-
- INTREBĂRI FRECVENTE AUDIO - citiţi înainte
de toxicristi » 06 Sep 2008, 14:34
- 3 Răspunsuri
- 99524 Vizualizări
- Ultimul mesaj de toxicristi
10 Sep 2008, 19:58
- INTREBĂRI FRECVENTE AUDIO - citiţi înainte
Audio/Video/Navigatie
Audio/Video/Navigatie
Cum se poate da muzica mai tare ?
-
- Anunţuri
- Răspunsuri
- Vizualizări
- Ultimul mesaj
-
- Subiecte
- Răspunsuri
- Vizualizări
- Ultimul mesaj
-
- cass 6000 RDS
de sergiuser » 01 Feb 2010, 22:23 - 0 Răspunsuri
- 813 Vizualizări
- Ultimul mesaj de sergiuser
01 Feb 2010, 22:23
- cass 6000 RDS
-
- instructiuni utilizare Blaupunkt
de bengu » 15 Ian 2010, 18:53 - 1 Răspunsuri
- 962 Vizualizări
- Ultimul mesaj de titocus
16 Ian 2010, 10:43
- instructiuni utilizare Blaupunkt
-
- Conectare telefon Samsung Omnia la CD 6000 de pe focus 2
de bm3rmy » 15 Dec 2009, 09:38 - 8 Răspunsuri
- 2566 Vizualizări
- Ultimul mesaj de florin2311
14 Ian 2010, 11:50
- Conectare telefon Samsung Omnia la CD 6000 de pe focus 2
-
- Vreau sa imi pun navigatie pe masina
de pitri » 30 Apr 2009, 18:01 - 11 Răspunsuri
- 3023 Vizualizări
- Ultimul mesaj de Buhani73
03 Ian 2010, 21:43
- Vreau sa imi pun navigatie pe masina
-
- CE PARERE AVETI DESPRE ACEASTA NAVIGATIE?
de Lupuconstantin » 26 Dec 2009, 06:59
- 6 Răspunsuri
- 1957 Vizualizări
- Ultimul mesaj de Lupuconstantin
01 Ian 2010, 11:00
- CE PARERE AVETI DESPRE ACEASTA NAVIGATIE?
-
- cd player
de danielacarmazan » 13 Sep 2009, 00:05 - 10 Răspunsuri
- 2147 Vizualizări
- Ultimul mesaj de dnc
29 Dec 2009, 22:07
- cd player
-
- URGENT - ajutor montat CD6006
de haroo » 20 Noi 2009, 19:17 - 5 Răspunsuri
- 1803 Vizualizări
- Ultimul mesaj de ndcvmn
25 Dec 2009, 19:10
- URGENT - ajutor montat CD6006
-
- Inlocuire difuzoare Escort '94
de jada747 » 23 Noi 2009, 09:49 - 7 Răspunsuri
- 1971 Vizualizări
- Ultimul mesaj de jada747
21 Dec 2009, 08:05
- Inlocuire difuzoare Escort '94
-
- Montare amplificator audio
de Avitar » 18 Dec 2009, 22:05 - 2 Răspunsuri
- 984 Vizualizări
- Ultimul mesaj de Avitar
18 Dec 2009, 22:29
- Montare amplificator audio
-
- schimbare casetofon focus
de danutzuno1 » 16 Mai 2009, 20:10 - 16 Răspunsuri
- 4526 Vizualizări
- Ultimul mesaj de slyde10
17 Dec 2009, 15:40
- schimbare casetofon focus
-
- Montare boxe spate
de danos » 11 Dec 2009, 12:00 - 1 Răspunsuri
- 965 Vizualizări
- Ultimul mesaj de danos
15 Dec 2009, 10:20
- Montare boxe spate
-
- cum sa schimb difuz. la ford probe
de auraru » 15 Dec 2009, 00:33 - 0 Răspunsuri
- 701 Vizualizări
- Ultimul mesaj de auraru
15 Dec 2009, 00:33
- cum sa schimb difuz. la ford probe
-
- Unitatea audio ba merge, ba nu merge??
de VitOOO » 30 Noi 2009, 21:23 - 4 Răspunsuri
- 1158 Vizualizări
- Ultimul mesaj de VitOOO
04 Dec 2009, 06:46
- Unitatea audio ba merge, ba nu merge??
