Arhiva

Autocolant club-ford

Subiecte si Liste care nu mai sunt in actualitate

Moderator: Automatistul

Re: Autocolant club-ford

Mesajde mihaisradu » 08 Noi 2008, 04:38

bun maddogul, autofinanteaza-te pe tine si asociatia pe banii si spatele celorlalti, da-mi mie warn, etc si ce mai vrei. sa inteleg ca te deranjeaza niste preturi corecte pentru un autocolant realizat cu o tehnologie mult mai complicata si care are un pret de rahat de 0,5 euro pt 2 bucati. si voi il dati pe ala normal cu nush cat... ok, bv, da-mi warn, cand puteai frumos sa spui asta de cateva saptamani de cand am initiat chestia asta si lumea a fost de acord, timp in care n-ai spus nimic. ba mai mult, am o comanda plasata la tine prin mail pentru autocolantul normal si pauza, dormi. dormi de saptamani bune si te-ai trezit acum la viata sa-mi dai mie warn ca-ti fac concurenta. nu-ti fac nici concurenta, nici nu ma imbogatesc, 0,5 euro pe 2 autocolante de lipit pe interior e pretul corect, dat de agentie si nu ma imbogatesc eu cu nici un leu. daca tu finantezi o asociatie prin vanzari de autocolante la preturi cu 500% mai mari asta e treaba ta baiatule, o poti face la piata, ori la obor la taraba. dar atata timp cat faci parte din stuff si ai initiat un topic pe care l-ai dat de gard si nu ti-ai facut datoria si nu ti-ai respectat promisiunile fata de utilizatorii forumului care tipa aici de pagini intregi ca vor autocolante sau ba mai rau, ca nu si-au primit autocolantele comandate cu luni bune in urma, ce sa mai zic. un staff de nota 10. mersi inca o data pt diplomatia de care ai dat dovada si fie cum spui tu. ma retrag din acest act de binefacere pt cei de pe forum, am vrut doar sa-i ajut, si pe aceasta cale va anunt ca inca n-am platit cotizatia si ma gandesc serios sa n-o mai platesc chiar daca m-am inscris. numai dupa bani vad ca umbla toti, nu sa ajute pe ceilalti membrii, comunitate cica... o seara frumoasa in continuare.

pt ceilalti useri care au dorit autocolantul pe transparent ori de lipit pe interior ii anunt cu parere de rau ca din clipa asta renunt la idee, pentru ca i-am facut concurenta lui maddogu si asociatiei, care vinde autocolante la suprapret pt autofinantare, ba mai mult, se mai si sterg in cateva luni si ramai pe langa, mai astepti iar 5 luni pana mai face maddogu un rand de autocolante, etc etc... birocratia clasica, reincarnata in club ford.

mai da-mi un warn pls, e atat de simplu sa da-i warn-uri, insa atat de greu sa mai raspunzi oamenilor pe-un topic initiat de tine...
Avatar utilizator
mihaisradu
Gold Member
 
Mesaje: 551
Membru din: 04 Iul 2008, 10:43
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF 2011 - 1.6 - 150 CP - Titanium, Xenon, Trapa, Asistenta parcare, Eleron Sport, Pachet Iarna
VIN: WF0KXXGCBKBJ30097

Re: Autocolant club-ford

Mesajde joe13 » 08 Noi 2008, 10:43

@mihaisradu

Nu fi suparat, poate maddogul a avut o zi mai nefericita :D
Oricum, Asociatia ar trebui sa se auto finanteze acum din cotizatii si autocolantele sa aiba un pret decent pt. membri cotizanti(si nu numai;poate asa mai atragem noi membri)
Avatar utilizator
joe13
 
Mesaje: 338
Membru din: 15 Iul 2008, 07:55
Localitate: BUCURESTI; Drumul Taberei
Maşina: FOCUS 2007

