Călătorii

vacanta clubford

În ţară şi peste hotare

Moderatori: KomandantuR, adicristea

vacanta clubford

Mesajde adispan » 12 Iul 2011, 17:29

poa ati vazut topicu intilnirii nationale clubford bulgaria din perioada 3-4 septembrie

io cu mctano o sa participam negresit, de pe 2 sept (vineri) pana duminica (4 sept); colegu smiley preconizeaza ca vine si el

apoi io + mctano punem cap compas amandoi spre insula thassos, plecam de 4 sept dimineata de la intilnirea bulgarilor ca sa ajungem seara acolo; avem cazare in skala potamia, la o pensiune care are 6 "studiouri" - fiecare dotata cu AC si chicineta; stam pana pe 10, cind plecam spre kavala, stam o noapte acolo, si pe 11 sept venim acasa (kavala-bucuresti)

in thassos pretul este 24 eur/camera pe noapte, fara mic dejun; in kavala inca nu am solutie de cazare

se pare ca si smiley ar vrea sa vina in escapada BG+GR

intrebarea e: cine mai e interesat de iesirea asta? ca sa stiu ce o intreb pe gagica din thassos referitor la camere libere in perioada 4-10 septembrie
adispan
 
Mesaje: 10602
Membru din: 06 Iul 2006, 20:35
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF2 2006 hatch 1.4i 80 CP
VIN: WF03XXGCD36M19528

Re: vacanta clubford

Mesajde adispan » 17 Iul 2011, 15:50

din pacate smiley nu poate veni :(

insa io cu mctano mergem ... alcineva? :D
adispan
 
Mesaje: 10602
Membru din: 06 Iul 2006, 20:35
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF2 2006 hatch 1.4i 80 CP
VIN: WF03XXGCD36M19528

Re: vacanta clubford

Mesajde mctano » 09 Sep 2011, 17:25

eu am venit mai devreme :D
tot ce pot spune este ca a fost relaxant tare !!
mancat bine, si proaspat,baut bere buna, si fumat tutun bun.
restul e can-can :))
Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul într-un garaj nu te face masina ..
Ce cred eu despre lucruri in general gasesti aici
Apple user.
Avatar utilizator
mctano
 
Mesaje: 1226
Membru din: 26 Ian 2009, 15:53
Localitate: Bucuresti
Maşina: No car. Just 2 wheels.


Înapoi la Călătorii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 5 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 5 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login