Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
14 Mar 2011, 14:19
$1 scrie:$2alut. Vreun radio/cd ? sa fie cat de cat bunicel si sa arate bine.
Buna ziua! Da am ceva radio cd-uri, puteti veni sa vedeti.
Cu respect.
14 Mar 2011, 22:11
Buna ziua,
M-ar interesa o carcasa termostat pt fiesta din semnatura si faruri dreapta si stanga fata.
Multumesc.
15 Mar 2011, 10:21
$1 scrie:$2una ziua! Un contact de fiesta aveti? Fiesta mea e din '90 si e modelul acela de contact pe coloana de directie si vine prins de el blocul optic si comanda de stergatoare. La ce pret ar fii?
Multumesc anticipat!
O zi buna!
Buna ziua! Momentan nu mai am contact (partea mecanica) de fiesta '90, as avea de modele mai noi , dar nu se potrivesc. reveniti.
Cu respect.
15 Mar 2011, 15:22
o antena de ford si un pret va rog ! Multumesc!!
15 Mar 2011, 17:17
$1 scrie:$2una ziua,
M-ar interesa o carcasa termostat pt fiesta din semnatura si faruri dreapta si stanga fata.
Multumesc.
Buna ziua! imi pare rau dar momentan nu mai avem piesele solicitate de dvs., reveniti.
Cu respect.
15 Mar 2011, 21:34
as vrea inchiderea centralizata de pe haion (parte electrica si mecanica)+butonul de deschidere portbagaj de pe bord ,pt un ford fiesta ,an fabr 2004, 1.4tdci.va rog si un pret pt piese
16 Mar 2011, 10:17
$1 scrie:$2 antena de ford si un pret va rog ! Multumesc!!
Buna ziua! Va pot oferi antene , de fiesta 2005, mondeo mk3, antenele sunt montate pe masini, puteti veni si sa va alegeti, in ceea ce priveste pretul ne intelegem .
Cu respect.
16 Mar 2011, 12:10
Salut,
Se intampla cumva sa ai si piese pt o fiesta din 2004 ? - masina din semnatura.
Am nevoie de carcasa termostrat.
Multumesc.
16 Mar 2011, 12:50
$1 scrie:$2iese Ford second hand: motoare diesel si benzina, cutii de viteza, elemente de transmisie, sisteme de alimentare, elemente de caroserie, parti electrice, subansamble diverse, et.c . Momentan am pe stoc peste 35 motoare si 25 cutii viteze.Pentru alte localitati putem livra piesele prin curierat in termen de 24 h de la lansarea ferma a comenzii.
Motoare :
-Ka ; 1100, 1300
-Fiesta; 1100, 1250zetec, 1300, 1800D
-Escort, Orion; 1600D, 1800TD, 1800D, 1400, 1600zetec, 1800zetec, 1600 DOHC,1800 DOHC
-Mondeo; 1800TD, 1800 zetec, 1600zetec,
-Sierra, Scorpio; 2000 OHC, 2000 DOHC, 1800TD.
-Galaxy; 2000 DOHC
-Transit; 2500D, 2500TD
tel 0721590344/ 0766664330
16 Mar 2011, 12:52
$1 scrie:$2alut,
Se intampla cumva sa ai si piese pt o fiesta din 2004 ? - masina din semnatura.
Am nevoie de carcasa termostrat.
Multumesc.
V-am raspuns deja la un mesaj asemanator putin mai sus.
Cu respect.
17 Mar 2011, 13:41
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2iese Ford second hand: motoare diesel si benzina, cutii de viteza, elemente de transmisie, sisteme de alimentare, elemente de caroserie, parti electrice, subansamble diverse, et.c . Momentan am pe stoc peste 35 motoare si 25 cutii viteze.Pentru alte localitati putem livra piesele prin curierat in termen de 24 h de la lansarea ferma a comenzii.
Motoare :
-Ka ; 1100, 1300
-Fiesta; 1100, 1250zetec, 1300, 1800D
-Escort, Orion; 1600D, 1800TD, 1800D, 1400, 1600zetec, 1800zetec, 1600 DOHC,1800 DOHC
-Mondeo; 1800TD, 1800 zetec, 1600zetec,
-Sierra, Scorpio; 2000 OHC, 2000 DOHC, 1800TD.
-Galaxy; 2000 DOHC
-Transit; 2500D, 2500TD
tel 0721590344/ 0766664330
Buna ziua! Mesaj gol???
17 Mar 2011, 14:28
Salut
Pentru un focus 2 din 2007 1,6 diesel,ma intereseaza urmatoarele:
-cotiera
-volan cu tempomat,fara airbag
-jenti de aluminiu,modelul Y pe 16"
Daca aveti asa ceva,va rog sa imi dati un pm.
Mersi
18 Mar 2011, 07:39
Are cineva de vanzare jante de 15" tabla? eventual cu cauciucuri pe ele?