Re: Autocolant club-ford

Mesajde Maddogul » 08 Noi 2008, 11:38

@mihaisradu nu am pedepsit initiativa sau ceea ce vroiai sa faci am penalizat lipsa de comunicare
Ce s-ar intampla daca fiecare ar face ce ar dori pe acest forum??????????
Bon nu ai inteles nu este nici o problema
Nu faci concurenta nimanui, ma deranjeaza ca spui ca ma imbogatesc eu
Stii tu cat costa un colant formatul facut de noi???????? Stii tu cat costa un plic cu tot cu timbre?????? Daca nu stii atunci informeazate inainte sa spui ca vindem nu stiu ce cu 500%
Da eu nu am mai trimis colante fiindca nu am mai avut timp insa imi iau angajamentul ca pana de sarbatori sa primiti colantul cei care l-au comnadat
A se intelege nu dam in cap pentru initiativa dam pentru lipsa de comunicare
Deci recunosc ca nu mi-am facut datoria fata de cei care s-au inscris in lista si pentru asta imi cer iertare fiindca am avut ultima luna un monstru la servici dar imi voi face timp
Atentie Asociatia Club Ford este o societate NON_PROFIT si banii din colante sunt pentru abonamnetul la internet si curent ce este extra se strang pentru un eventual upgrade de hard sau situati de urgenta cu privire la buna functionare a serverului si a conexiunii la internet
La orice alta intrebare va stau la dispozitie
Cu Stima
Kuga 2.5 Duratec PHEV 225 CP 2022 St-Line X
Kuga 1.5 Ecoboost 182 CP 2018 Titanium X,
Fiesta 1.7I 16v VCT 125 CP Sport '01,
Scorpio BOB 2.9 24V 207Cp '94,
Mondeo MK2 '98 2.0 130Cp '97

Maddog Garage
Avatar utilizator
Maddogul
 
Mesaje: 5624
Membru din: 23 Iun 2005, 12:06
Localitate: Prin Romania AKA Bucuresti
Maşina: Fiesta Mk5 1.7 VCT
VIN: WF0FXXGAGFRA56025

Re: Autocolant club-ford

Mesajde mihaisradu » 08 Noi 2008, 11:55

"Stii tu cat costa un colant formatul facut de noi???????? Stii tu cat costa un plic cu tot cu timbre?????? Daca nu stii atunci informeazate inainte sa spui ca vindem nu stiu ce cu 500%"

Omule, ce nu intelegi (si-mi spui mie ca n-am inteles ce spui tu!), colantul facut de tine nu are cum sa fie mai scump ca cel facut de mine, iar cel facut de mine costa 75 bani bucata retine si pretul scade odata cu volumul, pentru 300 de bucati este 25 bani bucata, adica 0, adica le fac eu cadou de sarbatori la toti cei peste 15000 de membri de pe forum un autocolant de lipit pe interior. Sa stii ca si la mine acasa merge un server nonstop luna de luna si nu-mi majoreaza deloc semnificativ factura la enel.

Daca nu ti-ai facut datoria fata de useri pe forum puteai sa spui acum 2-3 saptamani cand am luat aceasta initiativa (printr-un mesaj privat) ca vrei sa discuti cu mine si sa te ajut, asta in ideea ca toti au fost foarte interesati de acest nou tip de autocolant, si o rezolvam, le faceam un pret acceptabil, dar gandeste-te de la 25 de bani pe autocolant, sa vin sa le cer parca si 1 euro pe el mi se pare lipsa de orice... Si diferenta ajungea la tine sa-ti platesti facturile, nu asta era o problema, am specificat, nu vreau nici un ban din toata treaba asta ca profit. Mai mult, sa fim seriosi, plicul si timbrul... :)) (evident ca fac mai mult decat autocolantul insa...)

