Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Ian 2011, 12:56

Buna ziua,
Capac motor pentru masina din semnatura aveti (aduceti)?
Multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Ian 2011, 16:27

buna,
daca mai exista,ma intereseaza:
-motorasul pentru stropitoare lichid parbriz,care se afla sub aripa stanga fata.
-furtunul (tip burbuf,cu cele 3 inele de sarma) de la turbina.Se afla in partea stanga cum te uiti la motor,langa vasul de expansiune.
-in bara din fata,in loc de proiectoare sunt niste minigrile din plastic negre(nu stiu cum sa le numesc).La mine lipseste cea din stanga - ford focus 1,8 tddi,2003 (cu facelift!? - ce inseamna acest facelift?).Multumesc.Preturi!?
tel.0722.332217

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Ian 2011, 17:03

$1 scrie:$2una ziua,
as avea nevoie de furtunul dintre turbina si filtrul de aer la un ford focus 1.6 tdci din 2006.

Buna ziua! Imi pare rau, dar momentan nu mai am furtunul, reveniti.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Ian 2011, 09:33

$1 scrie:$2una ziua,
Capac motor pentru masina din semnatura aveti (aduceti)?
Multumesc.



Buna ziua! Imi pare rau, dar momentan nu mai am capacul motorului ptr masina dvs., reveniti.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Ian 2011, 09:45

$1 scrie:$2una,
daca mai exista,ma intereseaza:
-motorasul pentru stropitoare lichid parbriz,care se afla sub aripa stanga fata.
-furtunul (tip burbuf,cu cele 3 inele de sarma) de la turbina.Se afla in partea stanga cum te uiti la motor,langa vasul de expansiune.
-in bara din fata,in loc de proiectoare sunt niste minigrile din plastic negre(nu stiu cum sa le numesc).La mine lipseste cea din stanga - ford focus 1,8 tddi,2003 (cu facelift!? - ce inseamna acest facelift?).Multumesc.Preturi!?
tel.0722.332217


Buna ziua! Va pot oferi motorasul si s-ar putea furtunul (depinde de model), ptr detalii sunati .
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Ian 2011, 11:25

Salut! Ma intereseaza si pe mine un stop pe partea stanga pentru Focus Sedan 2009 (masina din semnatura).
Multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Ian 2011, 15:40

buna ziua,
m-ar interesa si pe mine urmaroarele piese pt focus 2001 modelul face lift:
- aparatoarea roara din partea dreapta fata si alea din spate numai daca aveti de plastic
- rezervorul pt lichid de parbriz
- scut de protectie+ deflector pietre
- bara fata
- si proector dreapta
- cui pt tractare in caz de avarie

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Ian 2011, 16:38

$1 scrie:$2alut! Ma intereseaza si pe mine un stop pe partea stanga pentru Focus Sedan 2009 (masina din semnatura).
Multumesc.

Buna ziua! Imi pare rau, dar momentan nu mai am stopul de care sunteti interesat, reveniti.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

27 Ian 2011, 10:36

$1 scrie:$2una ziua,
m-ar interesa si pe mine urmaroarele piese pt focus 2001 modelul face lift:
- aparatoarea roara din partea dreapta fata si alea din spate numai daca aveti de plastic
- rezervorul pt lichid de parbriz
- scut de protectie+ deflector pietre
- bara fata
- si proector dreapta
- cui pt tractare in caz de avarie


Buna ziua! Verific si va trimit mp.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

27 Ian 2011, 19:57

DE LA FIESTA 96 5 USI DACA AI CHEDER EXTERIOR JOS DE LA GEAMUL DE LA USA SOFERULUI ; AIERISITOARE DE LA CILINDRI DE FRANA ; PIULITELE DE LA ROTI ; AMORTIZOARE SPATE ; SCUT MOTOR ; PROIECTOARE CEATA ; FATA DE USA STANGA FATA..

