Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
06 Iul 2010, 12:49
$1 scrie:$2una ziua,
Stop dreapta spate ford focus 1 1999 aveti?
Multumesc
SEDAN
07 Iul 2010, 12:12
Salutare! asa ceva?
- Fişiere ataşate
-

07 Iul 2010, 12:29
$1 scrie:$2una ziua,
Stop dreapta spate ford focus 1 1999 aveti?
Multumesc
Momentan nu am stopul solicitat de dvs, reveniti.
Cu respect.
07 Iul 2010, 12:31
Buna ziua,
O scrumiera cu capac pt un ff2, cea care vine sub clima?
Stima
07 Iul 2010, 15:31
$1 scrie:$2alutare! asa ceva?
Am piesa pentru focus 1, nu stiu daca sunt identice.
Cu respect.
07 Iul 2010, 16:11
Salut
Gasesc la tine yala portiera stanga Ford Transit Conect ?
Multumesc !
07 Iul 2010, 16:25
$1 scrie:$2una ziua,
O scrumiera cu capac pt un ff2, cea care vine sub clima?
Stima
Nu, momentan nu am , reveniti.
Cu respect.
07 Iul 2010, 16:52
salut! aveti alternator pentru un ford mondeo 2.0l benzina din 2001,daca da ce pret are? multumesc
08 Iul 2010, 08:33
Buna ziua! Am alternator , dar bine ar fi de stiut cati amperi are al dvs si ar fi de preferat o poza , asta daca doriti sa vi-l trimit prin curierat.
Cu respect.
08 Iul 2010, 10:53
Va salut...consola cu butoanele de la geamurile electrice de la un ford escort mk6 cu deschidere portbagaj electrica exista? arata exact ca cel din poza.multumesc anticipat
- Fişiere ataşate
-

08 Iul 2010, 11:37
Ma intereseaza stop stanga (cu semnalizator portocaliu) pentru un Ford Mondeo din 2003. Aveti in stoc?
10 Iul 2010, 14:56
Ma intereseaza piese pt Ford focus 2007 hb:
- aripa dreapta spate
- suport+panou roata de rezerva
- contraaripi fata
- calandru faruri
- parbriz incalzit cu senzor de ploaie
- capac culbutori
- radiator intercoler
- partea de deasupra rotii de rezerva
- placa care acopera portabagajul
contact
volocarumihai@yahoo.com0748036123
11 Iul 2010, 16:44
As dori un scut pentru motor, Focus 1.4 benzina, 2008.
11 Iul 2010, 18:13
Scut pentru motor(din metal), ford mondeo 2.0 diesel 2001
Un pret se poate?
11 Iul 2010, 23:00
un pret pentru ochelarul de protectie al proiectorului stanga ( proiector rotund ) si pentru vasul de expansiune al sistemului de racire ....multumesc.
12 Iul 2010, 09:45
Buna ziua! Momentan nu mai am scut motor nici ptr Focus si nici ptr Mondeo, reveniti.
Cu respect.
12 Iul 2010, 13:29
$1 scrie:$2una ziua ! Da am inelul de tractare.
Cu respect.
Mersi, am gasit deja.
12 Iul 2010, 15:05
Sal, ma intereseaza un pret pt rola alternator - parca asa ii spune

pt. masina din semnatura. Atasez si o poza mai edificatoare
- Fişiere ataşate
-

13 Iul 2010, 09:20
Buna ziua! Momentan nu mai am , ghinion, zilele trecute l-am dat pe ultimul. Reveniti.
Cu respect.
13 Iul 2010, 13:59
salut,
Tragar (panou frontal) ff 1 2003? Ornament proiector ceata rotund ca cel de mai jos?

- IMG_1592.JPG (7.91 KiB) Vizualizat de 3859 ori
Merci!
Stima,
14 Iul 2010, 08:54
Nu momentan nu am nici trager si nici ornament, reveniti.
Cu respect.
16 Iul 2010, 07:55
Mai ai oglinda din dreapta?
Chiar si sparta, ma intereseaza doar baza, ca azi-noapte a reusit un idiot beat pe bicicleta sa se rezeme de oglinda mea si mi-a rupt-o din suportul ala pe care se pliaza.
16 Iul 2010, 08:33
Mai am o oglinda pe o masina , insa si aceasta este la fel , reveniti.
Cu respect.
18 Iul 2010, 13:24
Sal,trip computerul de pe un mondeo mk2 este?Asa arata.
- Fişiere ataşate
-

18 Iul 2010, 16:49
URGENT! la cel pret ai ambele oglinzi exterioare... sunt manuale? capacul interior de la portbagaj se potriveste si pe modelul cu 3 usi?
racordul flexibil de la evacuare - imediat dupa catalizator? preturi pls...
18 Iul 2010, 21:56
Pt.pieserom :
Imi trimiteti va rog scrumiera pt ford mondeo mk 3 ?
Am cumparat piese de la dvs. si a-ti uitat sa puneti scrumiera daca va mai amintiti.A-ti tot spus ca mi-o trimiteti.Eu inca astept ca de platit am platit-o.Va multumesc.
18 Iul 2010, 22:53
daca aveti si cat costa grila masca ford fiesta 1,4 tdci, model 2006, cu emblema ford sau nu.
19 Iul 2010, 00:53
Caut calculator pentru geamuri si oglinzi pentru Ford Focus 2005 (toate geamurile electrice) calculatorul (modulul) se afla in usa stanga fata si sa aiba toate butoanele pentru comenzi.Calculator +motoras si butoanele.
19 Iul 2010, 09:34
$1 scrie:$2al,trip computerul de pe un mondeo mk2 este?Asa arata.
M-ati mai intrebat si v-am raspuns ca nu-l am . Reveniti.
Cu respect.
19 Iul 2010, 09:38
$1 scrie:$2t.pieserom :
Imi trimiteti va rog scrumiera pt ford mondeo mk 3 ?
Am cumparat piese de la dvs. si a-ti uitat sa puneti scrumiera daca va mai amintiti.A-ti tot spus ca mi-o trimiteti.Eu inca astept ca de platit am platit-o.Va multumesc.
Buna ziua! Imi cer scuze ptr intarziere , dar traiam cu impresia ca a ramas stabilit sa va trimit scrumiera cu o proxima livrare ptr a nu plati degeaba transportul. Daca doriti chiar astazi vi-l voi trimite. Inca o data scuze ptr neintelegere.
Cu respect.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.