Proiecte

Propunere sondaj varsta

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Propunere sondaj varsta

Mesajde danim » 18 Apr 2008, 15:00

In articolul din "Autoexpert" reporterul a intrebat ceva despre media de varsta a membrilor forumului. Eu, la singura intalnire la care am reusit sa ajung (si mor de ciuda pe chestia asta, dar fac eforturi sa ma revansez.. ;) ) am constatat ca sunt muuuult :(( peste media de anisori a celor prezenti acolo. Nu ca m-as fi simtit cumva aiurea din cauza asta, mai ales ca substantivul "femeie" nu prea rimeaza cu pasiunea pentru autoturisme. Dar fac si eu ce pot, in limita timpului disponibil...
Intreb administratorii si moderatorii : Nu ar fi interesant sa vedem cam pe ce segment de varsta ne situam cu dragostea noastra pentru Ford Cars? Se poate incerca un sondaj asemanator cu cel pus pentru intalniri? Daca da, ma bucur ca m-ati luat in seama. Daca nu, rog moderatorii si administratorii sa stearga acest post definitiv.
Multumesc
New Puma 2021 future owner
Be as young as your heart is. And don`t be afraid show it.
Avatar utilizator
danim
 
Mesaje: 457
Membru din: 25 Oct 2007, 14:55
Localitate: Bucuresti, Drumul Taberei
Maşina: New Ford Puma Titanium, MHEV, 125 bhp, blazer blue

Re: Propunere sondaj varsta

Mesajde adicristea » 18 Apr 2008, 15:06

Ete na, cum poti sa zici asta cu "muuuuult"? :)
\\\ Cumpara "romaneste"! Salveaza-ti slujba! ///
Nu fi zmeu, s-ar putea sa zbori!
Nemulţumirile oamenilor nu vin din ceea ce li se întâmplă, ci din diferenţa dintre ceea ce li se întâmplă şi aşteptările lor. ™Ciugu®
Imagine
Avatar utilizator
adicristea
 
Mesaje: 6109
Membru din: 18 Ian 2008, 13:01
Localitate: Reading, UK
Maşina: Citroen C4 Picasso 1.6 eHDI
VIN: 00000000000000000

Re: Propunere sondaj varsta

Mesajde toxicristi » 18 Apr 2008, 18:52

Chiar asa, sa nu exageram cu insiruirea de vocale :D

A raspuns daniel la aceasta propunere : viewtopic.php?f=17&t=2548 . Puteti resurecta linistiti topicul respectiv, acolo sunt deja 250 de voturi.

Tot asa pot spune ca sunt muuuuuuult sub media de varsta :D

Si "dragoastea pentru Ford Cars" nu cunoaste varsta.

iar ca o completare finala , reporterul nu a intrebat de nicio medie de varsta :D
Imagine "Aici, pe forum, eşti ceea ce scrii!"
Avatar utilizator
toxicristi
 
Mesaje: 7689
Membru din: 02 Ian 2007, 23:53
Localitate: Bucuresti / Brasov
Maşina: Focus 2002 1.8TDDi 90CP Bouvagon


Înapoi la Proiecte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron

Cine este conectat

În total sunt 2 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 2 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login