 09:53
Maşina: FORD FOCUS
VIN: 33333333333333333

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde Dumitrescu Bogdan » 20 Oct 2011, 13:32

AM UN FORD FOCUS II 2.0 TDCI, SI TREBUIE SA-I FAC REVIZIA DE 30000 (2 ANI). REAL, AM NUMAI 17000 KM. CAM CAT AR COSTA REVIZIA?
Avatar utilizator
Dumitrescu Bogdan
Incepator
 
Mesaje: 6
Membru din: 06 Feb 2010, 15:52
Localitate: CRAIOVA
Maşina: Ford Focus, 2009, 2.0 TDCi, 136 CP, Titanium

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde Emil_Greus » 29 Oct 2011, 16:03

Am facut programare la Royal pentru revizia de 45.000 km, sambata, 05.11.2011.

Ce pot sa va spun este ca pretul manoperei nu mai este de 50 ron (fiindca vin cu piesele mele). O mica dezamagire din punctul asta de vedere, dar sa speram ca modul in care se va efectua lucrarea va compensa diferenta de pret.

Deocamdata nu am avut experiente cu cei de la Pitesti, dar tinand cont ca sunt f. laudati pe forum, m-am hotarat sa fac 300km (dus intors) sa incerc :)

Voi reveni cu impresii la cald, dupa revizie.
Avatar utilizator
Emil_Greus
1nsane Member
 
Mesaje: 1106
Membru din: 15 Iun 2008, 18:11
Localitate: PLOIESTI
Maşina: Ford Expedition Max XLT, 3.5 V6; Ex. Ford Focus, 2008, 1.6 benz+GPL

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde alexandrusavu » 01 Noi 2011, 15:54

Cum ajung la Royal venind dinspre București pe autostradă ?
Pe google maps arată o ieșire la un moment dat spre Pitești Sud, pe deasupra autostrăzii și apoi se continuă în DN65B până la Royal.

E ok pe acolo ?
Merci.
Imagine
<photo-blog actualizat bianual>
Cars :
Ford Focus Trend CL '07 Hatch 1.6 TDCi ~115cp, 275Nm [90cp, 215Nm stock]
Avatar utilizator
alexandrusavu
 
Mesaje: 4747
Membru din: 23 Aug 2007, 02:11
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus Trend CL '07 Hatch 1.6 TDCi 90CP
VIN: WF05XXWPD57U35570

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde bogda1313 » 01 Noi 2011, 16:03

Da, e perfect. Iesi de pe autostrada prin dreapta, treci peste ea si imediat dupa Carrefour, pe partea stanga sunt ei. Atentie insa ca nu poti sa intri direct in curte facand stanga, fiindca ai banda dublu-continua, trebuie sa mergi cam 700m pana la primul giratoriu ca sa intorci (aceeasi poveste ca la Neste).
Ford Focus MK4 Wagon 2019 Titanium, 1.0 EcoBoost 125 M6
Ford Focus MK2 2007, 1.6 Duratec, Trend Collection + multe chestii montate din pasiune
My site: Auto TestDrive
Avatar utilizator
bogda1313
 
Mesaje: 2569
Membru din: 18 Aug 2007, 12:44
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus MK2, 2007

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde alexandrusavu » 01 Noi 2011, 16:31

Ok, mulțumesc.
Vineri am programat cu scepticism revizia de 60k . Sper să revin cu vești bune.
Imagine
<photo-blog actualizat bianual>
Cars :
Ford Focus Trend CL '07 Hatch 1.6 TDCi ~115cp, 275Nm [90cp, 215Nm stock]
Avatar utilizator
alexandrusavu
 
Mesaje: 4747
Membru din: 23 Aug 2007, 02:11
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus Trend CL '07 Hatch 1.6 TDCi 90CP
VIN: WF05XXWPD57U35570

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde IOnut10 » 01 Noi 2011, 16:34

Eu cred ca o sa fii multumit.
Sa le spui ca vrei sa stai langa masina ;)
Avatar utilizator
IOnut10
Ford Freak
 
Mesaje: 188
Membru din: 29 Oct 2009, 22:09
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus, 2007, 1.8 TDCi 115 CP

