Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
30 Iun 2010, 09:54
Salut, bara fata Mondeo MK3 ai cumva si un pret eventual. Mersi
30 Iun 2010, 09:57
momentan am doua mondeo mk3 insa una este avariata fata iar cealalta nu mai are bara.
cu respect.
30 Iun 2010, 14:21
Buna!
Capota fata la ce pret o ai si in ce stare este?!
Multumesc!
30 Iun 2010, 14:39
pompa servo pt focus tddi 1.8 din 2002?
30 Iun 2010, 14:56
o janta ca cea din poza,pt. focus 1 15" 6,5j et52,5 4 gauri
un pret te rog !
30 Iun 2010, 15:20
Buna ziua! momentan nu o am reveniti peste 2 sapt.
cu respect.
30 Iun 2010, 15:21
$1 scrie:$2ompa servo pt focus tddi 1.8 din 2002?
Buna ziua! pompa este cu actionare mecanica sau electrica?
30 Iun 2010, 15:22
$1 scrie:$2 janta ca cea din poza,pt. focus 1 15" 6,5j et52,5 4 gauri
un pret te rog !
Imi pare rau, dar momentan nu am janta modelul dvs.
Cu respect.
01 Iul 2010, 08:45
Buna ziua,
Instalatie de evacuare Escort Combi '98 si pretul va rog.
Multumesc.
01 Iul 2010, 08:46
Buna ziua,
Instalatie de evacuare Escort Combi '98 si pretul va rog.
Multumesc.
01 Iul 2010, 10:10
Buna ziua! imi pare rau dar momentan nu mai am sistemul de evacuare pentru masina dvs.
Cu respect.
01 Iul 2010, 12:03
Salut, ma intereseaza un vas de expansiune pt sistemul de racire, pt masina din semnatura, astept oferta.
Ms
01 Iul 2010, 14:26
ma uit daca am vasul de expansiune si va dau un mesaj.
cu respect.
01 Iul 2010, 14:33
are cineva capace modelul asta? am nevoie de minim 1 buc. la ce pret?
02 Iul 2010, 08:49
daca apare o janta ca cea din poza,15", un pm te rog.am una care nu mai poate fi reparata.
02 Iul 2010, 09:51
daca primesc am sa va contactez. Cu respect.
02 Iul 2010, 10:43
ma intereseaza o usita ca cea din imagine(nu neaparat culoarea). Andrei 0742937963
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

02 Iul 2010, 11:55
imi pare rau dar, momentan nu mai am.
cu respect.
02 Iul 2010, 13:34
Salut, ma intereseaza pretul la un motoras pentru reglarea farurilor lamasina din semnatura, daca este.
02 Iul 2010, 16:15
Asta e motorasul:
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

-

02 Iul 2010, 17:09
Ma intereseaza un set de proiectoare cu tot cu grilele de plastic pentru Focus din 2005.
02 Iul 2010, 21:13
Salut! Pt un FF2, ai cumva clapeta de pe partea soferului, de care tragi sa deschizi usa? Este din plastic, placata cu aluminiu, cred. Merci!
05 Iul 2010, 12:20
$1 scrie:$2sta e motorasul:
Imi pare rau, dar motorasul provine de pe un far spart si culmea tija motorasului este rupta reveniti.
Cu respect.
05 Iul 2010, 13:00
Salut! Ma intereseaza inel de tractare pentru Focus I. Este inelul care se infileteaza si foloseste la tractare.
Cam asa arata:
http://www.bradgatemotors.co.uk/spares/media/gbu0/prodsm/u_focus_towingeye_FI84541.jpg
06 Iul 2010, 09:46
Buna ziua ! Da am inelul de tractare.
Cu respect.
06 Iul 2010, 11:44
Buna ziua,
Stop dreapta spate ford focus 1 1999 aveti?
Multumesc
06 Iul 2010, 12:06
buna ziua..ma intereseaza si pe mine o plafoniera pt focus 2 (am inteles ca se potriveste si de la alte modele, de ex mondeo stiu sigur ca se potriveste) ..dar plafoniera sa aibe si lumini de citit...si o nuca de schimbator in 5 viteze tot pt focus 2 dar cu finisaj negru, nu argintiu cum au majoritatea (asta cred ca vine de la un model mai nou..din 2008 incoace)
multumesc.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.