Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
05 Oct 2010, 09:17
$1 scrie:$2una ziua,
un pret pentru panoul de comanda cu cele 3 butoane de comanda ale ventilatiei, va rog (daca le aveti binenteles

).
Multumesc
Buna ziua! cu aer conditinat manual sau climatronic?
Cu respect.
05 Oct 2010, 09:35
$1 scrie:$2a intereseaza un pret pt. incuietoarea de la portiera din partea soferului la un fiesta din 2001.
Multumesc!
Buna ziua! doar partea mecanica sau cu tot cu actionarea electrica?
cu respect.
05 Oct 2010, 09:44
Salut !
Un motoras pentru stropitori faruri la Focus 2, poti face rost ?
07 Oct 2010, 15:01
Caut si eu 4 jante de tabla pentru Focus 2 5x108 pe 16 inch...astept un raspuns, multumesc!
08 Oct 2010, 14:47
salut
4 jante tabla pt focusul meu?4 prezoane
la ce pret?
08 Oct 2010, 14:51
M-ar interesa 4 jante de tabla ptr FF" 5x108 R15
08 Oct 2010, 14:56
proiector stanga fata la un mondeo din 2005 si plasticul negru care vine sub bara fata(nu cel de sub proiectoare)
multumesc
08 Oct 2010, 20:32
buna ziua, m-ar interesa si pe mine 4 jante de tabla de 16" pentru un mondeo mk3. cred ca sunt 5x108.
la ce pret ajung ?
09 Oct 2010, 20:51
Domnucu' multam de piese, s-au potrivit toate la perfectie!
Doar azi am finalizat montarea.
Recomand tuturor cu caldura!
11 Oct 2010, 09:13
$1 scrie:$2alut
4 jante tabla pt focusul meu?4 prezoane
la ce pret?
Buna ziua! ce dimensiuni de jante va trebuiesc?
Cu respect.
11 Oct 2010, 09:15
$1 scrie:$2-ar interesa 4 jante de tabla ptr FF" 5x108 R15
Buna ziua! Momentan nu mai am jante pe "15, reveniti.
Cu respect.
11 Oct 2010, 09:19
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa si pe mine 4 jante de tabla de 16" pentru un mondeo mk3. cred ca sunt 5x108.
la ce pret ajung ?
Buna ziua! Doriti doar jantele sau si anvelope (am ceva jante cu tot cu anvelope de iarna).
Cu respect.
11 Oct 2010, 10:47
Un set de jante de tabla 16" pentru Focus 2 la ce pret aveti?
Multumesc!
11 Oct 2010, 11:07
Si pe mine ma intereseaza un set de jante de tabla 5x108 fara anvelope.
Cat costa?
11 Oct 2010, 13:34
grila de plastic dintre proiectoare la un ford focus break din 99?
12 Oct 2010, 09:26
Jante pe 16 am un set incaltat cu anvelope de iarna michelin 205/55R16 iar jantele au dimensiunile 6 1/2 x 16 x 52,5 si sunt provenite de pe mondeo 2003/2004. Jante as avea mai multe dar unele mai au cate o indoitura (de pe masini accidentate), tot la fel mai am si cauciucuri de iarna sau vara , in stare buna .
12 Oct 2010, 09:36
La ce pret este setul de jante cu anvelope?
12 Oct 2010, 14:07
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa si pe mine 4 jante de tabla de 16" pentru un mondeo mk3. cred ca sunt 5x108.
la ce pret ajung ?
Buna ziua! Doriti doar jantele sau si anvelope (am ceva jante cu tot cu anvelope de iarna).
Cu respect.
pai spuneti-mi niste detalii la anvelope si dati-mi un pret, eu in principiu asta si caut, roti de iarna
12 Oct 2010, 14:09
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa si pe mine 4 jante de tabla de 16" pentru un mondeo mk3. cred ca sunt 5x108.
la ce pret ajung ?
Buna ziua! Doriti doar jantele sau si anvelope (am ceva jante cu tot cu anvelope de iarna).
Cu respect.
$1 scrie:$2ante pe 16 am un set incaltat cu anvelope de iarna michelin 205/55R16 iar jantele au dimensiunile 6 1/2 x 16 x 52,5 si sunt provenite de pe mondeo 2003/2004. Jante as avea mai multe dar unele mai au cate o indoitura (de pe masini accidentate), tot la fel mai am si cauciucuri de iarna sau vara , in stare buna .
mentionati va rog frumos si un pret pentru ca sunt interesat.
12 Oct 2010, 14:39
bara fata si spate fiesta mk6 ghia
far stanga
12 Oct 2010, 16:00
pt fiesta 6 pe cauciucuri de iarna R14 ?
sau o oferta jante aliaj + cauciuc ?
multumesc !
13 Oct 2010, 16:04
salut.
am un FF1 din 2001, break cu 5 usi.
m-ar interesa un pret la stopul stanga spate si la bara spate.
de asemenea, daca ai idee, cam cat costa transportul pana in Constanta.
multumesc anticipat
14 Oct 2010, 09:38
$1 scrie:$2ara fata si spate fiesta mk6 ghia
far stanga
Buna ziua! Momentau nu am piesele solicitate, reveniti.
Cu respect.
14 Oct 2010, 09:41
$1 scrie:$2t fiesta 6 pe cauciucuri de iarna R14 ?
sau o oferta jante aliaj + cauciuc ?
multumesc !
Buna ziua! Momentan am de pe o Fiesta din 2000 un set de jante de aliaj incaltate cu anvelope de vara .
Cu respect .
14 Oct 2010, 09:44
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2t fiesta 6 pe cauciucuri de iarna R14 ?
sau o oferta jante aliaj + cauciuc ?
multumesc !
Buna ziua! Momentan am de pe o Fiesta din 2000 un set de jante de aliaj incaltate cu anvelope de vara .
Cu respect .
care ar fi pretul doar pt jante ? eventual fotografii , dimensiuni .
multumesc !
14 Oct 2010, 10:03
salut,
ma intereseaza si pe mine pentru un ford focus 1.8 tddi 90cp 2004 hatchback
baia de ulei si suport compresor ac
te rog sa trimiti o poza daca ai pentru ca sunt mai multe modele de baie ulei
14 Oct 2010, 10:24
$1 scrie:$2alut,
ma intereseaza si pe mine pentru un ford focus 1.8 tddi 90cp 2004 hatchback
baia de ulei si suport compresor ac
te rog sa trimiti o poza daca ai pentru ca sunt mai multe modele de baie ulei
Buna ziua! momentan nu mai am, zilele trecute am dat motorul pentru modelul dvs, reveniti.
Cu respect.
14 Oct 2010, 10:26
M-ar interesa "reflectorii" (ochi de pisica) de pe bara spate pt focus2 break, 2006.
15 Oct 2010, 08:21
Capacul de la baterie cu tot cu clema de prindre, clema fixare far+2 capace de far pentru masina din semnatura.
Multumesc anticipat
15 Oct 2010, 08:42
$1 scrie:$2apacul de la baterie cu tot cu clema de prindre, clema fixare far+2 capace de far pentru masina din semnatura.
Multumesc anticipat
Momentan nu am piesele solicitate , reveniti.
Cu respect.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.