Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
06 Mar 2011, 18:01
Buna ziua, ma intereseaza pt masina din semnatura antena (sîrma) + modulul de pe plafon in care se infileteaza antena propriu-zisa.
06 Mar 2011, 20:06
salut! gasesc cumva la tine un set de 20 de piulite pentru jante de tabla pentru un ford focus 2?un pret pe PM te rog.merci.
06 Mar 2011, 21:25
Revin, pt farurile de Fiesta din semnatura!
06 Mar 2011, 23:04
Buna seara! Am vorbit sambata la telefon pentru ansamblul de frane spate disc de focus, ca sa pun la o fiesta cu tamburi pe spate... puteti sa-mi dati si mie un mesaj aici cand aduceti sau cand sa revin cu o intrebare daca ati adus?
Multumesc anticipat!
O seara buna!
07 Mar 2011, 08:38
Salut!
ai amortizoarele de hayon pentru un Ford Focus 1 Hatchback? daca da, la ce pret?
eu sunt din Bucuresti!
07 Mar 2011, 09:51
$1 scrie:$2una ziua, ma intereseaza pt masina din semnatura antena (sîrma) + modulul de pe plafon in care se infileteaza antena propriu-zisa.
Buna ziua! Am antena de mondeo 2002-2003, nu stiu daca sunt identice cu a dvs.
Cu respect.
07 Mar 2011, 15:15
$1 scrie:$2una seara! Am vorbit sambata la telefon pentru ansamblul de frane spate disc de focus, ca sa pun la o fiesta cu tamburi pe spate... puteti sa-mi dati si mie un mesaj aici cand aduceti sau cand sa revin cu o intrebare daca ati adus?
Multumesc anticipat!
O seara buna!
Buna ziua! imi aduc aminte de convorbirea cu dvs., va voi anunta imediat ce voi primi un focus cu frane pe disc spate.
Cu respect.
08 Mar 2011, 09:22
$1 scrie:$2alut!
ai amortizoarele de hayon pentru un Ford Focus 1 Hatchback? daca da, la ce pret?
eu sunt din Bucuresti!
Buna ziua! Amortizoare ptr focus hatchback bune, momentan nu mai am , reveniti.
Cu respect.
09 Mar 2011, 09:17
buna ziua,
as vrea o mufa egr care vine in capatul celor 3 fire pt masina din semnatura. care e pretul?
09 Mar 2011, 10:20
Buna ziua,
Aveti cumva far pt focus I modelul din poza? Poate fi spart, inutilizabil. Imi trebuie rotile dintate de la sistemul de reglaj, conform pozei. Daca aveti ceva asemanator (pe la opel astra sunt asemanatoare), sunt interesat. Multumesc!
Stima,
Dan
09 Mar 2011, 10:24
$1 scrie:$2una ziua,
as vrea o mufa egr care vine in capatul celor 3 fire pt masina din semnatura. care e pretul?
Buna ziua ! Am mai multe instalatii desfacute de pe focus, mondeo, fiesta, et.c, cel mai bine ar fi sa veniti si sa comparam mufa dvs cu cele pe care le am.
Cu respect.
09 Mar 2011, 11:11
Salut, ma intereseaza cablul pentru proiectoare pentru un ford Fiesta 2003, sau mondeo, fusion, etc, sa se potriveasca cu bec H11. Multumesc.
09 Mar 2011, 18:04
$1 scrie:$2una ziua,
Aveti cumva far pt focus I modelul din poza? Poate fi spart, inutilizabil. Imi trebuie rotile dintate de la sistemul de reglaj, conform pozei. Daca aveti ceva asemanator (pe la opel astra sunt asemanatoare), sunt interesat. Multumesc!
far_hella.jpg
roti dintate1.JPG
Stima,
Dan
Buna seara! Parca am un far cu ceva prinderi rupte, dar nu este cu xenon.
Verific maine.
Cu respect.
09 Mar 2011, 18:19
Salut. Eu am un ford mondeo break din 2001 motor 1998 cm3, 90 cp 66 kw diesel. Am nevoie de niste piese pentru partea din spate a masinii. In fiecare poza am incercuit ceea ce am nevoie. In mod normal am nevoie doar de bucsele aferente pieselor incercuite. Daca nu se poate doar bucsele atunci voi cumpara piesa intreaga.La poza unde cred ca este bratul(daca nu ma insel) are doua bucse una in partea rotii, si alta in partea interioara a bratului. Din cate am inteles bucsa din partea rotii ar fi de la fuzeta. eu am nevoie si de ea. Acum cum credeti ca o puteti da fara fuzeta.Daca nu o puteti separa de fuzeta nu o mai vreau si ramane cealalta din partea interioara a masinii si bieleta aceea mica de sus.. La ultima poza unde tin ceva in mana este de la bancheta din spate unde la fiecare piciorus al banchetei are o chestie de asta din plastic. Am nevoie de amandoua. Cu privire la celelalte trei poze va rog sa imi spuneti pretul intai pentru partea din spate dreapta si apoi pretul pentru ambele parti stanga dreapa spate. Astept raspunsul dumneavoastra. Va multumesc.
http://img852.imageshack.us/img852/6613/97344079.jpghttp://img8.imageshack.us/img8/5259/82826287.jpghttp://img231.imageshack.us/img231/7812/51313071.jpghttp://img641.imageshack.us/img641/4640/39155916.jpg
09 Mar 2011, 20:42
salut!
Ma intereseaza si pa mine o janta de tabla de mondeo.Astept pm cu un pret.