Multumesc
19 Mar 2011, 00:25
salut modulul de abs de ford focus il mai ai se potriveste la mine?un pret te rog astept pm
20 Mar 2011, 15:48
Doresc pret pentru:
baie ulei ,set ambreaj( sau disc ambreaj), sistem de esapament-evacuare complet.
Ford Escort GAL 1995 mk7 berlina, 1.4 (1391) tip motor F4B
20 Mar 2011, 16:23
buna ziua !
doresc un senzor abs fata stanga pentru un ford fiesta 2001, 1299 cmc, benzina.
multumesc !
20 Mar 2011, 16:49
Ma intereseaza pret pentru un carlig de remorcare si un parbriz incalzit daca este..
Mesaj privat te rog.
21 Mar 2011, 11:38
$1 scrie:$2alut modulul de abs de ford focus il mai ai se potriveste la mine?un pret te rog astept pm
Buna ziua! Da, mai am modul de ABS pentru focus combi an 2001 , motorizare 1800 TDDI. Pentru detalii sunati la numerele de mai jos.
Cu respect.
21 Mar 2011, 11:41
$1 scrie:$2oresc pret pentru:
baie ulei ,set ambreaj( sau disc ambreaj), sistem de esapament-evacuare complet.
Ford Escort GAL 1995 mk7 berlina, 1.4 (1391) tip motor F4B
Buna ziua! va pot oferi kit de ambreiaj (trebuiesc mai multe date despre ambreiajul dvs), si posibil sa va mai pot oferi baia de ulei, dar sunt mai multe modele (diferite forme, tabla sau aluminiu?). Pentru detalii sunati la numerele de mai jos.
Cu respect.
21 Mar 2011, 14:11
pentru un ff2 hatchback diesel 110 cp caut teava ce iese din turbosuflanta si merge unde in jos , nu stiu exact cum se cheama dar e fisurata si plina de ulei.
multumesc
21 Mar 2011, 18:09
$1 scrie:$2una ziua !
doresc un senzor abs fata stanga pentru un ford fiesta 2001, 1299 cmc, benzina.
multumesc !
Buna ziua! Am un senzor de ABS ptr masina dvs., dar nu vi-l pot da decat cu tot cu fuzeta , deorece este blocat si exista riscul deteriorarii la demontare. Cu respect.
22 Mar 2011, 12:15
$1 scrie:$2a intereseaza pret pentru un carlig de remorcare si un parbriz incalzit daca este..
Mesaj privat te rog.
Buna ziua! imi pare rau , dar momentan nu mai am piesele solicitate, reveniti.
Cu respect.
24 Mar 2011, 13:59
$1 scrie:$2re cineva de vanzare jante de 15" tabla? eventual cu cauciucuri pe ele?
Multumesc
Buna ziua! jante de tabla nu mai am momentan, daca doriti va pot oferi jante de aliaj.
Cu respect.
27 Mar 2011, 12:41
Salut. Ma intereseaza pretul la masca aceasta de plastic din poza inclusiv cele doua chestii de prins masca mai mica din mijloc ( suruburi care la mine dupa cum se vede lipsesc). Este pentru masina din semnatura ( mondeo break din 2001 motor 1998 cm3 90 cp 66 kw).Imi poti da un pret? Mersi.
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

27 Mar 2011, 12:48
Salut, m-ar interesa toba intermediara si finala pentru un mondeo mk1. Care ar fi pretul pentru amandoua? Multumesc!
27 Mar 2011, 15:08
Sa traiti!
Cu contactul am rezolvat, acum astept un semn cand faceti rost de frane spate cu disc de focus in 4 prezoane.
Multumesc!
28 Mar 2011, 09:28
$1 scrie:$2alut. Ma intereseaza pretul la masca aceasta de plastic din poza inclusiv cele doua chestii de prins masca mai mica din mijloc ( suruburi care la mine dupa cum se vede lipsesc). Este pentru masina din semnatura ( mondeo break din 2001 motor 1998 cm3 90 cp 66 kw).Imi poti da un pret? Mersi.
Buna ziua! Masca la care va referiti face parte din ansamblul fata (trager, panou frontal) care incepe de sus si tine pana jos. Am panoul fata de la un TDCI de 131cp. Ptr detalii sunati la numerele de mai jos.
Cu respect.
28 Mar 2011, 10:18
de la Focus2 ....butonul de la portbagaj gasim? Este vorba de butonul exterior, de deasupra numarului de inmatriculare de pe spate.
Mersi,
Vali
28 Mar 2011, 12:01
eleron ptr ford mondeo mk1 hatchback?
28 Mar 2011, 16:31
$1 scrie:$2alut, m-ar interesa toba intermediara si finala pentru un mondeo mk1. Care ar fi pretul pentru amandoua? Multumesc!
Buna ziua! am un mondeo 1994, 16oocmc, zetec, dar cel mai bine ar fi sa veniti si sa vedeti daca esapamentul este cel ce vatrebuie.
Cu respect.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.