Switch to full style
Include si Hobby :D
Răspunde

Re: Fotbalul: pasiunea care ne imbolnaveste !

14 Iul 2014, 11:03

Mi-as fi dorit sa-l vad jucand mai mult pe Gotze. Pustiul e inventiv, are viteza si uneori gaseste solutii surprinzatoare. Una din ele a fost si executia de aseara prin care a adus titlul Germaniei. Ma bucur pentru ei, au aratat ca sunt o echipa, mai echipa decat multe altele. :)

Re: Fotbalul: pasiunea care ne imbolnaveste !

14 Iul 2014, 18:16

Au fost meciuri frumoase cu unele decizii de arbitraj mai :-t ,dar per total a fost bine in afara de trofeul pe care la primit Messi.

Re: Fotbalul: pasiunea care ne imbolnaveste !

15 Iul 2014, 09:05

Chiar vi se pare ca Neuer a meritat titlul de cel mai bun portar? Cum ramane cu Romero sau Ochoa sau Navas? Ei au avut mai multe interventii extraordinare, in meciurile disputate, decat Neuer care a fost mai mult libero. Prea putin a avut de aparat.
Intr-adevar ar fi meritat mai mult decat Messi titlul de jucatorul turneului :)

Re: Fotbalul: pasiunea care ne imbolnaveste !

06 Mai 2015, 08:33

Cam mare pauza "competitionala" pe aici ....
Cum vi s-a parut prima semifinala UCL?
Eu am vazut un Juventus bine motivat si un Real cam "blazat". Sper totusi la ceva mai mult spectacol in cealalta semifinala.
Premize sunt pentru ceva frumos ... Vom vedea.

Re: Fotbalul: pasiunea care ne imbolnaveste !

07 Mai 2015, 16:14

Barcelona nu a aratat mare lucru in timpul meciului, dar pe final au aratat ca sunt mai pregatiti si ca nu iarta nimic. 3-0 nu reflecta in totalitate felul in care s-a desfasurat meciul.

Re: Fotbalul: pasiunea care ne imbolnaveste !

05 Iun 2015, 15:45

Un pronostic pentru maine seara? Eu merg pe mana Barcelonei si sper sa bata cu 2-3 goluri diferenta;)) desi cu italienii este greu....

Re: Fotbalul: pasiunea care ne imbolnaveste !

13 Iul 2015, 16:53

viewtopic.php?f=31&t=105910
Poate printre pasionati sunt si doritori sa practice :)
Răspunde