Arhiva

Bacau Trafic

Subiecte si Liste care nu mai sunt in actualitate

Moderator: Automatistul

Bacau Trafic

Mesajde mihaita94 » 11 Feb 2013, 22:51

Salutare! Ma numesc Mihai am 18 ani sunt din Bacau si recent posesor de permis. Stiam dinainte sa conduc pentru ca tatal meu a lucrat pe TIR si a avut grija sa ma invete elementele de baza. Deci nu sunt un cine stie ce "copil" la volan. In timpul meu liber in care mai umblu prin oras am inceput sa fac niste filmulete. Mi-am creat un canal nou unde postez odata la 2-3 zile cate 2 sau chiar 3 videoclipuri cu intamplarin din trafic...[prostii facute de altii ; cretinisme de trafic facute de acesti "soferi" in toata regula.]

Va astept aici cu un Like si un SUBSCRIBE [abonare] pentru mai multe episoade.


Precizez ca am nevoie de vizualizari si de like'uri impreuna cu SUBSCRIBE pentru a deveni partener YouTube :)


Cu respect Mihaita.
Ultima oară modificat de KomandantuR pe 14 Feb 2013, 13:32, modificat 1 dată în total.
Motiv: Iar eu precizez ca nu ti-ai gasit locul.
" M-a lovit viata si nu m-am opus . . .
Am un teanc de bani ascuns, intr-un Ford Focus "
Avatar utilizator
mihaita94
Incepator
 
Mesaje: 98
Membru din: 07 Mar 2012, 21:02
Localitate: SM
Maşina: Ford Focus MK1

Re: Bacau Trafic

Mesajde Adrian_Rujan » 11 Feb 2013, 23:14

Ţie ţi se pare ceva interesant în acele filmuleţe?Nu te supăra, filmuleţele alea sunt o pierdere de timp.
Avatar utilizator
Adrian_Rujan
1nsane Member
 
Mesaje: 1841
Membru din: 27 Feb 2011, 07:38
Localitate: Pitesti
Maşina: Ford Focus 1.6,Fiesta 1.4,Pegeout 307 1.6
VIN: WFO4XXWPD47MO2250

Re: Bacau Trafic

Mesajde mihaita94 » 12 Feb 2013, 18:41

Din ce cauza ti se pare tie o pierdere de timp? Nu stai tu cu telefonul in mana sa filmezi. Doar dai drumu la filmare si il lasi sa stea linistit in suportul lui. Iar jumatate de ora seara faci montajul si urci pe youtube. Si da....mie imi place atat timp cat imi merge treaba de ce sa nu continui. Macar incerc sa fac o treaba din care sa imi iasa si mie un ban frumos. Nu stau ca altii sa ma joc si sa ma distrug in fata unor jocuri. Fac ceva mai special.
" M-a lovit viata si nu m-am opus . . .
Am un teanc de bani ascuns, intr-un Ford Focus "
Avatar utilizator
mihaita94
Incepator
 
Mesaje: 98
Membru din: 07 Mar 2012, 21:02
Localitate: SM
Maşina: Ford Focus MK1

Re: Bacau Trafic

Mesajde Adrian_Rujan » 12 Feb 2013, 20:17

Din simplu fapt că în acele filmuleţe nu este nimic interesant de văzut,decât nişte lucruri banale pe care le vezi în fiecare zi.
Avatar utilizator
Adrian_Rujan
1nsane Member
 
Mesaje: 1841
Membru din: 27 Feb 2011, 07:38
Localitate: Pitesti
Maşina: Ford Focus 1.6,Fiesta 1.4,Pegeout 307 1.6
VIN: WFO4XXWPD47MO2250


Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login