Călătorii

Pleaca maine 03.02.12 cineva spre Brasov?

În ţară şi peste hotare

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Pleaca maine 03.02.12 cineva spre Brasov?

Mesajde cosmin_flo » 02 Feb 2012, 14:38

Salutare,

Se incumeta cineva maine sa plece spre munte?Cu masina sau chiar cu trenul..

Eu sunt in dilema ce sa fac, ghinionul meu este ca am si apucat sa platesc in avans cazarea :)

Vroiam sa aud si alte persoane cu ce au de gand sa faca, si in functie de cum evolueaza vremea pana maine sa iau decizia cea mai sigura.

Bafta, si asflat uscat :))
Avatar utilizator
cosmin_flo
Member
 
Mesaje: 378
Membru din: 30 Iun 2009, 08:33
Maşina: Ford Focus 2001 1.6 16v

Re: Pleaca maine 03.02.12 cineva spre Brasov?

Mesajde Alen » 02 Feb 2012, 15:21

In primul rand nu stim de unde esti, deci nu stim din ce parte a tarii pleci spre Brasov ca sa-ti putem da cat de cat ceva sfaturi. De exemplu, eu am facut week-endul ce tocmai a trecut 1300 km intre P. Neamt-Bacau-Onesti-Brasov-Predeal si retur, apoi Bacau-Brasov-Sighisoara-Tg. Mures si retur si n-am avut nici un fel de probleme, s-a circulat foarte bine.
In al doilea rand, pe canalele media se spune ca va fi ninsoare si viscol in aproape toata tara si sa evitam pe cat posibil sa plecam de acasa.
In al treilea rand, avem topic dedicat pentru a afla cum se circula in diferite parti ale tarii si se poate scrie acolo
viewtopic.php?f=117&t=30385&p=1034050#p1034050.
Nu e nevoie sa cream de fiecare data cand plecam de acasa in cate o directie cate un topic nou.
Avatar utilizator
Alen
 
Mesaje: 7364
Membru din: 15 Apr 2007, 20:19
Localitate: Bacau
Maşina: Ford Fiesta 2007 1.4 TDCi


Înapoi la Călătorii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login