Arhiva

navi c-max!

Subiecte si Liste care nu mai sunt in actualitate

Moderator: Automatistul

aftermarket

Mesajde focusfain » 31 Mar 2015, 18:21

Salutare tuturor!
Am citit topicur despre schimbarea navigatiei de serie cu aftermarket, insa nu am gasit ceva sa ma multumeasca deplin!
Am avut un travel pilot fx, nu din cele cu probleme, si nu gaseam harti pt romania...
Rugamintea mea ar fi sa ma indrume cineva catre vreun topic detaliat, care mi-o fi scapat...ma refer la oferte de aftermarket mai bunicele si NU ASA SCUMPE!!18-20milioane nu pot da...un maxim de 15, care sa mearga la un c-max din 2010!!
Multumesc!
focusfain
Incepator
 
Mesaje: 40
Membru din: 03 Mar 2015, 02:45
Maşina: Ford

navi c-max!

Mesajde focusfain » 02 Apr 2015, 21:32

Seara buna!
Am tot citit pe aici pe diverse forumuri, mai multe topicuri!am mai multe intrebari!Mai intai, am un c-max din 2010 si as vrea sa iau ceva mai bun decat fx-ul care a fost pe ea!ce pot gasi la un buget de 12milioane??am vazut ca pe aici sunt de la 18milioane in sus!!!
Poate sa fie fara gps integrat, ca am pe al masinii!poate fi si fara bluetooth incorporat(daca exista asa), ca am modulul de la fosta navigatie!
Nu tin neaparat sa fie cu dvd sau iesire pt camera video...si nu neaparat touch screen!
Am dat travel pilot fx-ul pt ca nu gaseam harti decat la ford, la preturi imense pt acoperirea de...30%!!!
Asadar lansez o rugaminte catre cei ce au studiat problema mai mult decat mine si au auzit,vazut, gasit pe vreun site ceva!
Am gasite cea mai ieftina dedicata ford, noua, la 15 milioane, insa tresa mai produc banuti...
Ultima oară modificat de DGAlexandru pe 06 Apr 2015, 13:52, modificat 1 dată în total.
Motiv: BAN Permanent - tot nu ati invatat sa folositi un forum / sa respectati un Regulament. - clona ProfiC-max
focusfain
Incepator
 
Mesaje: 40
Membru din: 03 Mar 2015, 02:45
Maşina: Ford

caut navigatie!

Mesajde focusfain » 04 Apr 2015, 14:32

Caut navigatie pt c-max din 2010!
focusfain
Incepator
 
Mesaje: 40
Membru din: 03 Mar 2015, 02:45
Maşina: Ford


Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 17 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 17 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login