Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
07 Mai 2011, 14:09
Buna ziua! Da, am arcurile pentru fata si amortizoarele , pentru detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.
07 Mai 2011, 20:49
Caut un geam lateral dreapta spate ionizat pentru un focus hatchback din 2009, facelift. un pret?
astept PM.
07 Mai 2011, 21:24
Salutare ! Ma intereseaza senzorul de viteza de la un Ford Focus 2001 benzina 1,6 16v. Se afla montat pe cutie si proiectoare de ceata. Daca aveti rog cu niste preturi . Multumesc !
09 Mai 2011, 09:17
Buna ziua! Am doua cutii de vit ptr focus 1.6 16v si difera senzorii , ar ajuta o poza daca ati avea. Cu respect.
09 Mai 2011, 09:23
salutare,
capac motor 1.6 tdci 109 cp ptr ff 2 si pasla antifonare capota tot la aceiasi masina.
multumesc,
Radu
09 Mai 2011, 11:16
$1 scrie:$2entru macaraua electrica a geamului dreapta/spate de la Ford Focus din 2000,imi este necesara componenta din plastic ce face legatura intre macara si geam.Adica suportul in care este prins geamul.Gasesc de cumparat de la dvs. ?
Am revenit si cu poze.
09 Mai 2011, 11:33
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2entru macaraua electrica a geamului dreapta/spate de la Ford Focus din 2000,imi este necesara componenta din plastic ce face legatura intre macara si geam.Adica suportul in care este prins geamul.Gasesc de cumparat de la dvs. ?
Am revenit si cu poze.
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