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde IOnut10 » 17 Noi 2011, 16:08

Azi am fost la ei pentru a treia oara. Am facut revizia de 4 ani si ITP. Totul super ok, din nou :)
Avatar utilizator
IOnut10
Ford Freak
 
Mesaje: 188
Membru din: 29 Oct 2009, 22:09
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus, 2007, 1.8 TDCi 115 CP

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde laurentiugm » 29 Noi 2011, 16:09

IOnut10... ma pregatesc si eu de revizia de 4 ani si itp... cat te-a costat ? si ce ai facut la revizie? merci
Ford FIESTA 1.4 Duratec DOHC 16V - B78KLY
laurentiugm
1nsane Member
 
Mesaje: 1273
Membru din: 07 Ian 2008, 16:34
Localitate: Bucuresti
Maşina: Fiesta mk6 facelift 1.4i;

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde alexandrusavu » 29 Noi 2011, 16:14

Eu am uitat să mai revin cu feedbackul după revizie.
Am fost am rezolvat. Pt. unele piese pivoți, bielete m-au ajutat cu prețuri pt. piese aftermarket.
Nota 10.
Imagine
<photo-blog actualizat bianual>
Cars :
Ford Focus Trend CL '07 Hatch 1.6 TDCi ~115cp, 275Nm [90cp, 215Nm stock]
Avatar utilizator
alexandrusavu
 
Mesaje: 4747
Membru din: 23 Aug 2007, 02:11
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus Trend CL '07 Hatch 1.6 TDCi 90CP
VIN: WF05XXWPD57U35570

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde IOnut10 » 29 Noi 2011, 16:36

@laurentiugm

ITP a costat 84 RON.
Manopera revizie a fost in jur de 120 RON.
Manopera schimb lichid frana + 1L lichid frana au fost aprox 110 RON.
Preturile sunt pentru masina din profil.

Piesele pentru revizie le-am avut cumparate din alta parte.

Ca o comparatie, la service Radacini din bd. Ferdinand mi-au cerut 210 RON pentru ITP...
Avatar utilizator
IOnut10
Ford Freak
 
Mesaje: 188
Membru din: 29 Oct 2009, 22:09
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus, 2007, 1.8 TDCi 115 CP

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde danielsong » 29 Noi 2011, 22:38

Am facut o reparatie pe dauna la RoyalMotors.Desi am avut de inlocuit si chederul de portbagaj, platit de asigurator (pe factura), am constatat acasa ca e cel vechi-defect. I-am contactat si-surpriza-"da , asa e, l-am luat pe cel nou, era mai lung, nu puteam taia din el, o sa-l schimbam". Dupa o saptamana: a venit chedetul meu-"da, sigur, veniti maine dupa el. Ma duc a doua zi, il iau si ii zic omului ca o sa-l schimb-"nu-l schimbati, tine-ti-l de rezerva". Ma pune necuratul sa-l masor, era cu 20 cm mai lung.Am inteles de ce trebuia sa-l tin de rezerva. Sunt curios sa vad finalul.
Ce firma e asta???
danielsong
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 29 Noi 2011, 22:19

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde laurentiugm » 30 Noi 2011, 09:57

@IOnut10 multumesc....
eu vreau sa ma duc pentru ca masina iese din garantie si vreau sa ii fac o ultima verificare la un service ford.... la royal am fost in ultimii 2 ani si au fost ok...nici nu stiu ce sa fac ca am cerut o oferta si era destul de scump + drumul ajungeam ca in bucuresti e mai am pana in ianuarie sa ma gandesc...
Bafta
Ford FIESTA 1.4 Duratec DOHC 16V - B78KLY
laurentiugm
1nsane Member
 
Mesaje: 1273
Membru din: 07 Ian 2008, 16:34
Localitate: Bucuresti
Maşina: Fiesta mk6 facelift 1.4i;

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde flopit » 12 Dec 2011, 09:10

e vorba de o masina opel. pe seria masinii in programul opel chederul asta il da producatorul. asa ca nu ai dreptate.!!se taie la dimensiune-poti sa intrebi la opel
flopit
Incepator
 
