Switch to full style
Bunătăţi ClubFord reale sau virtuale, finalizate sau în stadiu de proiect
Răspunde

Re: Ecusoane ClubFord

27 Oct 2009, 17:56

baieti,pana la urma cum ramane cu ecusoanele?
cum facem rost de ele?

Re: Ecusoane ClubFord

14 Ian 2010, 20:22

Hop si eu cu o intrebare ... un sticker de unde pot si eu sa cumpar ?

Re: Ecusoane ClubFord

24 Mar 2010, 14:24

sal :) sustin si eu ideea cu ecusoanele. clar ca vreau si eu :D sa-l pun langa cel de anul trecut ;)

Re: Ecusoane ClubFord

23 Feb 2011, 13:48

salutare! cunosc eu o firma care se ocupa cu broderii. brodeaza ecusoane pentru jandarmeria romana, pentru pompieri, bgs si alte institutii/firme importante. fac lucru de calitate. daca sunteti interesati si se aduna ceva doritori, veniti cu ideea si va pun in legatura cu firma respectiva. salutare!

Re: Ecusoane ClubFord

21 Iul 2011, 17:46

Interesante idei, un pic cam ciudatele, dar interesante. O sa aratam ca la o campanie electorala, daca ne facem tricousi, sepcute si stegulete. O sa facem reclama buna clubului Ford, nu ca nu ar merita..... :)

Re: Ecusoane ClubFord

23 Iul 2011, 11:28

mai ramane sa oprim lumea pe strada si sa le salvam sufletele :D

In ceea ce priveste materialele promotionale, cani , suporti de numere, odorizante si stickere , deja sunt la sectiunea dedicata viewtopic.php?f=122&t=59965

Tricouri si polare se fac din cind in cind in serie limitata pe baza de comanda , in serie limitata.

Re: Ecusoane ClubFord

18 Noi 2019, 09:16

Salutare, colegi!
Pana la urma urmei, ce s-a mai stabilit cu ecusoanele/sticker-ele? Din ianuarie devin si eu proprietar de Ford si zau ca mi-ar placea niste semne distinctive...
Răspunde