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Ian 2011, 10:45

Buna ziua! Cheder, amortizoare, piulite, aerisitoare, va pot oferi, restul pieselor solicitate nu le mai am momentan.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Ian 2011, 15:29

Buna ziua. O pompa servo-directie pentru masina din semnatura as gasi la dumneavoastra? Si daca da... imi puteti spune si un pret? Multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Ian 2011, 17:50

Buna ziua, m-ar interesa daca aveti bara fata pentru masina din profil si pretul acesteia. Multumesc anticipat.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Ian 2011, 17:56

Husa de piele de la schimbatorul de viteze ptr Ford Mondeo mk1 din '93 aveti?
Ma intereseaza sa nu fie jupuita

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Ian 2011, 18:52

Buna ziua. O pompa de servodirectie pentru masina din semnatura...la ce pret aveti? M-ar interesa.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Ian 2011, 20:27

Te saluta un benzinar de 1,8 care doreste si el o sonda lamda de dupe catalizator. Astept sper un PM pozitiv.
Multumesc anticipat

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

31 Ian 2011, 10:19

Buna ziua! Ptr. sonda lambda, ar trebui sa stiu lungimea firului si ce fel de mufa are.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

31 Ian 2011, 10:26

$1 scrie:$2una ziua. O pompa de servodirectie pentru masina din semnatura...la ce pret aveti? M-ar interesa.

Buna ziua! Momentan nu mai am, saptamana trecuta am dat-o pe ultima, reveniti.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

31 Ian 2011, 18:31

$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa daca aveti bara fata pentru masina din profil si pretul acesteia. Multumesc anticipat.


Buna seara! Imi pare rau dar momentan nu mai avem bara fata ptr masina dvs.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Feb 2011, 12:28

Va salut,pentru mondeo3 ma intereseaza carligul de tractare-remorcare, cel care se infileteza in bare.Daca ai o oferta.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Feb 2011, 12:32

caseta directie pentru un mondeo din 2006 2.0 tdci cu volan pe stanga ai si la ce pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Feb 2011, 16:14

salut fiesta 1100 mai ai ceva din ea. salut

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Feb 2011, 19:33

$1 scrie:$2una ziua! Ptr. sonda lambda, ar trebui sa stiu lungimea firului si ce fel de mufa are.
Cu respect.

Nu stiu lungimea firului iar de mufa daca nu ma insel mi s-a spus ca are patru fire

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Feb 2011, 22:29

$1 scrie:$2a salut,pentru mondeo3 ma intereseaza carligul de tractare-remorcare, cel care se infileteza in bare.Daca ai o oferta.


Buna seara! Am dat unul zilele trecute (sper ca nu tot dvs), dar cred ca mai am si pe alte masini, ptr detalii sunati.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Feb 2011, 22:33

buna seara ma intereseaza daca aveti urmatoarele pentru un ford focus:
-computer de bord si maneta cu butonul de info
FiÅŸiere ataÅŸate
C.B.jpg

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

02 Feb 2011, 10:40

Un debitmetru aer pentru un Focus 1.6 tdci din 2005 gasesc la dumneavoastra ?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

02 Feb 2011, 11:24

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua! Ptr. sonda lambda, ar trebui sa stiu lungimea firului si ce fel de mufa are.
Cu respect.

Nu stiu lungimea firului iar de mufa daca nu ma insel mi s-a spus ca are patru fire


buna ziua! majoritatea sondelor (modele noi) au patru fire, difera doar tipul mufei si lungimea firelor.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

02 Feb 2011, 20:41

$1 scrie:$2una seara ma intereseaza daca aveti urmatoarele pentru un ford focus:
-computer de bord si maneta cu butonul de info


Buna seara! Imi pare rau, dar momentan nu mai am piesele solicitate de dvs., reveniti.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Feb 2011, 16:13

$1 scrie:$2n debitmetru aer pentru un Focus 1.6 tdci din 2005 gasesc la dumneavoastra ?


Buna ziua! ptr. debitmetru, dati-mi va rog un cod de pe piesa.

Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Feb 2011, 20:51

Salut !

Imi poti spune te rog un pret pentru comenziile de pe volan pentru caset si pentru lampa de la portbagaj(cea care lumineaza cand il deschizi) ?



Mulumesc anticipat!
Subiect închis