Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Mai 2011, 09:09

[quote="ADY32,912468"]Problema e ca sunt din Sibiu :) daca ai putea sa imi trimiti niste poze ....eventual si un pret .


Cu stima,
ADY32
Buna ziua! Asa arata ruloul, are lungimea de 130cm , doar ca la unul din capete a fost reparata o ureche de prindere, asa cum se observa si in poza. Cu respect.
FiÅŸiere ataÅŸate
IMG0322A.jpg
IMG0321A.jpg

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Mai 2011, 09:13

$1 scrie:$2a intereseaza tot ansamblu , al meu are o rezistenta arsa din cele trei (cea incercuita e o siguranta termica) blocul de rezistente vine prins cu un surub in carcasa ventilatorului si se conecteaza cu o mufa cu patru pini. Daca se poate sa o masurati inainte sa fie in regula.
Pe blocul meu de rezistente scrie XS6H-18B647-AA.


Buna ziua! Am doua bucati de Fiesta , dar nu seamna cu cel de Ka , vezi foto. Momentan nu mai am niciun Ka la dezmembrat, voi verifica si pe mondeo sau focus, daca este ceva asemanator. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Mai 2011, 09:14

Am uitat sa incarc pozele cu rezistenta.
IMG0319A.jpg

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Mai 2011, 12:56

Buna ziua ,

Cel din poza nu e pentru Ford Focus ? cel putin nu arata ca cel de Mondeo MK3 :)
Imagine

Cu stima ,
ADY32

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Mai 2011, 15:13

clapeta acceleratie pt masina din semnatura
mulrumesc frumos.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Mai 2011, 15:36

Ma intereseaza si pe mine daca aveti racord flexibil de frana la etrier (model cu clema care se prinde pe amortizor), pentru escort din 1995.Si cam cat ar costa? Multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Mai 2011, 21:46

Player 6000 MP3 ?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Mai 2011, 09:21

$1 scrie:$2una ziua ,

Cel din poza nu e pentru Ford Focus ? cel putin nu arata ca cel de Mondeo MK3 :)
Imagine

Cu stima ,
ADY32


Buna ziua! Nu este de focus (am un focus combi si l-am probat), probabil ca nu este acelasi model cu al dvs. Reveniti, poate urmatorul mondeo combi va avea rulou ca al dvs. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Mai 2011, 09:25

$1 scrie:$2lapeta acceleratie pt masina din semnatura
mulrumesc frumos.


Buna ziua! Am mai multe clapete de acceleratie demontate de pe admisiii, cel mai bine ar fi de comparat sau macar poze cu clapeta dvs. . Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Mai 2011, 09:57

salut.ma intereseaza pt un focus 2006 1.6 tdci suportul motor din stanga langa distributie(partea cu tamponul de cauciuc),chederele pt usile fata(si cele de pe portiere si cele de pe caroserie),si o cotiera originala daca ai.Multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Mai 2011, 17:24

$1 scrie:$2a intereseaza si pe mine daca aveti racord flexibil de frana la etrier (model cu clema care se prinde pe amortizor), pentru escort din 1995.Si cam cat ar costa? Multumesc.


Buna seara! Da, cred ca mai am, verific maine, prntru detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Mai 2011, 18:46

Salut!
Bara stabilizatoare(bara de ridigizare) pentru fata pentru un ford mondeo aveti?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

20 Mai 2011, 09:08

$1 scrie:$2layer 6000 MP3 ?


Buna ziua! Ultimul radio cd 6000 l-am dat zilele trecute, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

20 Mai 2011, 09:12

$1 scrie:$2alut.ma intereseaza pt un focus 2006 1.6 tdci suportul motor din stanga langa distributie(partea cu tamponul de cauciuc),chederele pt usile fata(si cele de pe portiere si cele de pe caroserie),si o cotiera originala daca ai.Multumesc.


Buna ziua! Momentan, nu mai am piesele solicitate de dvs., reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

20 Mai 2011, 09:25

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2lapeta acceleratie pt masina din semnatura
mulrumesc frumos.


Buna ziua! Am mai multe clapete de acceleratie demontate de pe admisiii, cel mai bine ar fi de comparat sau macar poze cu clapeta dvs. . Cu respect.


De cea pe admisie am nevoie, cea care primeste aer, un pret estimativ

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

20 Mai 2011, 15:23

$1 scrie:$2alut!
Bara stabilizatoare(bara de ridigizare) pentru fata pentru un ford mondeo aveti?


Buna ziua! Da, am cateva punti de mondeo si as putea sa va dau o bara stabilizatoare. Stiu ca sunt mai multe cote, masurati diametrul. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

20 Mai 2011, 17:55

Buna ziua,

Aveti cumva un buton de avarii pentru Mondeo MK3 varianta cu facelift.

Multumesc

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

20 Mai 2011, 21:46

hello
calculator si chei pt ford fiesta mk4 din 1999 1.3
merci

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

21 Mai 2011, 11:08

$1 scrie:$2una ziua,

Aveti cumva un buton de avarii pentru Mondeo MK3 varianta cu facelift.

Multumesc


Buna ziua! Da, am buton de avarii ptr mondeo 2003, pentru detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

21 Mai 2011, 11:09

$1 scrie:$2ello
calculator si chei pt ford fiesta mk4 din 1999 1.3
merci


Buna ziua! Am calculator pentru fiesta an 2000, motorizare 1250cmc, zetec, 75 cp. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

21 Mai 2011, 19:23

discuri fata frana? ford fiesta mk4 1997.

pret ?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

22 Mai 2011, 18:08

caseta de directie pentru focus 1 hatchback, 1.8 tddi?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Mai 2011, 00:18

ma intereseaza daca ai capac motorfocus c-max 1,8 tdci si furtunul care iese din turbina cel la 90 de grade

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Mai 2011, 02:02

M-ar interesa o plansa de bord pentru un Ford Mondeo 2.0 TDCi din 2007{model '05-'07} fara airbag si ceasuri de bord.Aveti?

Multumesc anticipat pentru raspuns.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Mai 2011, 09:06

$1 scrie:$2iscuri fata frana? ford fiesta mk4 1997.

pret ?


Buna ziua! Da, am discuri de frana , pretul ar fi 40lei/ buc. . Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Mai 2011, 09:07

$1 scrie:$2aseta de directie pentru focus 1 hatchback, 1.8 tddi?


Buna ziua! Momentan nu mai am caseta de directie ptr focus, decat mocele cu volan pe dreapta. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Mai 2011, 15:59

Buna ziua. Ma intereseaza un parbriz pentru un ford mondeo 1995 1.8 TD hatchback.
Se poate?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Mai 2011, 16:53

$1 scrie:$2a intereseaza daca ai capac motorfocus c-max 1,8 tdci si furtunul care iese din turbina cel la 90 de grade


Buna ziua! Momentan nu am capacul de care intrebati, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Mai 2011, 20:49

Bara de rigidizare e bara aia care se strange pe oale, la aia ma refer.
un pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Mai 2011, 08:55

$1 scrie:$2-ar interesa o plansa de bord pentru un Ford Mondeo 2.0 TDCi din 2007{model '05-'07} fara airbag si ceasuri de bord.Aveti?

Multumesc anticipat pentru raspuns.


Buna ziua! momentan nu mai am plansa de bord, reveniti. Cu respect.
Subiect închis