Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
24 Ian 2011, 12:56
Buna ziua,
Capac motor pentru masina din semnatura aveti (aduceti)?
Multumesc.
24 Ian 2011, 16:27
buna,
daca mai exista,ma intereseaza:
-motorasul pentru stropitoare lichid parbriz,care se afla sub aripa stanga fata.
-furtunul (tip burbuf,cu cele 3 inele de sarma) de la turbina.Se afla in partea stanga cum te uiti la motor,langa vasul de expansiune.
-in bara din fata,in loc de proiectoare sunt niste minigrile din plastic negre(nu stiu cum sa le numesc).La mine lipseste cea din stanga - ford focus 1,8 tddi,2003 (cu facelift!? - ce inseamna acest facelift?).Multumesc.Preturi!?
tel.0722.332217
24 Ian 2011, 17:03
$1 scrie:$2una ziua,
as avea nevoie de furtunul dintre turbina si filtrul de aer la un ford focus 1.6 tdci din 2006.
Buna ziua! Imi pare rau, dar momentan nu mai am furtunul, reveniti.
Cu respect.
25 Ian 2011, 09:33
$1 scrie:$2una ziua,
Capac motor pentru masina din semnatura aveti (aduceti)?
Multumesc.
Buna ziua! Imi pare rau, dar momentan nu mai am capacul motorului ptr masina dvs., reveniti.
Cu respect.
26 Ian 2011, 09:45
$1 scrie:$2una,
daca mai exista,ma intereseaza:
-motorasul pentru stropitoare lichid parbriz,care se afla sub aripa stanga fata.
-furtunul (tip burbuf,cu cele 3 inele de sarma) de la turbina.Se afla in partea stanga cum te uiti la motor,langa vasul de expansiune.
-in bara din fata,in loc de proiectoare sunt niste minigrile din plastic negre(nu stiu cum sa le numesc).La mine lipseste cea din stanga - ford focus 1,8 tddi,2003 (cu facelift!? - ce inseamna acest facelift?).Multumesc.Preturi!?
tel.0722.332217
Buna ziua! Va pot oferi motorasul si s-ar putea furtunul (depinde de model), ptr detalii sunati .
Cu respect.
26 Ian 2011, 11:25
Salut! Ma intereseaza si pe mine un stop pe partea stanga pentru Focus Sedan 2009 (masina din semnatura).
Multumesc.
26 Ian 2011, 15:40
buna ziua,
m-ar interesa si pe mine urmaroarele piese pt focus 2001 modelul face lift:
- aparatoarea roara din partea dreapta fata si alea din spate numai daca aveti de plastic
- rezervorul pt lichid de parbriz
- scut de protectie+ deflector pietre
- bara fata
- si proector dreapta
- cui pt tractare in caz de avarie
26 Ian 2011, 16:38
$1 scrie:$2alut! Ma intereseaza si pe mine un stop pe partea stanga pentru Focus Sedan 2009 (masina din semnatura).
Multumesc.
Buna ziua! Imi pare rau, dar momentan nu mai am stopul de care sunteti interesat, reveniti.
Cu respect.
27 Ian 2011, 10:36
$1 scrie:$2una ziua,
m-ar interesa si pe mine urmaroarele piese pt focus 2001 modelul face lift:
- aparatoarea roara din partea dreapta fata si alea din spate numai daca aveti de plastic
- rezervorul pt lichid de parbriz
- scut de protectie+ deflector pietre
- bara fata
- si proector dreapta
- cui pt tractare in caz de avarie
Buna ziua! Verific si va trimit mp.
Cu respect.
27 Ian 2011, 19:57
DE LA FIESTA 96 5 USI DACA AI CHEDER EXTERIOR JOS DE LA GEAMUL DE LA USA SOFERULUI ; AIERISITOARE DE LA CILINDRI DE FRANA ; PIULITELE DE LA ROTI ; AMORTIZOARE SPATE ; SCUT MOTOR ; PROIECTOARE CEATA ; FATA DE USA STANGA FATA..
28 Ian 2011, 10:45
Buna ziua! Cheder, amortizoare, piulite, aerisitoare, va pot oferi, restul pieselor solicitate nu le mai am momentan.
Cu respect.
