Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
23 Iun 2010, 10:41
am senzor abs , numai ca este gripat in fuzeta.
cu respect.
23 Iun 2010, 10:48
o janta tabla de 14 in stare buna si aripa stanga fata (argintie) ?
23 Iun 2010, 10:48
buna ziua! am o bara fata ptr masina dvs la pretul de 100lei, cat despre manere ar fi dar trebuie sa vedem modelul.
cu respect.
23 Iun 2010, 10:49
aripa stg argintie nu este , janta da este .
cu respect.
24 Iun 2010, 12:31
Nuca schimbator , volan fara airbag.
Un pret separat la amandoo daca se poate.
Am un mondeo1 95' si sa exfoliat pielea de pe volan si schimbator

Multumesc.
24 Iun 2010, 13:10
ma intereseaza mecanismul de ridicare / coborare geam
din usa spate dreapta
geamuri electrice
24 Iun 2010, 13:26
cotiera ford focus 2
24 Iun 2010, 13:48
magazie de cd-uri ai ? si daca ai, ce model si zi si un pret ....
24 Iun 2010, 14:13
$1 scrie:$2ripa stg argintie nu este , janta da este .
cu respect.
la ce pret e janta fara anvelopa?
25 Iun 2010, 16:34
sal man,masina avea CB adica arata consumul distanta cu benz din rezervor etc?Ma interesa s il pun pe escortul meu.Daca il mai ai la ce pret il dai?
P.S. Bordul merge perfect
26 Iun 2010, 10:28
buna ziua! nu mai retin daca masina avea calculator de bord.
26 Iun 2010, 10:32
salut, m-ar interesa un cardan ford transit 2000-2001 , e din 3 buc ...second
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.