Mesaje: 14
Membru din: 04 Mar 2009, 15:28
Maşina: focus 1.6 TDCI

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde crocodil » 13 Dec 2011, 13:53

Pentru Laurentiu,
Raman doua avantaje:
- poti cumpara piese de la un furnizor din Bucuresti, unde sunt mai ieftine. Eu recomand Centrocar pentru ca am cumparat de la ei fiind mai aproape de mine dar sunt si alti parteneri ai forumului. Pretul la monopera nu creste daca te duci cu ele din alt magazin cam cum fac cei din Bucuresti.
- poti asista la reparatie si esti convins ca ce platesti este pe masina iar pentru aceasta nu trebuie sa te rogi de nimeni sau sa dai cadouri.
Pentru ca se termina garantia totusi pot afirma ca in reteaua Ford este mai bine ca la alti. Fiica mea a cumparat un Seat Ibiza unde daca vrei o verificare la articulati si jocuri roti trebuie sa platesti o ora de manopera pentru rampa si daca te plangi de o functionare anormala a motorului inca o ora de manopera pentru testare motor , masina fiind in garantie.
Totusi am impresia ca problemele in garantie merg mai greu la Pitesti in primul rand ca piesele ce trebuiesc inlocuite vin foarte tarziu.
crocodil
 
Mesaje: 180
Membru din: 14 Noi 2009, 19:28
Maşina: Ford Kuga II, 2.0 TDCI, AWD, MT

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde DoubleD » 15 Dec 2011, 18:36

Azi am facut revizia de 3 ani la masina din semnatura la Royal Motors (toate 3 au fost la ei).
Ca de obicei, foarte seriosi (programare la 8, la ora 8:10 era pe elevator), treaba bine facuta si destul de ieftin (300 lei cost total: ulei, filtru ulei, filtru aer, manopera) + o revizie de iarna gratuita. Plus curatare clapeta de acceleratie (masina mai avand un an de garantie).
Recomand in continuare Royal Motors.
Avatar utilizator
DoubleD
Ford Freak
 
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2009, 22:31
Localitate: Mioveni
Maşina: Ford Fiesta Titanium 2016, 1.0 ecoboost, 100 CP, CV autoamata

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde lupul1952 » 25 Ian 2012, 10:09

Pana la 1 martie 2012 la Royal Motors beneficiezi de schimbat placute de frana gratuit, chiar si daca si le aduce posesorul autoturismului. Buna promotia mai ales pentru cei care fac revizii in perioada asta!
Avatar utilizator
lupul1952
 
Mesaje: 393
Membru din: 18 Iul 2007, 12:30
Localitate: Ph
Maşina: Focus3,5 150hp

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde crocodil » 16 Feb 2012, 15:06

Am fost la inceputul luni febroarie la revizia a III. Totul a fost perfect. Desi se pare ca vor sa reduca accesul clientilor in atelier, nu a fost nici-o problema sa stau langa masina si sa am conversatie cu mecanicul meu favorit. Costul total 570 ron si am beneficiat de reducerea de 15% la piese de schimb acordata pentru membri Asociatiei.Trebuie sa recunosc ca sunt tratat ca un client fidel, chiar imi recunosc vocea la telefon. Se pare ca au mai facut o modificare: pentru a beneficia de oferta la manopera de 60ron/ora trebuie sa cumperi piesele de la ei, daca vii cu ele de acasa pretul la manopera este ca in Bucuresti. Aduc multumiri domnului Director general Ing. Cornel Badescu care este tot timpul prezent prin reprezentanta astfel incat clienti sa plece multumiti (se cunoaste ca am fost colegi de facultate,dar la 10 ani distanta). Cine intimpina greutati sa il contacteze si va pleca multumit.
Am sa revin tot timpul la Royal Motors daca am sa am acces in atelier si daca costul facturi +motorina nu depasesc costul facturi din Bucuresti.
crocodil
 
Mesaje: 180
Membru din: 14 Noi 2009, 19:28
Maşina: Ford Kuga II, 2.0 TDCI, AWD, MT

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde Bobo_s » 06 Apr 2012, 20:28

Astazi am fost din nou la ei (oferta la verificare AC, schimbat freon...)...si a fost intr-adevar..altceva!! Programat la 8.30 ... nu am asteptat nici macar 1 minut in plus, masina a intrat imediat in service si... la fel nu a fost nici o problema sa stau in hala langa masina!
De data aceasta nu am nimik de reprosat ... totul a decurs normal! ...as fi vrut putin mai multa atentie...dar..asta este o problema generala...!
Una peste alta...totul a fost OK! :)
"Nimanui nu-i pasa daca esti trist...asa ca ai putea la fel de bine sa fi fericit!"

