-
- INTREBĂRI FRECVENTE AUDIO - citiţi înainte
de toxicristi » 06 Sep 2008, 14:34
- 3 Răspunsuri
- 99534 Vizualizări
- Ultimul mesaj de toxicristi
10 Sep 2008, 19:58
- INTREBĂRI FRECVENTE AUDIO - citiţi înainte
Audio/Video/Navigatie
Audio/Video/Navigatie
Cum se poate da muzica mai tare ?
-
- Anunţuri
- Răspunsuri
- Vizualizări
- Ultimul mesaj
-
- Subiecte
- Răspunsuri
- Vizualizări
- Ultimul mesaj
-
- Ford 5000 C - Radio/Cassette 5000C
de ianmatei » 10 Ian 2012, 20:57
- 10 Răspunsuri
- 3737 Vizualizări
- Ultimul mesaj de manuuu
20 Apr 2012, 10:32
- Ford 5000 C - Radio/Cassette 5000C
-
- problema statie/subwoofer
de B0gd4n_r » 05 Apr 2012, 19:31 - 1 Răspunsuri
- 947 Vizualizări
- Ultimul mesaj de gangea
07 Apr 2012, 19:44
- problema statie/subwoofer
-
- Cum introduc / scot DVD-ul la navi Blaupunkt TravelPilot NX?
de florinpopadiuc » 25 Mar 2012, 21:07 - 3 Răspunsuri
- 1885 Vizualizări
- Ultimul mesaj de florinpopadiuc
07 Apr 2012, 12:40
- Cum introduc / scot DVD-ul la navi Blaupunkt TravelPilot NX?
-
- intrare semnal video pt blaupunkt travelpilot fx 42
de cucu-bau » 19 Mai 2010, 18:46
- 7 Răspunsuri
- 3078 Vizualizări
- Ultimul mesaj de USuser
06 Apr 2012, 13:14
- intrare semnal video pt blaupunkt travelpilot fx 42
-
- statie pe pioneer deh4000ub
de barzu marian » 04 Oct 2011, 11:13 - 9 Răspunsuri
- 2855 Vizualizări
- Ultimul mesaj de barzu marian
05 Apr 2012, 09:42
- statie pe pioneer deh4000ub
-
- Subwoofer pe Blaupunkt TravelPilot FX
de cly_un0 » 25 Mar 2012, 06:35 - 2 Răspunsuri
- 1596 Vizualizări
- Ultimul mesaj de gadgeto
02 Apr 2012, 22:11
- Subwoofer pe Blaupunkt TravelPilot FX
-
- Problema radio Ford 6006E
de mitzakta » 10 Feb 2012, 12:44 - 2 Răspunsuri
- 1118 Vizualizări
- Ultimul mesaj de BUBU29
31 Mar 2012, 15:56
- Problema radio Ford 6006E
-
- demontare cd player new mondeo
de georgef » 27 Mar 2012, 11:32 - 2 Răspunsuri
- 925 Vizualizări
- Ultimul mesaj de georgef
30 Mar 2012, 19:00
- demontare cd player new mondeo
-
- probleme comenzi volum si vocale volan
de hashcip » 26 Mar 2012, 20:16 - 0 Răspunsuri
- 643 Vizualizări
- Ultimul mesaj de hashcip
26 Mar 2012, 20:16
- probleme comenzi volum si vocale volan
-
- sony mp3
de marcel vasile » 24 Mar 2012, 11:40
- 3 Răspunsuri
- 969 Vizualizări
- Ultimul mesaj de marcel vasile
24 Mar 2012, 21:24
- sony mp3
-
- Suport iPhone original Ford
de silvas » 22 Mar 2012, 11:58
- 0 Răspunsuri
- 564 Vizualizări
- Ultimul mesaj de silvas
22 Mar 2012, 11:58
- Suport iPhone original Ford
-
- format muzica CD
1, 2de Alen » 11 Mai 2007, 15:59 - 55 Răspunsuri
- 22611 Vizualizări
- Ultimul mesaj de stan dragos
22 Mar 2012, 10:30
- format muzica CD
-
- am primit un cod pentru radio cd ford focus M099028 dar nu m
de myscky » 14 Mar 2012, 20:10 - 1 Răspunsuri
- 596 Vizualizări
- Ultimul mesaj de PH3N0M3N
15 Mar 2012, 15:33
- am primit un cod pentru radio cd ford focus M099028 dar nu m
-
- cleme radio cd 6000
de madalex » 01 Mai 2007, 20:03 - 9 Răspunsuri
- 2227 Vizualizări
- Ultimul mesaj de fordescort9614
10 Mar 2012, 21:38
- cleme radio cd 6000
-
- Sfat Instalare Statie+Subwoofer+Player Original !!!
