Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
14 Feb 2011, 20:47
din topicul meu ce puteti oferi?
viewtopic.php?f=131&t=60911multumesc.
14 Feb 2011, 21:23
Buna seara. Un senzor de temperatura exterioara de ford este?
15 Feb 2011, 06:20
salut. m-ar interesa si pe mine un capac motor pentru un focus 2 disel motor de 1.6.
15 Feb 2011, 08:51
Buna ziua! Va pot oferi amortizoarele de pe un Fiesta 2004, in ceea ce priveste capacul nu stiu daca se potrivesc.
Cu respect.
15 Feb 2011, 15:09
$1 scrie:$2una seara. Un senzor de temperatura exterioara de ford este?
Buna ziua! Daca va referiti la senzorul exterior care vine montat undeva sub bara fat, da este, verific daca am exact ptr tipul dvs de Focus.
Cu respect.
15 Feb 2011, 18:05
Salut, alternator pt. masina din semnatura gasim?
16 Feb 2011, 12:52
$1 scrie:$2alut. m-ar interesa si pe mine un capac motor pentru un focus 2 disel motor de 1.6.
Buna ziua! Imi pare rau dar momentan nu mai este. Reveniti.
Cu respect.
16 Feb 2011, 14:50
$1 scrie:$2alut, alternator pt. masina din semnatura gasim?
Buna ziua! Momentan nu mai este, reveniti.
Cu respect.
17 Feb 2011, 09:01
A intrat o alta Fiesta 2004 TDCI , fata si spatele sunt avariate, restul in stare buna.
18 Feb 2011, 00:08
ai cumva un preincalzitor pt. un focus din 2001 tddi si la ce pret?
18 Feb 2011, 09:35
Buna ziua! Va referiti la preincalzitorul montat pe instalatia de incalzire (cel cu trei rezistente tip bujie incandescenta)??
18 Feb 2011, 09:36
Buna Ziua, fuzeta pt Mondeo MK II cu disc pe spate si ABS,. Fuzeta dreapta spate.
Multumesc
18 Feb 2011, 10:36
Buna ziua,
m-ar interesa piesa care acopera zona de la picioarele soferului , unde se afla si cutia cu sigurante, daca e de pe un focus 1 facelift care are lumini la picioare (sa aiba locul unde se fixeaza soclul becului) si daca se potriveste la prefacelift.
Multumesc
18 Feb 2011, 14:55
Salut, pentru Fiesta 2003, proiectoare fata+grile+ buton faruri interior cu optiunea ceata
18 Feb 2011, 19:45
$1 scrie:$2una Ziua, fuzeta pt Mondeo MK II cu disc pe spate si ABS,. Fuzeta dreapta spate.
Multumesc
Buna seara! daca nu gresesc, am vorbit astazi la telefon si ramasese sa va dau un raspuns. Da este fuzeta spate de mondeo II.
Cu respect.
18 Feb 2011, 19:46
$1 scrie:$2una ziua,
m-ar interesa piesa care acopera zona de la picioarele soferului , unde se afla si cutia cu sigurante, daca e de pe un focus 1 facelift care are lumini la picioare (sa aiba locul unde se fixeaza soclul becului) si daca se potriveste la prefacelift.
Multumesc
Buna seara! Imi pare rau dar momentan nu mai este piesa de care sunteti interesat, reveniti.
Cu respect
19 Feb 2011, 10:57
$1 scrie:$2alut, pentru Fiesta 2003, proiectoare fata+grile+ buton faruri interior cu optiunea ceata
Buna ziua! De fiesta dupa 2002-, piese de caroserie partea fata nu mai am decat ramforsarea de bara , restul s-au dat iar ultima masina intrata este avariata frontal, butonul de lumini il am dar este doar cu functie de stopuri ceata .
Cu respect.
19 Feb 2011, 14:44
Buna ziua , m-ar interesa un carburator Ford VV pt. Sierra 1.6 , cu galeria aferenta , si un pret , macar aproximativ

Eventual si un motor si cutie in 5, asta in 2-3 luni as putea sa il achizitionez .
Multumesc , o zi buna
19 Feb 2011, 14:55
Buna ziua! Carburator VV!!!!????? Fi-ti putin mai explicit, va rog.
Cu respect.
20 Feb 2011, 21:40
Este vorba de carburatoare Ford VV , cu care erau echipate unele Sierre cu motor de 1.3 si 1.6 , in afara de Weber si de Pierburg.
20 Feb 2011, 22:11
Buna seara
M-ar interesa un stop dreapta spate pentru Focus 2 sedan 2006.
Daca aveti asa ceva va rog sa imi trimiteti un PM cu detalii.
Multumesc
21 Feb 2011, 10:02
$1 scrie:$2ste vorba de carburatoare Ford VV , cu care erau echipate unele Sierre cu motor de 1.3 si 1.6 , in afara de Weber si de Pierburg.
Buna ziua! momentan , mai am doar un carburator de sierra scorpio, daca nu ma insel este de pe motor de 1.8 sau 2.0.
Cu respect.
22 Feb 2011, 12:38
$1 scrie:$2una seara
M-ar interesa un stop dreapta spate pentru Focus 2 sedan 2006.
Daca aveti asa ceva va rog sa imi trimiteti un PM cu detalii.
Multumesc
Buna ziua! Imi pare rau, dar momentan nu mai am, reveniti.
Cu respect.
22 Feb 2011, 19:55
Aveti jante de aliaj originale de Ford Focus din 2001 in 4 prezoane? La ce pret si daca se poate si ceva poze.
23 Feb 2011, 10:37
Buna ziua! An un set de jante pe '14 si unul pe '15 si au fost montate pe focus '02 si pe fiesta '04. Va voi trimite si poze.
Cu respect.
23 Feb 2011, 12:46
bloc lumini cu pozitie proiectoare si macara geam electric stanga fata pentru focus 1 hatchback?
23 Feb 2011, 13:23
Buna ziua! Macara electrica este , insa blocul de lumini cu pozitie ptr proiectoare nu-l am momentan. Pentru detalii sunati la numerele de mai jos.
Cu respect.
23 Feb 2011, 18:04
M-ar interesa daca ai o pereche de faruri pt un fiesta 1.8 tddi din 2000 (masina din semnatura) si ce pret ar avea!
23 Feb 2011, 20:46
un pret ptr un haion de focus 1 hatchback cu geam ,si o bara spate?,multumesc.
24 Feb 2011, 09:18
Buna ziua! Va pot oferi doar hayonul (inclusiv geamul), bara de spate momentan nu mai am.
Cu respect.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.