Ford Focus MK1, 2001, 1.8 TDDI, 66kw
Avatar utilizator
Bobo_s
Ford Freak
 
Mesaje: 102
Membru din: 23 Iun 2011, 12:54
Localitate: Arges
Maşina: FORD FOCUS 1.8 TD - 2001, 66KW

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde B-87-WFO » 06 Apr 2012, 22:11

Spune-ne te rog si pretul pentru inlocuire freon
Imagine
Avatar utilizator
B-87-WFO
Ford Freak
 
Mesaje: 123
Membru din: 22 Mai 2011, 19:28
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus 1.6 TDCI 109 CP Turnier 2006
VIN: WF0WXXGCDW6J59484

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde Bobo_s » 09 Apr 2012, 09:26

B-87-WFO scrie:Spune-ne te rog si pretul pentru inlocuire freon


A fost la oferta zilei....la 69 lei - Verificare + Incarcare a sistemului de aer conditionat! Cu stima....
"Nimanui nu-i pasa daca esti trist...asa ca ai putea la fel de bine sa fi fericit!"

Ford Focus MK1, 2001, 1.8 TDDI, 66kw
Avatar utilizator
Bobo_s
Ford Freak
 
Mesaje: 102
Membru din: 23 Iun 2011, 12:54
Localitate: Arges
Maşina: FORD FOCUS 1.8 TD - 2001, 66KW

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde AdiC » 18 Apr 2012, 09:16

Un pret pentru o revizie la o Fiesta 1.4 tdci, va rog. Promotia Ford Econo Check este valabila si la voi?

Merci,
Adi
2008 Ford Fusion 1.4 TDCi
AdiC
 
Mesaje: 543
Membru din: 14 Ian 2005, 11:42
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford
VIN: WF0UXXGAJU8G73542

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde B-808-BOG » 19 Apr 2012, 16:05

Salut.Am fost eu la revizie saptamana trecuta :)
revizie de 30000 km .... schimbat ulei + filtre + filtru polen + lichid frana 900 lei
cam scump cred :D
Avatar utilizator
B-808-BOG
Incepator
 
Mesaje: 30
Membru din: 22 Iul 2010, 13:03
Maşina: Ford

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde lenrock36 » 30 Apr 2012, 09:59

Va salut,

Ati platit la casierie exact suma de 574,56 lei.Nu inteleg de unde suma de 900lei !?Daca sunt diferente va rog sa imi spuneti.