de BlueCentrel » 25 Oct 2010, 20:05 - 12 Răspunsuri
- 6706 Vizualizări
- Ultimul mesaj de fordescort9614
10 Mar 2012, 21:05
- Sfat Instalare Statie+Subwoofer+Player Original !!!
-
- Buna ziua.
de Sorin1122 » 10 Mar 2012, 10:23 - 4 Răspunsuri
- 1110 Vizualizări
- Ultimul mesaj de Sorin1122
10 Mar 2012, 10:48
- Buna ziua.
-
- 6000 rds eon a inceput sa palpaie lumina la butoane
de fordescort9614 » 10 Mar 2012, 00:56 - 0 Răspunsuri
- 540 Vizualizări
- Ultimul mesaj de fordescort9614
10 Mar 2012, 00:56
- 6000 rds eon a inceput sa palpaie lumina la butoane
-
- help! Mufa iso ,rama?de unde!!!?
de Mondeo is my love » 23 Ian 2012, 14:51 - 8 Răspunsuri
- 1893 Vizualizări
- Ultimul mesaj de addy2002
26 Feb 2012, 23:21
- help! Mufa iso ,rama?de unde!!!?
-
- [Sfat Achizitie] Subwoofer calitate + claritate
de csebastian » 03 Apr 2010, 18:22 - 20 Răspunsuri
- 4339 Vizualizări
- Ultimul mesaj de BuddyLexx
26 Feb 2012, 13:59
- [Sfat Achizitie] Subwoofer calitate + claritate
-
- Subwoofer pe Focus Mk2
de musdancat » 24 Mai 2009, 23:03
- 9 Răspunsuri
- 2921 Vizualizări
- Ultimul mesaj de BuddyLexx
24 Feb 2012, 11:02
- Subwoofer pe Focus Mk2
-
- AJUTOR! Exista mufa iso adaptoare ?
de ecsclusiv4u » 19 Feb 2012, 20:01 - 1 Răspunsuri
- 1004 Vizualizări
- Ultimul mesaj de john2
24 Feb 2012, 02:20
- AJUTOR! Exista mufa iso adaptoare ?
-
- sondaj cd-player
de cosminserbanpetru » 17 Ian 2012, 10:39
- 21 Răspunsuri
- 4682 Vizualizări
- Ultimul mesaj de christyan78
18 Feb 2012, 10:47
- sondaj cd-player
-
- pls!! decodare radiocass mondeo 96
de DJ47AUG » 21 Mar 2007, 19:23
- 21 Răspunsuri
- 3903 Vizualizări
- Ultimul mesaj de PH3N0M3N
15 Feb 2012, 19:13
- pls!! decodare radiocass mondeo 96
-
- Legaturi intre cabluri Mondeo si Sony Xpload!!!
de BlueCentrel » 06 Noi 2010, 00:00 - 7 Răspunsuri
- 2078 Vizualizări
- Ultimul mesaj de IS07XVN
14 Feb 2012, 15:12
- Legaturi intre cabluri Mondeo si Sony Xpload!!!
-
- Vand navigator Garmin Nuvi 200
de A|ex » 20 Ian 2012, 16:51
- 9 Răspunsuri
- 2748 Vizualizări
- Ultimul mesaj de A|ex
26 Iun 2012, 21:36
- Vand navigator Garmin Nuvi 200
Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Permisiunile forumului
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Cine este conectat
În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 9746 pe 02 Mar 2026, 11:01
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 9746 pe 02 Mar 2026, 11:01
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Zile de naştere
Nicio zi de naştere astăzi