Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
25 Aug 2010, 10:20
si... modelul de usa (dimensiuni, etc) or fi la fel cu cele din 2008?
daca stie cineva....
la ce pret.
25 Aug 2010, 10:30
Un ventilator pentru ff2 1.6tdci?
multumesc
25 Aug 2010, 11:59
$1 scrie:$2i... modelul de usa (dimensiuni, etc) or fi la fel cu cele din 2008?
daca stie cineva....
la ce pret.
Nu stiu daca se potrivesc , ma tem sa nu difere la design.
25 Aug 2010, 15:41
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2alut, ai cumva un cd player 6006?
BUNA ZIUA! MOMENTAN IL MAI AM DOAR PE CEL 6000 CD RDS EON, DACA VA CONVINE INCA MAI ESTE DE VANZARE.
CU RESPECT.
Multumesc de oferta dar am asa ceva.
POZELE SOLICITATE.
25 Aug 2010, 16:18
ma intereseaza si pe mine un scaun sofer cu airbag lateral pentru masina din avatar
26 Aug 2010, 09:25
$1 scrie:$2a intereseaza si pe mine un scaun sofer cu airbag lateral pentru masina din avatar
BUNA ZIUA! MOMENTAN AM SCAUN SOFER DE FOCUS TUNIER , DAR , FARA AIRBAG, REVENITI.
CU RESPECT.
26 Aug 2010, 16:59
Buna ziua,
Ma intereseaza un capac de far, de Ford Focus 1, generatie 2003, 1.6 benzinar, capacul de la farul din stanga, daca are cineva.
Merci
27 Aug 2010, 09:07
BUNA ZIUA! MOMENTAN NU AM CAPAC DE FAR, DEOBICEI SE VINDE IMPREUNA CU FARUL.
CU RESPECT.
28 Aug 2010, 08:40
$1 scrie:$2n ventilator pentru ff2 1.6tdci?
multumesc
BUNA ZIUA! MOMENTAN NU AM VENTILATORUL CAUTAT DE DVS, REVENITI.
CU RESPECT.
28 Aug 2010, 11:46
Buna ziua,
Toba intermediara + finala pentru masina din semnatura daca aveti in stare buna.
Un pret pentru fiecare in parte si impreuna.
Multumesc anticipat , o zi buna.
28 Aug 2010, 15:49
Salut.Ai cumva vreo inchidere centralizata care sa se potriveasca la un ford fiesta din 1997?si geamuri electrice pt aceeasi masina?
Merci
28 Aug 2010, 22:57
Buna ziua,
Pentru un ford escort 1.6, 4 usi din 1998 ma intereseaza un pret pentru:
1.Prag dreapta....
2. Pasaj aripa spate stanga si dreapta
Multumesc
29 Aug 2010, 00:02
m`ar interesa 2 oglinzi pt ford puma ( standa si dreapta ) culoarea e un aspect care nu prea conteaza! private msg pls
29 Aug 2010, 09:41
Buna ziua.ma intereseaza si pe mn sertarasul din imagine pt un ford escort mk6.e sertarasul cu bricheta si scrumiera.si la ce pret va rog.multumesc anticipat
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