10 Mar 2011, 00:59
Buna ziua,
M-ar inreresa un pret pentru disc de ambreiaj in stare buna si placa de presiune (eventual si rulment) pentru un Mondeo din '97 1.8TD
S-ar gasi cumva?
10 Mar 2011, 10:26
$1 scrie:$2alut, ma intereseaza cablul pentru proiectoare pentru un ford Fiesta 2003, sau mondeo, fusion, etc, sa se potriveasca cu bec H11. Multumesc.
Buna ziua! Cred ca va referiti la cablul electric cu mufa, adica mufele ar fi cele mai importante ?
Cu respect.
10 Mar 2011, 13:03
$1 scrie:$2alut. Eu am un ford mondeo break din 2001 motor 1998 cm3, 90 cp 66 kw diesel. Am nevoie de niste piese pentru partea din spate a masinii. In fiecare poza am incercuit ceea ce am nevoie. In mod normal am nevoie doar de bucsele aferente pieselor incercuite. Daca nu se poate doar bucsele atunci voi cumpara piesa intreaga.La poza unde cred ca este bratul(daca nu ma insel) are doua bucse una in partea rotii, si alta in partea interioara a bratului. Din cate am inteles bucsa din partea rotii ar fi de la fuzeta. eu am nevoie si de ea. Acum cum credeti ca o puteti da fara fuzeta.Daca nu o puteti separa de fuzeta nu o mai vreau si ramane cealalta din partea interioara a masinii si bieleta aceea mica de sus.. La ultima poza unde tin ceva in mana este de la bancheta din spate unde la fiecare piciorus al banchetei are o chestie de asta din plastic. Am nevoie de amandoua. Cu privire la celelalte trei poze va rog sa imi spuneti pretul intai pentru partea din spate dreapta si apoi pretul pentru ambele parti stanga dreapa spate. Astept raspunsul dumneavoastra. Va multumesc.
http://img852.imageshack.us/img852/6613/97344079.jpghttp://img8.imageshack.us/img8/5259/82826287.jpghttp://img231.imageshack.us/img231/7812/51313071.jpghttp://img641.imageshack.us/img641/4640/39155916.jpg
Buna ziua! Am un mondeo combi cu spatele aproape intreg , doar un amortizor a fost vandut. Cel mai bine ar fi daca ati veni aici si am stabili un pret pentru piesele de care sunteti interesat. Pentru detalii sunati la numerele de mai jos.
Cu respect.
11 Mar 2011, 10:10
$1 scrie:$2alut!
Ma intereseaza si pa mine o janta de tabla de mondeo.Astept pm cu un pret.
Buna ziua! V-am raspuns pe mp.
Cu respect.
11 Mar 2011, 12:41
buna ziua , ma intereseaza la ce pret aveti un spoiler fata cu loc de proiectoare pt un ford escort 1995 modelu cu semnalizare in far.
11 Mar 2011, 18:06
Buna seara! Imi pare rau dar momentan nu mai am bara fata de escort, reveniti.
Cu respect.
11 Mar 2011, 20:06
Salut. Sunt persoana cu fordul mondeo care v-am intrebat despre unele piese de la puntea spate si am vorbit si la telefon? Ramasese sa imi spuneti un pret la piesele din pozele care vi le-am trimis. Va multumesc.
11 Mar 2011, 23:13
Doresc sa imi comunicati pretul pentru o pompa de apa la masina din semnatura.Ford Focus 1998-2001: 1.6 Benzina Zetec, 5 Usi, Cu AC, 90CP:Multumesc anticipat.
12 Mar 2011, 10:50
$1 scrie:$2alut. Sunt persoana cu fordul mondeo care v-am intrebat despre unele piese de la puntea spate si am vorbit si la telefon? Ramasese sa imi spuneti un pret la piesele din pozele care vi le-am trimis. Va multumesc.
Buna ziua! V-am trimis pm.
O zi buna.
12 Mar 2011, 10:57
salut. Vreun radio/cd ? sa fie cat de cat bunicel si sa arate bine.
12 Mar 2011, 11:56
As dori sa stiu daca aveti un difuzor spate pentru un Ford focus 2. Daca aveti sa imi faceti si un pret. Astept mp, multumesc
12 Mar 2011, 16:56
Buna ziua! Un contact de fiesta aveti? Fiesta mea e din '90 si e modelul acela de contact pe coloana de directie si vine prins de el blocul optic si comanda de stergatoare. La ce pret ar fii?
Multumesc anticipat!
O zi buna!
14 Mar 2011, 12:10
Buna ziua-Ma intereseaza de la dumneavoastra pentru un Ford Mondeo 2/1.8/115cp an 1996 urmatoarele piese sh: planetara (cea lunga),nuca schimbator viteza,bloc lumini(nu maneta ci butonul pentru pozitii,faza sc.,faza lunga si proiectoare)masca din plastic care acopera butoanele de la clima,RC 5000,scrumiera.4jenti din otel /15" cu anvelope cu tot.
14 Mar 2011, 14:15
Buna ziua! Sunt mai toate piesele de care ati intrebat , pentru detalii sunati la numerele de mai jos.
Cu respect.
14 Mar 2011, 14:18
$1 scrie:$2s dori sa stiu daca aveti un difuzor spate pentru un Ford focus 2. Daca aveti sa imi faceti si un pret. Astept mp, multumesc
Buna ziua! Difuzoare de focus 2 momentan nu mai am, in schimb am mai multe difuzoare de fiesta, mondeo, et.c.
Cu respect.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.