Arhiva

titocus e cam dobitoc

Subiecte si Liste care nu mai sunt in actualitate

Moderator: Automatistul

titocus e cam dobitoc

Mesajde Laipos » 05 Oct 2013, 07:33

mi-am reactivat si eu de curand contul pe acest site in speranta sa mai gasesc niste raspunsuri pertinente la unele probleme ce mai apar la masina pe care o detin. am postat si eu o amarata de intrebare si am fost lamurit cu urmatorul raspuns sec de catre dobitocul de titocus: s-a mai discutat peoblema asta, foloseste serch, gasesti poze si instructiuni - topic inchis. ok. am cautat si rascautat si stupoare, la fiecare cautare ma loveam de aceiasi intrebare pusa de mine si evident fara niciun raspuns.
ulterior am mai cautat un raspuns pentru o alta problema, am gasit chiar un topic al unui membru cu aceiasi suferinta si ce sa vezi, saracul om primeste de la dobitocul de titocus acelasi raspuns sec: s-a mai discutat, foloseste...etc, etc - topic inchis.
mai dobitoc mic, daca nu esti in stare sa raspunzi pertinent la anumite intrebari, nu mai catadicti sa raspunzi si sa inchizi repede topicul ca poate sunt oameni mai priceputi pe acest site care ar avea un raspuns salutar si care chiar ar putea ajuta pe cineva.
Laipos
Incepator
 
Mesaje: 3
Membru din: 22 Oct 2009, 20:38
Maşina: FORD MONDEO TDCI2000 116CP 2006

Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 9 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 9 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login