-
- INTREBĂRI FRECVENTE AUDIO - citiţi înainte
de toxicristi » 06 Sep 2008, 14:34
- 3 Răspunsuri
- 99523 Vizualizări
- Ultimul mesaj de toxicristi
10 Sep 2008, 19:58
- INTREBĂRI FRECVENTE AUDIO - citiţi înainte
Audio/Video/Navigatie
Audio/Video/Navigatie
Cum se poate da muzica mai tare ?
-
- Anunţuri
- Răspunsuri
- Vizualizări
- Ultimul mesaj
-
- Subiecte
- Răspunsuri
- Vizualizări
- Ultimul mesaj
-
- e posibil resoftare radio cd 6000C?
de TELLGABIX » 12 Apr 2010, 15:29 - 2 Răspunsuri
- 1048 Vizualizări
- Ultimul mesaj de TELLGABIX
15 Apr 2010, 14:37
- e posibil resoftare radio cd 6000C?
-
- Potrivire Autoradio 6000 CD ?
de debussy » 09 Apr 2010, 18:01
- 6 Răspunsuri
- 1641 Vizualizări
- Ultimul mesaj de debussy
10 Apr 2010, 18:39
- Potrivire Autoradio 6000 CD ?
-
- problema casetofon 5000 rds.pls a little help
de MondeoIasi » 09 Apr 2010, 13:44 - 0 Răspunsuri
- 616 Vizualizări
- Ultimul mesaj de MondeoIasi
09 Apr 2010, 13:44
- problema casetofon 5000 rds.pls a little help
-
- Montare difuzoare si radiocasetofon
de tea_dea » 01 Apr 2010, 22:58 - 2 Răspunsuri
- 1053 Vizualizări
- Ultimul mesaj de tea_dea
05 Apr 2010, 22:01
- Montare difuzoare si radiocasetofon
-
- Casetofon RDS4000 se reseteaza dupa ce introduc codul corect
de m1ha2 » 03 Mar 2010, 15:29 - 2 Răspunsuri
- 952 Vizualizări
- Ultimul mesaj de map22212
03 Apr 2010, 21:18
- Casetofon RDS4000 se reseteaza dupa ce introduc codul corect
-
- montare audio Alpine pe mondeo 3.
de AG88DRE » 19 Dec 2009, 19:06
- 6 Răspunsuri
- 1925 Vizualizări
- Ultimul mesaj de AG88DRE
01 Apr 2010, 10:10
- montare audio Alpine pe mondeo 3.
-
- Manual utilizare sistem audio CD 6000
de andreiiul » 06 Dec 2009, 20:43 - 2 Răspunsuri
- 2762 Vizualizări
- Ultimul mesaj de ramanemprieteni
30 Mar 2010, 14:49
- Manual utilizare sistem audio CD 6000
-
- 12V comanda subwoofer?
de gl01bxg2003 » 03 Dec 2009, 23:52
- 9 Răspunsuri
- 1863 Vizualizări
- Ultimul mesaj de MosBabacu
28 Mar 2010, 20:52
- 12V comanda subwoofer?
-
- AUX - HELP
de remus_u » 20 Mar 2010, 00:05 - 1 Răspunsuri
- 886 Vizualizări
- Ultimul mesaj de addrian
25 Mar 2010, 11:47
- AUX - HELP
-
- Acces agenda telefonica - Denso
de focus_tddi » 15 Iun 2009, 14:16 - 8 Răspunsuri
- 1705 Vizualizări
- Ultimul mesaj de mircea_mmiro
23 Mar 2010, 23:16
- Acces agenda telefonica - Denso
-
- Denso firmware - de ce nu merge?!
de max99 » 19 Mar 2010, 17:54 - 1 Răspunsuri
- 733 Vizualizări
- Ultimul mesaj de madalinutzu
19 Mar 2010, 19:03
- Denso firmware - de ce nu merge?!