28 Ian 2011, 15:29
Buna ziua. O pompa servo-directie pentru masina din semnatura as gasi la dumneavoastra? Si daca da... imi puteti spune si un pret? Multumesc.
28 Ian 2011, 17:50
Buna ziua, m-ar interesa daca aveti bara fata pentru masina din profil si pretul acesteia. Multumesc anticipat.
28 Ian 2011, 17:56
Husa de piele de la schimbatorul de viteze ptr Ford Mondeo mk1 din '93 aveti?
Ma intereseaza sa nu fie jupuita
28 Ian 2011, 18:52
Buna ziua. O pompa de servodirectie pentru masina din semnatura...la ce pret aveti? M-ar interesa.
28 Ian 2011, 20:27
Te saluta un benzinar de 1,8 care doreste si el o sonda lamda de dupe catalizator. Astept sper un PM pozitiv.
Multumesc anticipat
31 Ian 2011, 10:19
Buna ziua! Ptr. sonda lambda, ar trebui sa stiu lungimea firului si ce fel de mufa are.
Cu respect.
31 Ian 2011, 10:26
$1 scrie:$2una ziua. O pompa de servodirectie pentru masina din semnatura...la ce pret aveti? M-ar interesa.
Buna ziua! Momentan nu mai am, saptamana trecuta am dat-o pe ultima, reveniti.
Cu respect.
31 Ian 2011, 18:31
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa daca aveti bara fata pentru masina din profil si pretul acesteia. Multumesc anticipat.
Buna seara! Imi pare rau dar momentan nu mai avem bara fata ptr masina dvs.
Cu respect.
01 Feb 2011, 12:28
Va salut,pentru mondeo3 ma intereseaza carligul de tractare-remorcare, cel care se infileteza in bare.Daca ai o oferta.
01 Feb 2011, 12:32
caseta directie pentru un mondeo din 2006 2.0 tdci cu volan pe stanga ai si la ce pret?
01 Feb 2011, 16:14
salut fiesta 1100 mai ai ceva din ea. salut
01 Feb 2011, 19:33
$1 scrie:$2una ziua! Ptr. sonda lambda, ar trebui sa stiu lungimea firului si ce fel de mufa are.
Cu respect.
Nu stiu lungimea firului iar de mufa daca nu ma insel mi s-a spus ca are patru fire
01 Feb 2011, 22:29
$1 scrie:$2a salut,pentru mondeo3 ma intereseaza carligul de tractare-remorcare, cel care se infileteza in bare.Daca ai o oferta.
Buna seara! Am dat unul zilele trecute (sper ca nu tot dvs), dar cred ca mai am si pe alte masini, ptr detalii sunati.
Cu respect.
01 Feb 2011, 22:33
buna seara ma intereseaza daca aveti urmatoarele pentru un ford focus:
-computer de bord si maneta cu butonul de info
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

02 Feb 2011, 10:40
Un debitmetru aer pentru un Focus 1.6 tdci din 2005 gasesc la dumneavoastra ?
02 Feb 2011, 11:24
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua! Ptr. sonda lambda, ar trebui sa stiu lungimea firului si ce fel de mufa are.
Cu respect.
Nu stiu lungimea firului iar de mufa daca nu ma insel mi s-a spus ca are patru fire
buna ziua! majoritatea sondelor (modele noi) au patru fire, difera doar tipul mufei si lungimea firelor.
02 Feb 2011, 20:41
$1 scrie:$2una seara ma intereseaza daca aveti urmatoarele pentru un ford focus:
-computer de bord si maneta cu butonul de info
Buna seara! Imi pare rau, dar momentan nu mai am piesele solicitate de dvs., reveniti.
Cu respect.
03 Feb 2011, 16:13
$1 scrie:$2n debitmetru aer pentru un Focus 1.6 tdci din 2005 gasesc la dumneavoastra ?
Buna ziua! ptr. debitmetru, dati-mi va rog un cod de pe piesa.
Cu respect.
03 Feb 2011, 20:51
Salut !
Imi poti spune te rog un pret pentru comenziile de pe volan pentru caset si pentru lampa de la portbagaj(cea care lumineaza cand il deschizi) ?
Mulumesc anticipat!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.