Mai mult decat atat, la fel cum i-am spus si lui Huffy pe private, eu peste tot, pe la toate agentiile la care am sunat in ultimele 2 saptamani am specificat ca fac asta pentru asociatia ClubFord, si pentru asta daca vrei iti dau forward la mailurile pe care le-am schimbat cu ei sa te convingi. Nu mai vorbesc cate telefoane am dat si asta hai sa spunem ca poate am mai mult timp liber ca tine, desi ma indoiesc, atat timp cat lucrez in arhitectura si pierd nopti intregi...

Mai mult, am si eu la tine un autocolant in "pending" de ceva vreme buna, formatul tau, poti sa renunti la comanda mea, am sa mi-l printez singur si am sa fac si celorlalti care vor autocolant de lipit pe interior, cadou de sarbatori, le printez si le trimit eu gratis oriunde in tara ori ma intalnesc cu ei in bucuresti.

Mersi pentru amabilitatea de-a mai scrie si tu aici in topicul tau.
Numai bine si sarbatori fericite.
Avatar utilizator
mihaisradu
Gold Member
 
Mesaje: 551
Membru din: 04 Iul 2008, 10:43
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF 2011 - 1.6 - 150 CP - Titanium, Xenon, Trapa, Asistenta parcare, Eleron Sport, Pachet Iarna
VIN: WF0KXXGCBKBJ30097

Re: Autocolant club-ford

Mesajde RDrgNT13 » 08 Noi 2008, 12:40

@mihaisradu

Eu raman pe lista ta... din moment ce nu am primit "plicul" ( ;) ) de la Maddogul.... iar la tf. m-a amanat de vreo 2 ori.
Poate ca intr-adevar nu avea timp omul; deh, se mai intampla chestii si independent de vointa noastra.
Oricum in caz de vreo modificare, :-c keep-in-touch.
Avatar utilizator
RDrgNT13
Member
 
Mesaje: 254
Membru din: 06 Aug 2008, 16:02
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 2008 Avalon Metallic | 1,8TDCi (Linx) | 115cp | Trend Plus & ESP & Airbag cortina
VIN: WF0PXXGCDP8L05618

Re: Autocolant club-ford

Mesajde Smiley » 08 Noi 2008, 13:35

mihaisradu,321286 scrie:..... maddogu si asociatiei, care vinde autocolante la suprapret pt autofinantare...


mihai, acei bani se duc pe mentinerea in functiune a serverului pe care e pus acum forumul. donatii, chete, bani din colante, din reclamele de pe forum (doar google ads, ca pt celelalte nu luam bani), toate astea se strang si intra in "buzunarul" asociatiei club ford.
asociatia are o gramada de planuri, toate necesitand bani si privind in special membrii asociatiei si ai forumului:
-mentinerea forumului online
-upgradarea serverului astfel incat sa faca fatza numarului crescand de accesari
-organizarea unei intalniri nationale
-etc
Focus C-Max Ghia 2.0 TDCI
Imagine
Smiley
 
Mesaje: 5457
Membru din: 04 Mar 2005, 21:30
Localitate: Bucuresti

Re: Autocolant club-ford

Mesajde MIHAI770 » 08 Noi 2008, 15:40

Nu mi se pare etic si nici corect ca altcineva sa vina cu un alt model de autocolant, din moment ce s-a stabilit unul; si asta din propria initiativa si neintreband mai marii acestei nu zic Asociatie, zic club/comunitate, pentru ca e vorba de comunitate si nu de asociatie...
Nu e vorba de bani aici, e vorba de gestul in sine.
Propun o noua regula si principiu care sa previna astfel de situatii, gen: "Se interzice copierea, fabricarea, modificarea in orice fel a autocolantului/siglelor ClubFord." si care sa fie afisata la vedere in regulamentul forumului, in cel al asociatiei si in acest thread.

