Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Aug 2010, 10:20

si... modelul de usa (dimensiuni, etc) or fi la fel cu cele din 2008? :-"
daca stie cineva....

la ce pret.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Aug 2010, 10:30

Un ventilator pentru ff2 1.6tdci?
multumesc

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Aug 2010, 11:59

$1 scrie:$2i... modelul de usa (dimensiuni, etc) or fi la fel cu cele din 2008? :-"
daca stie cineva....

la ce pret.

Nu stiu daca se potrivesc , ma tem sa nu difere la design.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Aug 2010, 15:41

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2alut, ai cumva un cd player 6006?

BUNA ZIUA! MOMENTAN IL MAI AM DOAR PE CEL 6000 CD RDS EON, DACA VA CONVINE INCA MAI ESTE DE VANZARE.

CU RESPECT.

Multumesc de oferta dar am asa ceva.



POZELE SOLICITATE.
IMG0159A.jpg
IMG0160A.jpg

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Aug 2010, 16:18

ma intereseaza si pe mine un scaun sofer cu airbag lateral pentru masina din avatar

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Aug 2010, 09:25

$1 scrie:$2a intereseaza si pe mine un scaun sofer cu airbag lateral pentru masina din avatar

BUNA ZIUA! MOMENTAN AM SCAUN SOFER DE FOCUS TUNIER , DAR , FARA AIRBAG, REVENITI.

CU RESPECT.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Aug 2010, 16:59

Buna ziua,

Ma intereseaza un capac de far, de Ford Focus 1, generatie 2003, 1.6 benzinar, capacul de la farul din stanga, daca are cineva.

Merci

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

27 Aug 2010, 09:07

BUNA ZIUA! MOMENTAN NU AM CAPAC DE FAR, DEOBICEI SE VINDE IMPREUNA CU FARUL.

CU RESPECT.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Aug 2010, 08:40

$1 scrie:$2n ventilator pentru ff2 1.6tdci?
multumesc


BUNA ZIUA! MOMENTAN NU AM VENTILATORUL CAUTAT DE DVS, REVENITI.

CU RESPECT.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Aug 2010, 11:46

Buna ziua,
Toba intermediara + finala pentru masina din semnatura daca aveti in stare buna.
Un pret pentru fiecare in parte si impreuna.
Multumesc anticipat , o zi buna.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Aug 2010, 15:49

Salut.Ai cumva vreo inchidere centralizata care sa se potriveasca la un ford fiesta din 1997?si geamuri electrice pt aceeasi masina?
Merci

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Aug 2010, 22:57

Buna ziua,

Pentru un ford escort 1.6, 4 usi din 1998 ma intereseaza un pret pentru:

1.Prag dreapta....
2. Pasaj aripa spate stanga si dreapta

Multumesc

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

29 Aug 2010, 00:02

m`ar interesa 2 oglinzi pt ford puma ( standa si dreapta ) culoarea e un aspect care nu prea conteaza! private msg pls :)

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

29 Aug 2010, 09:41

Buna ziua.ma intereseaza si pe mn sertarasul din imagine pt un ford escort mk6.e sertarasul cu bricheta si scrumiera.si la ce pret va rog.multumesc anticipat
FiÅŸiere ataÅŸate
asdxgasga.jpg
39890_2033bPPexDKOZn8T.jpg

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

29 Aug 2010, 12:06

Buna ziua.
Aveti cumva consola centrala cu tot cu butoane pentru scaune incalzite. Poate sa aiba si buton tcs, nu ma deranjeaza.
!!sLlJUgBG0~$(KGrHqQOKiQEu4yJCg)jBL8mnsfnWQ~~_19.JPG

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

29 Aug 2010, 21:13

Buna seara!
Un ornament usa, fata dreapta, negru, pentru un fiesta din 2002(5 usi)?
Multumesc anticipat.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

30 Aug 2010, 08:55

$1 scrie:$2una ziua,

Pentru un ford escort 1.6, 4 usi din 1998 ma intereseaza un pret pentru:

1.Prag dreapta....
2. Pasaj aripa spate stanga si dreapta

Multumesc


BUNA ZIUA! MOMENTAN NU AM , REVENITI

CU RESPECT

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

30 Aug 2010, 19:43

Am si eu nevoie de capota pt un ford escort gal 1993 , 1.6 de preferat daca ar fi neagra si bara fata

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

31 Aug 2010, 09:03

$1 scrie:$2m si eu nevoie de capota pt un ford escort gal 1993 , 1.6 de preferat daca ar fi neagra si bara fata


Buna ziua! Momentan am doar ca piesa noua. Reveniti.

Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

31 Aug 2010, 16:58

Buna ziua,

Ma intereseaza niste boxe 5x7 de vreo 50 wati putere reala pentru fordul meu ka din 2001. Boxele am inteles ca sunt cam la fel si pe fiesta si alte modele.

Mie imi gajaie aia din dreapta si vreau sa le schimb, eventual cu unele mai puternice.

Si un pret te rog.

Multam fain

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

31 Aug 2010, 23:20

Buna ziua
M-ar interesa partea cromata de la haion( acea care are si luminile pentru numar) pt un ford focus break.Multumesc anticipat.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Sep 2010, 08:36

$1 scrie:$2una ziua,

Ma intereseaza niste boxe 5x7 de vreo 50 wati putere reala pentru fordul meu ka din 2001. Boxele am inteles ca sunt cam la fel si pe fiesta si alte modele.

Mie imi gajaie aia din dreapta si vreau sa le schimb, eventual cu unele mai puternice.

Si un pret te rog.

Multam fain


BUNA ZIUA! AM MAI MULTE MODELE DE BOXE CE AU FOST MONTATE PE FORDURI (MONDEO, FIESTA, FOCUS...) IN SCHIMB NU RETIN DACA MAI ESTE VREUNA DE KA. VENITI SA VA ALEGETI.
CU RESPECT.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Sep 2010, 08:39

$1 scrie:$2una ziua
M-ar interesa partea cromata de la haion( acea care are si luminile pentru numar) pt un ford focus break.Multumesc anticipat.


BUNA ZIUA! AM ORNAMENTUL CROMAT DE PE HAYON CE PROVINE DE LA UN FOCUS COMBI 2001. DACA DORITI VI-L POT TRIMITE PRIN CURIERAT.

CU RESPECT

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Sep 2010, 11:27

Buna ziua! Caut un bandou usa, fata, dreapta, negru pentru fiesta din 2002(5 usi).
Serie motor: WFOHXXWPJH2A77856
Multumesc anticipat.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

02 Sep 2010, 09:29

$1 scrie:$2una ziua! Caut un bandou usa, fata, dreapta, negru pentru fiesta din 2002(5 usi).
Serie motor: WFOHXXWPJH2A77856
Multumesc anticipat.


Buna ziua! momentan nu am bandoul s-a vandut cu tot cu usa. reveniti
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

02 Sep 2010, 12:48

Buna ziua.Aveti consola centrala cu cotiera si lateralele care vin la picioarele soferului si ale pasagerului,pt mondeo mk3 facelift 2004>.Ma intereseazasa fie completa cu brida de metal ce se prinde in dreptul schimbatorului si sa arate bine,fara zgarieturi..Poze cu ceea ce ma intereseza.Multumesc.
FiÅŸiere ataÅŸate
Consola cu cotiera facelift.jpg
laterala consola2.jpg

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2010, 09:40

$1 scrie:$2una ziua.Aveti consola centrala cu cotiera si lateralele care vin la picioarele soferului si ale pasagerului,pt mondeo mk3 facelift 2004>.Ma intereseazasa fie completa cu brida de metal ce se prinde in dreptul schimbatorului si sa arate bine,fara zgarieturi..Poze cu ceea ce ma intereseza.Multumesc.


BUNA ZIUA! DA AM CONSOLA-COTIERA SI PANOUL LATERAL , VERIFIC DACA SUNT IDENTIVE CU ALT DVS SI VA VOI DA UN MP.

CU RESPECT.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2010, 13:47

un scut motor pentru o fiesta an 2006 1,4 tdci, si barele pentru portbagaj ai?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2010, 14:39

$1 scrie:$2n scut motor pentru o fiesta an 2006 1,4 tdci, si barele pentru portbagaj ai?


BUNA ZIUA! MOMENTAN NU AM SCUT MOTOR , REVENITI.

CU RESPECT.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2010, 17:30

Salut,

Un catalizator pentru Focus 2 1,4 benzina?

merci
Subiect închis