- Suport geam dreapta-spate (2).jpg (8.71 KiB) Vizualizat de 2602 ori
-

- Suport geam dreapta-spate (1).jpg (10.29 KiB) Vizualizat de 2603 ori
-

- Suport geam dreapta-spate.jpg (8.94 KiB) Vizualizat de 2602 ori
09 Mai 2011, 11:53
Buna ziua! pentru un Ford Focus 1.6tdci 5usi (hatchback) din 2008 m-ar interesa urmatoarele: ORNAMENT CROMAT CAPOTA MOTOR, INTARITURA BARA FATA, DEFLECTOR AER SUPER CEL CU INSCRIPTIE CLIMA, CAPTATOR FILTRU AER IN FORMA V, DEFLECTOR AER RAD STG+DR, ALTERNATOR, MECANISM CAPOTA MOTOR, CLAXON DUBLU, SUPORT CENTRAL BARA FATA SUPER, MANER USA FATA STG SI PARTE FIXA SI CEA MOBILA, AIRBAG VOLAN, AIRBAG PASAGER, CAPSA PIROTEHNICA STG+DR Astept oferte Multumesc
09 Mai 2011, 17:08
$1 scrie:$2aut un geam lateral dreapta spate ionizat pentru un focus hatchback din 2009, facelift. un pret?
astept PM.
Buna seara! Momentan nu mai am geamul de care intrebati, reveniti. Cu respect.
10 Mai 2011, 10:18
$1 scrie:$2alutare,
capac motor 1.6 tdci 109 cp ptr ff 2 si pasla antifonare capota tot la aceiasi masina.
multumesc,
Radu
Buna ziua! Momentan nu mai am piesele solicitater de dvs. Reveniti. Cu respect.
10 Mai 2011, 14:57
salut,bobina inductie ford ka 1.3 44kw ?
11 Mai 2011, 09:15
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2entru macaraua electrica a geamului dreapta/spate de la Ford Focus din 2000,imi este necesara componenta din plastic ce face legatura intre macara si geam.Adica suportul in care este prins geamul.Gasesc de cumparat de la dvs. ?
Am revenit si cu poze.
Buna ziua! Am verificat si nu am acea piesa de plastic, iar macara am doar manuala. Cu respect.
11 Mai 2011, 17:36
o antena de focus an 2000 gasesc la dumneavoastra?
11 Mai 2011, 17:50
pentru mondeo III 2001 ma intereseaza farurile si usa de la torpedou (de fapt decat mecanismul de inchidere). Ai asa ceva si la ce preturi?
12 Mai 2011, 12:20
$1 scrie:$2alut,bobina inductie ford ka 1.3 44kw ?
Buna ziua! Sunt doua modele , unul in care fisele se siguranteaza prin doua cleme, iar celalalt este simplu , genul celor de dacia (pe vremuri). Primul model il am , cel de al doilea nu este , momentan. Cu respect.
12 Mai 2011, 12:21
$1 scrie:$2 antena de focus an 2000 gasesc la dumneavoastra?
Buna ziua! Am antena de focus, ptr detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.
12 Mai 2011, 17:08
$1 scrie:$2entru mondeo III 2001 ma intereseaza farurile si usa de la torpedou (de fapt decat mecanismul de inchidere). Ai asa ceva si la ce preturi?
Buna ziua! Am far doar pe stanga (2 buc.), mecanismul de inchidere nu mai este. Cu respect.
12 Mai 2011, 23:26
Macara + motoras geam electric+satoza stanga, ford focus 1 in 2/3 usi. Multumesc.
13 Mai 2011, 10:04
Buna ziua! Momentan am doar macara pentru focus in patru portiere. Daca va este folositor doar motorul de actionare , as putea sa va ofer. Cu respect.
13 Mai 2011, 11:03
$1 scrie:$2Daca va este folositor doar motorul de actionare , as putea sa va ofer. Cu respect.
se potriveste cu cea in 2 usi, tinand cont ca are geamu mai mare si mai greu?
13 Mai 2011, 15:44
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2entru mondeo III 2001 ma intereseaza farurile si usa de la torpedou (de fapt decat mecanismul de inchidere). Ai asa ceva si la ce preturi?
Buna ziua! Am far doar pe stanga (2 buc.), mecanismul de inchidere nu mai este. Cu respect.
si la ce pret e farul?
ma mai intereseaza daca ai blocul de lumini cu buton de proiectoare si maneta de semnalizare cu buton info.
13 Mai 2011, 16:12
Pentru fiesta 1.4 tdci aveti vasul de la pompa servo,si la ce pret,multumesc.
13 Mai 2011, 16:38
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2Daca va este folositor doar motorul de actionare , as putea sa va ofer. Cu respect.
se potriveste cu cea in 2 usi, tinand cont ca are geamu mai mare si mai greu?
Din cate cunosc, nu s-ar potrivi (dar nu sunt convins, nu am probat), ar trebui sa fie diferita , tinand cont ca portiera este mai mare. In mod normal macaralele difera de la 2 la 4 usi. Cu respect.
13 Mai 2011, 16:39
$1 scrie:$2entru fiesta 1.4 tdci aveti vasul de la pompa servo,si la ce pret,multumesc.
Buna ziua! Momentan nu am rezervorul lichidului de servo, (de fapt am vreo 2 buc. dar sunt sparte) , reveniti. Cu respect.
16 Mai 2011, 17:15
Buna ziua ! Rulou portbagaj pentru Ford Mondeo MK3 combi 2002 pe negru aveti ?daca da , la ce pret va rog ?
Cu stima,
ADY32
17 Mai 2011, 10:10
Buna ziua! Mai am un rulou, cel mai bine ar fi sa veniti si sa-l vedeti, eventual sa-l si probam. Cu respect.
17 Mai 2011, 10:44
Blocul de rezistente de la aeroterma unui Ford Ka ,an 2001.Al meu nu merge pe treapta 1 si 2.
17 Mai 2011, 12:55
Problema e ca sunt din Sibiu

daca ai putea sa imi trimiti niste poze ....eventual si un pret .
Cu stima,
ADY32
17 Mai 2011, 17:23
$1 scrie:$2locul de rezistente de la aeroterma unui Ford Ka ,an 2001.Al meu nu merge pe treapta 1 si 2.
Buna seara! O poza sau un cod va rog sa-mi trimiteti. Am cateva rezistente , doar ca nu as vrea sa va trimit altceva. Cu respect.
17 Mai 2011, 17:46
Ma intereseaza tot ansamblu , al meu are o rezistenta arsa din cele trei (cea incercuita e o siguranta termica) blocul de rezistente vine prins cu un surub in carcasa ventilatorului si se conecteaza cu o mufa cu patru pini. Daca se poate sa o masurati inainte sa fie in regula.
Pe blocul meu de rezistente scrie XS6H-18B647-AA.
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.