Multumesc
lenrock36
Incepator
 
Mesaje: 6
Membru din: 05 Mai 2007, 17:47

Re: Royal Motors - Pitesti - dealer & service Ford

Mesajde feel the difference » 02 Mai 2012, 14:52

Buna ziua!
Cateva mici sugestii ce le-am observat in scurtul interval de timp, respectiv 08:50 - 10: 25 aproximativ, cat a durat interventia la masina mea. Legat de interventie nu am ce sa spun, problema s-a rezolvat, din acest punct de vedere sunt multumit, observatiile as vrea sa le fac in legatura cu urmatoarele si nu vrea sa fiu interpretat gresit:
- mi s-a comunicat ca se acorda reducere de 15% la pretul pieselor, reducere ce nu apare in factura desi exista un spatiu special destinat (in cazul meu oarecum impropriu spus piese pt ca a fost vorba doar de niste cabluri, dar totusi sa schimbi cateva cabluri si sa te coste 92 lei, e cam piperat, dar asta este doar o parere personala)
- lucrarea a fost efectuata in data de 01.05.2012, persoana care mi-a spus ce urmeaza sa facem la masina pt a remedia problema si cat ma costa s-a adresat pe un ton foarte respingator si cu o indiferenta totala, raspunzandu-mi la intrebari cat se poate de sec si nepoliticos de unde orice om normal ar fi inteles ca acea persoana este foarte deranjata de intrebari, ori in opinia mea pt un service de o asemenea anvergura, nu isi are locul in randul angajatilor un asemenea comportament, asta ca si idee de marketing, pe client nu il intereseaza ca acel mecanic s-a trezit cu fata la cearceaf sau ca era suparat ca a fost chemat la servici intr-o zi nelucratoare cum nici pe mecanic nu il intereseaza faptul ca un client se foloseste de astfel de zile pt a isi rezolva diverse probleme in loc sa se odihneasca;
- tot ca idee de marketing, personalul unui birou, a unei afaceri in general indiferent de domeniul de activitate, nu poate oferi genul de raspunsuri ca ... asa se intampla la toate, ce stiu eu", sau ,,asa fac toate'', pt ca pe client NU il intereseaza acest lucru, personalul ar trebui invatat sa minta frumos si nevinovat spunand ca este un defect de fabricatie si imediat sa ofere solutii, nicidecum sa trateze cu o asemenea indiferenta clientul si sa dea astfel de explicatii pt ca scade foarte mult imaginea acelei institutii;
- eu am vazut mai pe la toate service-urile pe unde am fost si cu alte masini pe care le-am avut in proprietate si pe langa acea husa de protectie pe scaun se aplica o husa si pe volan, pe cand la Royal nu am vazut asa ceva; eu de exemplu nu am avut din fabricatie volan de piele si a fost alegerea mea ca acum o saptamana sa il imbrac profesional in piele, si am fost deranjat de faptul ca alte persoane din atelierul de lucru s-au perindat pe langa masina si am pus mana pe volanul meu, maini murdare si volan neacoperit de acea husa si pana la urma indiferent ca este de piele sau nu volanul, nu este frumos;
- stiam ca politica acestui service este ca proprietarul masinii sa astepte intr-o sala de unde isi poate vedea masina, ori eu am fost singurul de aceasta data care a procedat asa, in rest toti clientii erau in sala de service si unii dintre ei mi-au admirat mie masina, lucru care nu ma deranjeaza foarte mult dar de la a te uita la masina pana la aproape a intra in ea e mult si asta fara ca vreun reprezentant al service-ului sa iti faca observatie ca nu este frumos mai ales ca nu este masina ta si pana la urma daca as fi vrut sa fie admirata de alte persoane as fi mers cu ea la o prezentare auto;
- un alt aspect si ultim de aceasta data este acela ca nu este tocmai la locul lui ca in sala de asteptare clienti, atunci cand exista clienti acolo sa predomine in aer tot felul de arome nu tocmai placute de genul pronto, domestos si alte produse de igienizare provenite de la femeia de servici care fara niciun fel de rusine si-a vazut de treaba si a spalat pe jos cu mopul pe langa picioarele mele (ma mir ca nu mi-a cerut sa ma ridic si de pe scaun), a spalat geamurile si a defilat nicidecum intr-un halat sau o vestimatie ceva mai decenta asa cum ar fi normal in orice institutie ci in pantaloni pana la genunchi, tricou fara maneci, etc., barem daca ar fi avut vreo 20 ani poate ca privelistea nu ma dezgusta dar s-a intamplat exact contrariul.
In speranta ca mesajul meu amplu nu v-a plictisit si ca sugestiile de mai sus vor fi interpretate doar ca observatii personale (poate chiar idei de schimbare pe viitor) si nicidecum reprosuri suparacioase ori vorbe de ocara, va doresc succes in activitatea dvs si putere de munca!
Oamenii se impart în doua categorii: unii cauta toata viata si nu gasesc, altii gasesc si nu sunt multumiti!
Avatar utilizator
feel the difference
Member
 
Mesaje: 483
Membru din: 05 Apr 2011, 17:06
Localitate: Pitesti
Maşina: Ford Focus 2 prefacelift Sedan TDCI
VIN: WF04XXWPD45C62793

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dealerii Ford din Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login