Bineinteles ca ce am scris mai sus este parerea mea si se poate sau nu tine cont de ea.
Caut pentru Fiesta 2001: http://forum.clubford.ro/viewtopic.php?f=131&t=98585
Fordu'i Ford! :)
Avatar utilizator
MIHAI770
Member
 
Mesaje: 408
Membru din: 06 Sep 2008, 12:48
Maşina: Fiesta 2001, 60cp, 3 usi, detango
VIN: Foooofiiiiiiiiiii

Re: Autocolant club-ford

Mesajde mihaisradu » 08 Noi 2008, 16:30

Ca sa-ti raspund MIHAI770 si tuturor care nu stiu despre ce vorbesc si pun asta pe seama necitirii mesajelor anterioare.

Ca sa fie clar, autocolantul facut de mine este acelasi model, cu aceleasi coduri de culoare, in acelasi format, aceleasi dimensiuni, cu aceeasi forma de decupaj ovala ca al lui maddog-ul insa in loc sa fie lipiciul pe partea din spate este lipiciul pe partea cu desenul (modelul, sigla, sau cum vrei tu sa-i mai spui).

Ba mai mult, nu se copiaza nimic, autocolantul club ford este downloadabil de aici de pe site, si poate fi accesat de oricine. Fiecare poate sa-l ia sa-l printeze cum vrea muschiul lui, atat timp cat se pastreaza modelul, codul de culori, formatul etc...

Si mai mult daca vrei, atata timp cat s-a dat drumul la cotizatii, consider ca autocolantul club ford este un mod de promovare al clubului si nu neaparat al statutului tau de membru/user al clubului, deci prin purtarea (lipirea) lui pe masina se aduce un favor clubului, deci costul acestuia ar trebui sa fie gratuit si suportat integral de asociatie, nu pt un user,doi ci pentru toti peste 15000 care sunt inscrisi ca useri, asta ca o apartenenta a unei comunitati. Ar trebui raspandit gratuit prin intalniri de noapte, locale, judetene, nationale, etc.

Mai ales in cazul in care costurile de producere ale acestuia sunt de 2 parale, fiind nul in cantitati mari. Nimeni nu s-a gandit la o sponsorizare din partea unei agentii de media/printing, care sa ofere aceste printuri gratis contra reclama pe forum. Nu mai zic in cate locuri pot aranja personal sa fie printate aceste autocolante in diverese formate, in cantitati industriale, tipografii, etc... Asta pentru ca am experienta in media si am pus demult bazele unei reviste de arta digitala si design si am tot feedback-ul pietei si stiu ce, cum si unde se poate face ceva la preturi rezonabile.

Nu mai zic nimic, proasta organizare la tot, treaba se misca incet in orice pe forumul asta si mereu se gaseste scuza cu timpul pt toti, nu avem timp, pai daca nu aveti timp nu va mai ocupati si lasati pe altul competent sa faca ce-ati inceput voi, totul pt binele comunitatii clubford.

Numai bine.
Avatar utilizator
mihaisradu
Gold Member
 
Mesaje: 551
Membru din: 04 Iul 2008, 10:43
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF 2011 - 1.6 - 150 CP - Titanium, Xenon, Trapa, Asistenta parcare, Eleron Sport, Pachet Iarna
VIN: WF0KXXGCBKBJ30097

Re: Autocolant club-ford

Mesajde MIHAI770 » 08 Noi 2008, 17:54

Acum ceva timp era vorba de unul transparent in loc de alb si probabil ca am incurcat lucrurile putin, dar tot modificat mi se pare. Se lipeste pe cealalta parte, deci se poate lipi numai pe geamuri si nu oriunde, asa cum a fost gandit original, deci tot modificare mi se pare!
Oricum in mare parte sunt de acord cu tine mai ales in privinta ultimei fraze.
Nu pot sa imi dau seama daca autocolantul ar reprezenta un mod de promovare sau martor al statutului de membru club/forum Ford; sper ca o capetenie sa ne lamureasca.
Hai sa privim totusi si partea etica a initiativei tale(de laudat, dealtfel): nu poti sa faci ce ti-ai propus fara aprobarea celor mai mari sau fara sa te sfatuiesti cu ei macar. Ca exemplu, nu poate un mecanic Metrorex sa modifice sigla lor si sa o afiseze pe trenul lui...nu se face asa ceva.
Oricum pe mine ma mira de ce nu a sesizat KomandantuR pe nimeni din conducere sa se discute treaba asta, pentru ca el se vede clar ca a citit intentia ta...sau poate a facut-o deja dar pe thread nu s-a postat nimic.