-
- Blaupunkt mp3...ff1
de bogdan_fiscu » 12 Mar 2010, 18:46 - 0 Răspunsuri
- 701 Vizualizări
- Ultimul mesaj de bogdan_fiscu
12 Mar 2010, 18:46
- Blaupunkt mp3...ff1
-
- mp3 sony FF2 facelift
de amrdiab » 04 Oct 2008, 09:20
- 28 Răspunsuri
- 6122 Vizualizări
- Ultimul mesaj de N a n d o
11 Mar 2010, 23:53
- mp3 sony FF2 facelift
-
- navigatie aftermarket
de cucu-bau » 18 Oct 2009, 07:50 - 10 Răspunsuri
- 2731 Vizualizări
- Ultimul mesaj de morenyto
11 Mar 2010, 07:46
- navigatie aftermarket
-
- HARTI GPS
de andoruls » 04 Mar 2010, 13:37 - 1 Răspunsuri
- 1122 Vizualizări
- Ultimul mesaj de gl01bxg2003
06 Mar 2010, 20:02
- HARTI GPS
-
- DVD navi ptr Ford Focus C-Max an fabr 2004
de cristimihai » 22 Feb 2010, 16:17 - 1 Răspunsuri
- 927 Vizualizări
- Ultimul mesaj de DGAlexandru
03 Mar 2010, 12:00
- DVD navi ptr Ford Focus C-Max an fabr 2004
-
- Bluetooth inactiv la Ford Focus C-Max - 2004
de cristimihai » 22 Feb 2010, 16:25 - 1 Răspunsuri
- 941 Vizualizări
- Ultimul mesaj de DGAlexandru
03 Mar 2010, 11:59
- Bluetooth inactiv la Ford Focus C-Max - 2004
-
- camera marsarier pentru Ford focus 2006
de munt51 » 27 Feb 2010, 20:12
- 3 Răspunsuri
- 2110 Vizualizări
- Ultimul mesaj de muzica9
28 Feb 2010, 01:35
- camera marsarier pentru Ford focus 2006
-
- Inchiriere GPS
de adyraduta » 07 Ian 2009, 13:50 - 2 Răspunsuri
- 1178 Vizualizări
- Ultimul mesaj de Negrutz
25 Feb 2010, 10:54
- Inchiriere GPS
-
- Diagrama Visteon 5000
de TELLGABIX » 22 Feb 2010, 10:13 - 0 Răspunsuri
- 808 Vizualizări
- Ultimul mesaj de TELLGABIX
22 Feb 2010, 10:13
- Diagrama Visteon 5000
-
- Demontare masca bord/cd-player !!!
de Alex_1121 » 07 Iun 2008, 16:28
- 9 Răspunsuri
- 5948 Vizualizări
- Ultimul mesaj de pashu_boossu2005
15 Feb 2010, 16:27
- Demontare masca bord/cd-player !!!
-
- ford cd6000 pe ford escort?
de pashu_boossu2005 » 15 Feb 2010, 16:01 - 1 Răspunsuri
- 1056 Vizualizări
- Ultimul mesaj de marius3k
15 Feb 2010, 16:07
- ford cd6000 pe ford escort?
-
- DVD cu navigatie Dedicate Ford si Mazda
de aronmircea » 04 Feb 2010, 13:44 - 1 Răspunsuri
- 1110 Vizualizări
- Ultimul mesaj de alexandrusavu
04 Feb 2010, 14:20
- DVD cu navigatie Dedicate Ford si Mazda
-
- cd-playerul nu mai functioneaza
de Voltzy » 02 Feb 2010, 16:58 - 0 Răspunsuri
- 694 Vizualizări
- Ultimul mesaj de Voltzy
02 Feb 2010, 16:58
- cd-playerul nu mai functioneaza
Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Permisiunile forumului
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Cine este conectat
În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 9746 pe 02 Mar 2026, 11:01
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 9746 pe 02 Mar 2026, 11:01
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Zile de naştere
Nicio zi de naştere astăzi