Călătorii

Directii calatorie Croatia

În ţară şi peste hotare

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Directii calatorie Croatia

Mesajde BoogY » 05 Feb 2008, 17:10

Salutare,
La sfarsitul lunii trebuie sa fac un drum pana in Croatia si sincer va spun ca e primul drum pe care il fac in afara cu masina.Pe unde e mai bine? Pe la sarbi/bulgari sau sa strabat ro si sa ies pe la unguri? Ce stiti de starea drumurilor?
BoogY
 

Mesajde Tiry213 » 05 Feb 2008, 17:59

Eu am fost prin Ungaria.
Despre drumuri nu pot sa iti dau prea multe detalii, pentru ca am fost acum 5 ani, dar erau foarte ok.
Imagine
Tiry213
1nsane Member
 
Mesaje: 2316
Membru din: 31 Iul 2007, 14:12

Mesajde Officer » 05 Feb 2008, 18:37

Eu in august am fost pe la sarbi si a fost ok. Totusi recomand sa nu circuli noaptea ca mergi destul de mult pe drum serpuit. Nu mai stiu exact cat faci pana la autostrada dar parca nu a fost asa mult (in unele sate erau si radare). Nu te mai dai jos de pe autostrada pana in Croatia.
Obsedat de ordine si disciplina.
Avatar utilizator
Officer
Elodia
 
Mesaje: 5942
Membru din: 21 Mai 2006, 14:38
Localitate: Ilfov
Maşina: Nu mai am ford :(

Mesajde BoogY » 05 Feb 2008, 19:48

Benzina cum e la sarbi? La unguri am inteles ca e ok si drumurile la fel.O sa incerc sa plec de dim 5-6 si sa ajung pana la 8-9 seara in Croatia,oricum nu voi conduce doar eu.
BoogY
 

Mesajde Officer » 05 Feb 2008, 20:12

Eu am mers cu o masina pe motorina si nu am alimentat la sarbi. Am facut plinul la Severin si apoi nu mai tin minte... parca abia in Italia.
Obsedat de ordine si disciplina.
Avatar utilizator
Officer
Elodia
 
Mesaje: 5942
Membru din: 21 Mai 2006, 14:38
Localitate: Ilfov
Maşina: Nu mai am ford :(


Înapoi la Călătorii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 8 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 8 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login