Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Iun 2010, 10:41

am senzor abs , numai ca este gripat in fuzeta.

cu respect.

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

23 Iun 2010, 10:44

up

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

23 Iun 2010, 10:48

o janta tabla de 14 in stare buna si aripa stanga fata (argintie) ?

Re: Piese Ford second hand orice model pana in anul 2000

23 Iun 2010, 10:48

buna ziua! am o bara fata ptr masina dvs la pretul de 100lei, cat despre manere ar fi dar trebuie sa vedem modelul.

cu respect.

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

23 Iun 2010, 10:49

aripa stg argintie nu este , janta da este .

cu respect.

Re: VAND PIESE FORD TRANSIT 1986-> 2000->2008

24 Iun 2010, 09:15

up

Re: Dezmembrez Ford Mondeo 1995 sedan 1,6l benzina

24 Iun 2010, 09:16

up

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Iun 2010, 09:16

up

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

24 Iun 2010, 09:17

up

Re: Piese Ford second hand orice model pana in anul 2000

24 Iun 2010, 09:18

up

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

24 Iun 2010, 09:18

up

Re: Dezmembrez Ford Mondeo 1995 sedan 1,6l benzina

24 Iun 2010, 12:31

Nuca schimbator , volan fara airbag.
Un pret separat la amandoo daca se poate.
Am un mondeo1 95' si sa exfoliat pielea de pe volan si schimbator :(


Multumesc.

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

24 Iun 2010, 13:10

ma intereseaza mecanismul de ridicare / coborare geam
din usa spate dreapta
geamuri electrice

Re: Piese Ford second hand orice model pana in anul 2000

24 Iun 2010, 13:26

cotiera ford focus 2

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

24 Iun 2010, 13:48

magazie de cd-uri ai ? si daca ai, ce model si zi si un pret ....

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

24 Iun 2010, 14:13

$1 scrie:$2ripa stg argintie nu este , janta da este .

cu respect.

la ce pret e janta fara anvelopa?

Re: VAND PIESE FORD TRANSIT 1986-> 2000->2008

25 Iun 2010, 09:49

up

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Iun 2010, 09:51

up

Re: Dezmembrez Ford Mondeo 1995 sedan 1,6l benzina

25 Iun 2010, 09:51

up

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

25 Iun 2010, 09:51

up

Re: Piese Ford second hand orice model pana in anul 2000

25 Iun 2010, 09:52

up

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

25 Iun 2010, 09:52

up

Re: Dezmembrez Ford Mondeo 1995 sedan 1,6l benzina

25 Iun 2010, 16:34

sal man,masina avea CB adica arata consumul distanta cu benz din rezervor etc?Ma interesa s il pun pe escortul meu.Daca il mai ai la ce pret il dai?
P.S. Bordul merge perfect :D

Re: VAND PIESE FORD TRANSIT 1986-> 2000->2008

26 Iun 2010, 10:22

up

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Iun 2010, 10:24

up

Re: Dezmembrez Ford Mondeo 1995 sedan 1,6l benzina

26 Iun 2010, 10:28

buna ziua! nu mai retin daca masina avea calculator de bord.

Re: Piese Ford second hand orice model pana in anul 2000

26 Iun 2010, 10:28

up

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

26 Iun 2010, 10:28

up

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

26 Iun 2010, 10:29

up

Re: VAND PIESE FORD TRANSIT 1986-> 2000->2008

26 Iun 2010, 10:32

salut, m-ar interesa un cardan ford transit 2000-2001 , e din 3 buc ...second
Subiect închis