-

29 Aug 2010, 12:06
Buna ziua.
Aveti cumva consola centrala cu tot cu butoane pentru scaune incalzite. Poate sa aiba si buton tcs, nu ma deranjeaza.
29 Aug 2010, 21:13
Buna seara!
Un ornament usa, fata dreapta, negru, pentru un fiesta din 2002(5 usi)?
Multumesc anticipat.
30 Aug 2010, 08:55
$1 scrie:$2una ziua,
Pentru un ford escort 1.6, 4 usi din 1998 ma intereseaza un pret pentru:
1.Prag dreapta....
2. Pasaj aripa spate stanga si dreapta
Multumesc
BUNA ZIUA! MOMENTAN NU AM , REVENITI
CU RESPECT
30 Aug 2010, 19:43
Am si eu nevoie de capota pt un ford escort gal 1993 , 1.6 de preferat daca ar fi neagra si bara fata
31 Aug 2010, 09:03
$1 scrie:$2m si eu nevoie de capota pt un ford escort gal 1993 , 1.6 de preferat daca ar fi neagra si bara fata
Buna ziua! Momentan am doar ca piesa noua. Reveniti.
Cu respect.
31 Aug 2010, 16:58
Buna ziua,
Ma intereseaza niste boxe 5x7 de vreo 50 wati putere reala pentru fordul meu ka din 2001. Boxele am inteles ca sunt cam la fel si pe fiesta si alte modele.
Mie imi gajaie aia din dreapta si vreau sa le schimb, eventual cu unele mai puternice.
Si un pret te rog.
Multam fain
31 Aug 2010, 23:20
Buna ziua
M-ar interesa partea cromata de la haion( acea care are si luminile pentru numar) pt un ford focus break.Multumesc anticipat.
01 Sep 2010, 08:36
$1 scrie:$2una ziua,
Ma intereseaza niste boxe 5x7 de vreo 50 wati putere reala pentru fordul meu ka din 2001. Boxele am inteles ca sunt cam la fel si pe fiesta si alte modele.
Mie imi gajaie aia din dreapta si vreau sa le schimb, eventual cu unele mai puternice.
Si un pret te rog.
Multam fain
BUNA ZIUA! AM MAI MULTE MODELE DE BOXE CE AU FOST MONTATE PE FORDURI (MONDEO, FIESTA, FOCUS...) IN SCHIMB NU RETIN DACA MAI ESTE VREUNA DE KA. VENITI SA VA ALEGETI.
CU RESPECT.
01 Sep 2010, 08:39
$1 scrie:$2una ziua
M-ar interesa partea cromata de la haion( acea care are si luminile pentru numar) pt un ford focus break.Multumesc anticipat.
BUNA ZIUA! AM ORNAMENTUL CROMAT DE PE HAYON CE PROVINE DE LA UN FOCUS COMBI 2001. DACA DORITI VI-L POT TRIMITE PRIN CURIERAT.
CU RESPECT
01 Sep 2010, 11:27
Buna ziua! Caut un bandou usa, fata, dreapta, negru pentru fiesta din 2002(5 usi).
Serie motor: WFOHXXWPJH2A77856
Multumesc anticipat.
02 Sep 2010, 09:29
$1 scrie:$2una ziua! Caut un bandou usa, fata, dreapta, negru pentru fiesta din 2002(5 usi).
Serie motor: WFOHXXWPJH2A77856
Multumesc anticipat.
Buna ziua! momentan nu am bandoul s-a vandut cu tot cu usa. reveniti
Cu respect.
02 Sep 2010, 12:48
Buna ziua.Aveti consola centrala cu cotiera si lateralele care vin la picioarele soferului si ale pasagerului,pt mondeo mk3 facelift 2004>.Ma intereseazasa fie completa cu brida de metal ce se prinde in dreptul schimbatorului si sa arate bine,
fara zgarieturi..Poze cu ceea ce ma intereseza.Multumesc.
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

-

03 Sep 2010, 09:40
$1 scrie:$2una ziua.Aveti consola centrala cu cotiera si lateralele care vin la picioarele soferului si ale pasagerului,pt mondeo mk3 facelift 2004>.Ma intereseazasa fie completa cu brida de metal ce se prinde in dreptul schimbatorului si sa arate bine,fara zgarieturi..Poze cu ceea ce ma intereseza.Multumesc.
BUNA ZIUA! DA AM CONSOLA-COTIERA SI PANOUL LATERAL , VERIFIC DACA SUNT IDENTIVE CU ALT DVS SI VA VOI DA UN MP.
CU RESPECT.
03 Sep 2010, 13:47
un scut motor pentru o fiesta an 2006 1,4 tdci, si barele pentru portbagaj ai?
03 Sep 2010, 14:39
$1 scrie:$2n scut motor pentru o fiesta an 2006 1,4 tdci, si barele pentru portbagaj ai?
BUNA ZIUA! MOMENTAN NU AM SCUT MOTOR , REVENITI.
CU RESPECT.
03 Sep 2010, 17:30
Salut,
Un catalizator pentru Focus 2 1,4 benzina?
merci
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.