Răspunde

Nu sunteti autorizat sa cititi aceasta sectiune.

10 Mar 2011, 16:54

Va salut, incerc sa-mi instalez si eu Microcat-ul si ca tot omul dau la functia cautare. Dupa multe clickuri,redirectionari,topicuri inchise si invarteli ca-ntr-un cerc vicios etc, ajung la "the final click" ca sa-mi apara textul din titlul topicului. Imi poate raspunde cineva?


Ca o sugestie, pe acest forum exista foarte putin cunoscatori, aici il amintesc pe DGalex si Ardelelean, in rest tot felul de totstiutori care habar nu au despre ce vorbesc si in fiecare post folosesc "incearca", "probabil" , "mai mult ca sigur" ,"tot ce e posibil" si niciodata un raspuns la obiect. Apogeul a fost atins cand un "binevoitor" recomanda cuiva sa schimbe tot bordul la mondeo ca "ie" pe leduri si nu poate inlocui becul. Pentru acei cativa care ne ajuta ,jos palaria.

Re: Nu sunteti autorizat sa cititi aceasta sectiune.

10 Mar 2011, 17:10

Salut!

Foarte posibil ca topicul pe care-l accesati sa fi fost sters sau mutat in "cosul" forumului, cos care, intr-adevar, nu poate fi accesat de (aproape) nimeni.

Daca programul pe care-l instalati are licenta, puteti incerca sa folositi Asistenta de la ei. Daca nu are, mai mult ca sigur ca nu puteti discuta despre asta pe forum pentru ca probabil vom avea probleme cu autoritatile.

Sper ca v-am raspuns la obiect.

Re: Nu sunteti autorizat sa cititi aceasta sectiune.

10 Mar 2011, 18:03

Va multumesc pentru raspuns. A fost la obiect. Poate totusi mesajul de notificare nu este cel mai corect formulat, dar bine ca stiu acum.

Si mi-a placut ironia de bun gust ,domnule adicristea. S-auzim de bine.

Pentru dumneavoastra e valabil: jos palaria.
Răspunde