Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Iun 2011, 16:50

$1 scrie:$2veti cumva emblemele cu "ghia" ptr un ford mondeo mk1?


Buna ziua! Embleme de mk1, nu am , dar nu stiu cu ce ar diferi cele de mk1 fata de cele de pe alte forduri ghia!!! Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Iun 2011, 22:28

am inteles, atunci ma intereseaza doua embleme, la ce pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Iun 2011, 07:27

Contact ford escort 1,8TD,(1998) cheie cu cip daca ai si la ce pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Iun 2011, 17:29

M-ar interesa și pe mine dacă cumva ai un geam stanga spate pt Ford escort coupe (2 usi) 1997. Geamul ii ala prins in caroserie. si un pret daca se poate.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Iun 2011, 10:39

$1 scrie:$2ontact ford escort 1,8TD,(1998) cheie cu cip daca ai si la ce pret?


Buna ziua! Contact cu cheie ptr escort, nu mai am momentan, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Iun 2011, 10:42

$1 scrie:$2m inteles, atunci ma intereseaza doua embleme, la ce pret?


Buna ziua! Mai am embleme pe cateva portiere de mondeo mk3 , si n-as vrea sa le descompletez. Daca se vor vinde portierele "goale" atunci va voi putea da siglele. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Iun 2011, 08:20

fulie arbore cotit+injector ptr masina din semnatura

18 Iun 2011, 16:25

La ce pret aveti ansamblul preincalzitor de pe circuitul lichidului de racire pentru un FF1, 2002, TDDI ? Ma intereseaza tot ansamblul nu doar rezistentele.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

20 Iun 2011, 09:39

$1 scrie:$2ulie arbore cotit+injector ptr masina din semnatura


Buna ziua! Am fulie in stare buna (nu impecabila!), si deasemenea va pot oferi si injector. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

22 Iun 2011, 07:36

Spune-mi un pret la fulie,dar cu injectorul nu stiu cum sa facem ptr ca nu vreau sa cumpar unul mai prost decat al meu?daca lucreaza in parametri il iau.
______________________
Ne nastem goi,uzi si flamanzi, necazurile d-abia atunci incep!

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

22 Iun 2011, 08:54

Buna ziua! Fulia pentru acest motor este de doua feluri, asa ca ar fi bine de stiut de care este. Injectorul fiind mecanic, il putem verifica. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

22 Iun 2011, 11:40

Salut, ma intereseaza daca ai acea pastila prinsa de parbriz de care se prinde oglinda. Ma intereseaza modelul cel rotund nu cel trapezoidal. Este pentru mondeo mk3.

Multumesc,

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

22 Iun 2011, 17:05

Buna seara! Sunati maine la numerele de mai jos, ca sa verific pe masini. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

22 Iun 2011, 23:26

are cineva capace roti de ford focus din 2005 incoace pe 15 inch? de care? va rog un mail cine are ionutzp88@yahoo.com

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Iun 2011, 00:05

Salut! Ma intereseaza busonul alimentare ulei, pt un ford fiesta din 97, motor 1,3, 60 CP, benzina, motor Endura. Busonul are in interior si un filtru ce seamana cu un burete de vase din sarma. Imi trebuie busonul mai mult pentru acel filtru, pt ca la mine nu mai exista.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

23 Iun 2011, 13:17

$1 scrie:$2re cineva capace roti de ford focus din 2005 incoace pe 15 inch? de care? va rog un mail cine are ionutzp88@yahoo.com



Buna ziua! Va referiti la capace ptr jante de otel sau de aliaj? Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Iun 2011, 09:51

$1 scrie:$2alut! Ma intereseaza busonul alimentare ulei, pt un ford fiesta din 97, motor 1,3, 60 CP, benzina, motor Endura. Busonul are in interior si un filtru ce seamana cu un burete de vase din sarma. Imi trebuie busonul mai mult pentru acel filtru, pt ca la mine nu mai exista.


Buna ziua! Puteti scoate acel filtru de sarma (si sa-l spalati cu benzina sau diluant.
Am buson pentru motor de 1.3, pentru detalii sunati la numerele de mai jos.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Iun 2011, 12:21

Salut!

Ai electroventilatorul (de pe radiator) model cu 2 ventilatoare ?
Daca da, m-ar interesa cel din dreapta (aproape de baterie) doar motorul in sine, fara elice.
Daca nu dai separat zi-mi un pret pentru tot ansamblu.

Stima.

Edit: Este vorba de un Focus 1, acum am vazut ca aveti piese pentru mai multe tipuri de ford :)
Ultima oară modificat de Duby_Dubiosu pe 24 Iun 2011, 12:35, modificat 1 dată în total.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Iun 2011, 12:30

Salut Cristi,gasesc si eu la tine din intamplare un etrier dreapta spate de escort rs2000 ??
Ma-r mai interesa si un suport de alternator cu alternator cu tot si o pompa de servodirectie pentru aceeasi masina,precizez ca anu` de fabricatie al masinii este 1992.
Iti multumesc anticipat.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Iun 2011, 12:53

Buna ziua! Etrier nu am, posibil sa va pot ajuta cu suportul si cu pompa, ptr detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Iun 2011, 15:13

$1 scrie:$2alut!

Ai electroventilatorul (de pe radiator) model cu 2 ventilatoare ?
Daca da, m-ar interesa cel din dreapta (aproape de baterie) doar motorul in sine, fara elice.
Daca nu dai separat zi-mi un pret pentru tot ansamblu.

Stima.

Edit: Este vorba de un Focus 1, acum am vazut ca aveti piese pentru mai multe tipuri de ford :)


Buna ziua! Da, am ambele ventilatoare si vi=l pot da pe oricare dintre ele. Pentru detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Iun 2011, 16:22

Salut! Ai piese si pentru ff2 1.6 tdci viewtopic.php?f=131&t=65382 ?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

24 Iun 2011, 16:45

Buna ziua! V-am raspuns in cadrul topicului. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Iun 2011, 12:04

salut!
ai cumva chederele din poza incercuite cu rosu ptr un mondeo 2? ma intereseaza sa fie in stare buna.
FiÅŸiere ataÅŸate
mondeo.JPG

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Iun 2011, 19:14

pt Mondeo MK3 din 2001 TDDI aveti alternator?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Iun 2011, 20:19

Aveti pompa de benzina pentru Mondeo 3 2001 benzina 1.8 110cp? un pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

27 Iun 2011, 08:35

$1 scrie:$2alut!
ai cumva chederele din poza incercuite cu rosu ptr un mondeo 2? ma intereseaza sa fie in stare buna.


Buna ziua! As avea de sedan, dar nu se potrivesc la hatchback.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

27 Iun 2011, 12:17

$1 scrie:$2t Mondeo MK3 din 2001 TDDI aveti alternator?


Buna ziua! Daca m-ati fi intrebat alaltaieri mai aveam 2 buc., acum nu mai am , reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

27 Iun 2011, 20:45

Salut.M-ar interesa o pereche de faruri pentru ford fiesta mk6 ,model 2002-2005.
Multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

27 Iun 2011, 23:07

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2alut!
ai cumva chederele din poza incercuite cu rosu ptr un mondeo 2? ma intereseaza sa fie in stare buna.


Buna ziua! As avea de sedan, dar nu se potrivesc la hatchback.


sunt perfecte ptr sedan. sunt pe masina sau sunt date jos?? astept un pret, multumesc!
Subiect închis