Nu vreau sa te superi, sper ca am scris argumentat si in cunostinta de cauza parerea mea, nu sunt total contra autocolantelor model "mihaisradu".

O zi onomastica placuta in continuare! :)
Caut pentru Fiesta 2001: http://forum.clubford.ro/viewtopic.php?f=131&t=98585
Fordu'i Ford! :)
Avatar utilizator
MIHAI770
Member
 
Mesaje: 408
Membru din: 06 Sep 2008, 12:48
Maşina: Fiesta 2001, 60cp, 3 usi, detango
VIN: Foooofiiiiiiiiiii

Re: Autocolant club-ford

Mesajde KomandantuR » 09 Noi 2008, 12:08

Am sesizat acest lucru in momentul in care s-a inceput o lista "paralela". Am cerut o pozitie oficiala fata de acest lucru. Pana la momentul acestei liste totul era la stadiul de proiect, de intentie. Am banuit ca nu sunt singurul dintre admini/moderatori care urmareste acel topic, iar cei care puteau emite o parere mai avizata decat a mea vor interveni daca acest lucru era considerat necesar. Sper ca m-am facut inteles.
Cu stima.
"Beware the lollipop of mediocrity; lick it once and you'll suck forever." -Brian Wilson
Avatar utilizator
KomandantuR
 
Mesaje: 3727
Membru din: 14 Mai 2007, 14:24
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus 2007, 1.6i 100 CP, Trend Collection
VIN: WF05XXGCD57L20779

Re: Autocolant club-ford

Mesajde mihaisradu » 09 Noi 2008, 13:47

Nu mai este nevoie de lamuriri suplimentare pt nimeni, de acum incolo discut cu ionut.
Avatar utilizator
mihaisradu
Gold Member
 
Mesaje: 551
Membru din: 04 Iul 2008, 10:43
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF 2011 - 1.6 - 150 CP - Titanium, Xenon, Trapa, Asistenta parcare, Eleron Sport, Pachet Iarna
VIN: WF0KXXGCBKBJ30097

Re: Autocolant club-ford

Mesajde valentins » 09 Noi 2008, 15:18

...daca "mihaisradu" a primit warn......madog-ul ce a primit?....sau mai bine zis ce primeste???....
valentins
Gold Member
 
Mesaje: 584
Membru din: 08 Oct 2007, 21:35

Re: Autocolant club-ford

Mesajde mihaisradu » 09 Noi 2008, 15:38

Nu primeste nimic, primeste bani din autocolante pentru factura la enel ca sa fiu rau pt warn-ul primit (in general forumul e plin de rautati!!!). Gata, incheiem subiectul aici cu autocolantele. In curand o sa aveti disponibile oficial ambele variante de autocolante, atat cel de interior cat si cel de exterior (fiecare alege ce vrea). O sa gasim o modalitate sa le furnizam gratis ori la preturi rezonabile. Pana atunci mai asteptam putin. Nici eu n-am autocolant ;)

valentins,321825 scrie:...daca "mihaisradu" a primit warn......madog-ul ce a primit?....sau mai bine zis ce primeste???....
Avatar utilizator
mihaisradu
Gold Member
 
Mesaje: 551
Membru din: 04 Iul 2008, 10:43
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF 2011 - 1.6 - 150 CP - Titanium, Xenon, Trapa, Asistenta parcare, Eleron Sport, Pachet Iarna
VIN: WF0KXXGCBKBJ30097

Re: Autocolant club-ford

Mesajde Nenea Fordescu » 11 Noi 2008, 13:53

La ora actuala mai exista vreo lista (oficiala sau nu)? Io-s cam debusolat, da' chiar imi doresc un oval pe luneta :)
Avatar utilizator
Nenea Fordescu
 