-
- cum se memoreaza posturile fm?pe cd rd6000
de mafteiu » 29 Noi 2009, 19:07 - 7 Răspunsuri
- 2837 Vizualizări
- Ultimul mesaj de dnc
01 Dec 2009, 15:23
- cum se memoreaza posturile fm?pe cd rd6000
-
- intrerupere 5000rds
de slyde10 » 29 Noi 2009, 18:14 - 0 Răspunsuri
- 684 Vizualizări
- Ultimul mesaj de slyde10
29 Noi 2009, 18:14
- intrerupere 5000rds
-
- Navigatie Ford Galaxy - Blaupunkt color
de costyn_man » 22 Noi 2009, 11:30
- 6 Răspunsuri
- 2242 Vizualizări
- Ultimul mesaj de DGAlexandru
24 Noi 2009, 01:00
- Navigatie Ford Galaxy - Blaupunkt color
-
- problema monitor plafon
de noname » 20 Sep 2009, 00:17
- 14 Răspunsuri
- 2830 Vizualizări
- Ultimul mesaj de concaten1
16 Noi 2009, 08:18
- problema monitor plafon
-
- MP3 player pentru mondeo 2004
de bgbnt » 13 Noi 2009, 20:14 - 5 Răspunsuri
- 1569 Vizualizări
- Ultimul mesaj de Catalin M
14 Noi 2009, 20:56
- MP3 player pentru mondeo 2004
-
- Nu merge ?
de subitz » 11 Noi 2009, 23:52 - 2 Răspunsuri
- 1133 Vizualizări
- Ultimul mesaj de subitz
12 Noi 2009, 08:50
- Nu merge ?
-
- cine produce sistemul audio la ford
de dantes2007 » 07 Noi 2009, 15:39 - 3 Răspunsuri
- 1670 Vizualizări
- Ultimul mesaj de isotech_ro
08 Noi 2009, 19:04
- cine produce sistemul audio la ford
-
- Se poate monta CD changer pionner cdx-p25
de andoruls » 12 Feb 2008, 20:34 - 2 Răspunsuri
- 1313 Vizualizări
- Ultimul mesaj de dannnyme90
07 Noi 2009, 20:31
- Se poate monta CD changer pionner cdx-p25
-
- Navigatia color Denso are mufe RCA in spate?
de gl01bxg2003 » 27 Oct 2009, 20:19
- 6 Răspunsuri
- 1862 Vizualizări
- Ultimul mesaj de hopsieu
04 Noi 2009, 13:47
- Navigatia color Denso are mufe RCA in spate?
-
- Navigatie NEW MONDEO
de flcoj » 13 Dec 2007, 01:14
- 10 Răspunsuri
- 3281 Vizualizări
- Ultimul mesaj de ionut_doc
04 Noi 2009, 11:27
- Navigatie NEW MONDEO
-
- activare functie AVC
de Moraru Vasile » 17 Sep 2007, 13:40 - 28 Răspunsuri
- 6831 Vizualizări
- Ultimul mesaj de DGAlexandru
04 Noi 2009, 07:18
- activare functie AVC
-
- CD6000 pe Focus - Display LCD spart
de Zbanghi » 18 Mai 2009, 15:22 - 7 Răspunsuri
- 2009 Vizualizări
- Ultimul mesaj de adrianmihai83
02 Noi 2009, 21:52
- CD6000 pe Focus - Display LCD spart
Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Permisiunile forumului
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Cine este conectat
În total sunt 5 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 5 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 9746 pe 02 Mar 2026, 11:01
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 9746 pe 02 Mar 2026, 11:01
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Zile de naştere
Nicio zi de naştere astăzi