Mesaje: 1718
Membru din: 16 Mai 2008, 18:08
Localitate: Bucuresti
Maşina: Old New Focus TI-VCT + diverse 11.2008

Re: Autocolant club-ford

Mesajde Xmad » 11 Noi 2008, 14:04

Astept un autocolant de foarte mult timp .... cred ca mai bine de 4 luni ...deci Mihaisradu daca ai vreun lipicios trimite-mi si mie unul o sa iti trimit adresa prin pm acum.
Mist ... nothing can escape
Avatar utilizator
Xmad
Ford Freak
 
Mesaje: 186
Membru din: 24 Apr 2007, 13:12
Localitate: Slatina
Maşina: ford focus

Re: Autocolant club-ford

Mesajde joe13 » 11 Noi 2008, 15:46

Nenea Fordescu,322801 scrie:La ora actuala mai exista vreo lista (oficiala sau nu)? Io-s cam debusolat, da' chiar imi doresc un oval pe luneta :)


in ce zona stai
am eu unul mic(B)
Avatar utilizator
joe13
 
Mesaje: 338
Membru din: 15 Iul 2008, 07:55
Localitate: BUCURESTI; Drumul Taberei
Maşina: FOCUS 2007

Re: Autocolant club-ford

Mesajde sofocle » 11 Noi 2008, 17:51

Mihaisradu, nu-ti fa griji... asa e la noi in RO... progresul se naste in chinuri. Eu cand am vazut ideea ta am zis: How cool is that!!! In loc sa ti se ofere ajutorul se trezesc unii cu orgolii.... Demersul tau mi s-a parut de bun simt din momentul in care ti-ai anuntat intentia.

Tin sa reamintesc ca forumul acesta are valoare prin membrii sai si nu pentru ca exista pe net.
E vorba de prietenie intre oameni cu educatie si preocupari comune si nu de un clan unde conduce cine e "mai mare".

Unii nu-si vad lungul nasului in sinergia faptelor:
MIHAI770,321451 scrie:Propun o noua regula si principiu care sa previna astfel de situatii, gen: "Se interzice copierea, fabricarea, modificarea in orice fel a autocolantului/siglelor ClubFord." si care sa fie afisata la vedere in regulamentul forumului, in cel al asociatiei si in acest thread.

In avatarul tau ai modificat sigla Ford, nu-i asa? Stai linistit, nu ar trebui sa se supere nimeni aici.

Grafica mi se pare ok dar iarasi faptul ca nu se poate schimba cu una mai buna daca avem o propunere mai buna, mi se pare o aberatie.
"Well, gentlemen, when the shit hits the fan, some guys run and some guys stay."
Lt. Col. Slade
Avatar utilizator
sofocle
Ford Freak
 
Mesaje: 215
Membru din: 20 Sep 2008, 02:49
Maşina: Ford Focus 2008 1.8tdci 115hp trend

Re: Autocolant club-ford

Mesajde RDrgNT13 » 11 Noi 2008, 18:11

Subscriu lui sofocle.
Se vede ca-i baiat destupat la minte. De astia avem nevoie; din pacate au inceput sa se rareasca, pe alocuri chiar sa dispara de tot...
Orice idee buna trebuie primita si privita cu toata atentia, mai ales de membrii stuff-ului. Ceilalti isi pot da si ei cu parerea.
Drept la vot, zic eu ar trebui sa aiba doar membrii Asociatiei.
Si uite-asa poate intram si noi in randul oamenilor normali. ;)

CU SUFLETUL LA FORD,
CU MINTEA LA CLUB,
CU INIMA LA ASOCIATIE!!!
Avatar utilizator
RDrgNT13
Member
 
Mesaje: 254
Membru din: 06 Aug 2008, 16:02
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 2008 Avalon Metallic | 1,8TDCi (Linx) | 115cp | Trend Plus & ESP & Airbag cortina
VIN: WF0PXXGCDP8L05618

Re: Autocolant club-ford

Mesajde mihaisradu » 11 Noi 2008, 18:48

Eu n-am nici un autocolant, de unde sa-ti trimit, nici pt mine n-am, insa am sa fac asa cum am promis candva o serie de 50 de bucati de lipit pe interior, pentru mine personal, ca sa zic asa, " o sa le lipesc pe toate 50 pe masina, pe geamuri, la interior, pe oglinzi, pe jante :)) ". Daca mai raman si n-am loc unde sa mai pun, fac cadou cui mai vrea. Dar pana atunci asteptam autocolantele celelelate, baietii din staff au promis ca or sa fie gata pana in sarbatori.
Au fost mici neintelegeri intre mine si staff, s-au rezolvat intr-un fel sau altul, si de asta nu ma mai implic foarte tare in a cauta variante oficiale/neoficiale de a face fapte bune/gratuite.
Daca se mai face vreo intalnire de noapte ceva, pe la sf lui noiembrie inceputul lui decembrie, "o sa le iau pe alea care mai raman dupa ce-mi colantez masina si vi le dau cadou".
Avatar utilizator
mihaisradu
Gold Member
 
Mesaje: 551
Membru din: 04 Iul 2008, 10:43
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF 2011 - 1.6 - 150 CP - Titanium, Xenon, Trapa, Asistenta parcare, Eleron Sport, Pachet Iarna
VIN: WF0KXXGCBKBJ30097

Re: Autocolant club-ford

Mesajde RDrgNT13 » 11 Noi 2008, 19:02

;) deabia asteptam!!!
Avatar utilizator
RDrgNT13
Member
 
Mesaje: 254
Membru din: 06 Aug 2008, 16:02
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 2008 Avalon Metallic | 1,8TDCi (Linx) | 115cp | Trend Plus & ESP & Airbag cortina
VIN: WF0PXXGCDP8L05618

Re: Autocolant club-ford

Mesajde toxicristi » 11 Noi 2008, 19:05

Va rog sa aveti puntitica rabdare, lucram spre a solutiona problema si a reincepe distributia de autocolante.

Multumim pentru intelegere.
Imagine "Aici, pe forum, eşti ceea ce scrii!"
Avatar utilizator
toxicristi
 
Mesaje: 7689
Membru din: 02 Ian 2007, 23:53
Localitate: Bucuresti / Brasov
Maşina: Focus 2002 1.8TDDi 90CP Bouvagon

Re: Autocolant club-ford

Mesajde toxicristi » 14 Noi 2008, 00:22

UPDATE : In acest moment am dezabatut problema colantelor, am creat un sistem de comenzi mult mai facil, incercam sa punem baza unei retele de distributie, studiem ofertele si asteptam alte cateva cotatii pentru a alege varianta optima.

Multumim pentru intelegere,
Echipa ClubFord.
Imagine "Aici, pe forum, eşti ceea ce scrii!"
Avatar utilizator
toxicristi
 
Mesaje: 7689
Membru din: 02 Ian 2007, 23:53
Localitate: Bucuresti / Brasov
Maşina: Focus 2002 1.8TDDi 90CP Bouvagon

Re: Autocolant club-ford

Mesajde toxicristi » 06 Dec 2008, 18:13

Marti voi primi autocolantele, si voi trimite cam o data la doua saptamani (o data la o saptamana daca am timp). Comenzile se vor da aici : ClubFord Shop (este si link sus, langa contact). Mai multe despre autocolante gasiti acolo.
Imagine "Aici, pe forum, eşti ceea ce scrii!"
Avatar utilizator
toxicristi
 
Mesaje: 7689
Membru din: 02 Ian 2007, 23:53
Localitate: Bucuresti / Brasov
Maşina: Focus 2002 1.8TDDi 90CP Bouvagon

Anterior

Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 7 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 7 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login