Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
15 Iun 2011, 16:50
$1 scrie:$2veti cumva emblemele cu "ghia" ptr un ford mondeo mk1?
Buna ziua! Embleme de mk1, nu am , dar nu stiu cu ce ar diferi cele de mk1 fata de cele de pe alte forduri ghia!!! Cu respect.
15 Iun 2011, 22:28
am inteles, atunci ma intereseaza doua embleme, la ce pret?
16 Iun 2011, 07:27
Contact ford escort 1,8TD,(1998) cheie cu cip daca ai si la ce pret?
16 Iun 2011, 17:29
M-ar interesa și pe mine dacă cumva ai un geam stanga spate pt Ford escort coupe (2 usi) 1997. Geamul ii ala prins in caroserie. si un pret daca se poate.
17 Iun 2011, 10:39
$1 scrie:$2ontact ford escort 1,8TD,(1998) cheie cu cip daca ai si la ce pret?
Buna ziua! Contact cu cheie ptr escort, nu mai am momentan, reveniti. Cu respect.
17 Iun 2011, 10:42
$1 scrie:$2m inteles, atunci ma intereseaza doua embleme, la ce pret?
Buna ziua! Mai am embleme pe cateva portiere de mondeo mk3 , si n-as vrea sa le descompletez. Daca se vor vinde portierele "goale" atunci va voi putea da siglele. Cu respect.
18 Iun 2011, 08:20
fulie arbore cotit+injector ptr masina din semnatura
18 Iun 2011, 16:25
La ce pret aveti ansamblul preincalzitor de pe circuitul lichidului de racire pentru un FF1, 2002, TDDI ? Ma intereseaza tot ansamblul nu doar rezistentele.
20 Iun 2011, 09:39
$1 scrie:$2ulie arbore cotit+injector ptr masina din semnatura
Buna ziua! Am fulie in stare buna (nu impecabila!), si deasemenea va pot oferi si injector. Cu respect.
22 Iun 2011, 07:36
Spune-mi un pret la fulie,dar cu injectorul nu stiu cum sa facem ptr ca nu vreau sa cumpar unul mai prost decat al meu?daca lucreaza in parametri il iau.
______________________
Ne nastem goi,uzi si flamanzi, necazurile d-abia atunci incep!
22 Iun 2011, 08:54
Buna ziua! Fulia pentru acest motor este de doua feluri, asa ca ar fi bine de stiut de care este. Injectorul fiind mecanic, il putem verifica. Cu respect.
22 Iun 2011, 11:40
Salut, ma intereseaza daca ai acea pastila prinsa de parbriz de care se prinde oglinda. Ma intereseaza modelul cel rotund nu cel trapezoidal. Este pentru mondeo mk3.
Multumesc,
22 Iun 2011, 17:05
Buna seara! Sunati maine la numerele de mai jos, ca sa verific pe masini. Cu respect.
22 Iun 2011, 23:26
are cineva capace roti de ford focus din 2005 incoace pe 15 inch? de care? va rog un mail cine are
ionutzp88@yahoo.com
23 Iun 2011, 00:05
Salut! Ma intereseaza busonul alimentare ulei, pt un ford fiesta din 97, motor 1,3, 60 CP, benzina, motor Endura. Busonul are in interior si un filtru ce seamana cu un burete de vase din sarma. Imi trebuie busonul mai mult pentru acel filtru, pt ca la mine nu mai exista.
23 Iun 2011, 13:17
$1 scrie:$2re cineva capace roti de ford focus din 2005 incoace pe 15 inch? de care? va rog un mail cine are
ionutzp88@yahoo.com
Buna ziua! Va referiti la capace ptr jante de otel sau de aliaj? Cu respect.
24 Iun 2011, 09:51
$1 scrie:$2alut! Ma intereseaza busonul alimentare ulei, pt un ford fiesta din 97, motor 1,3, 60 CP, benzina, motor Endura. Busonul are in interior si un filtru ce seamana cu un burete de vase din sarma. Imi trebuie busonul mai mult pentru acel filtru, pt ca la mine nu mai exista.
Buna ziua! Puteti scoate acel filtru de sarma (si sa-l spalati cu benzina sau diluant.
Am buson pentru motor de 1.3, pentru detalii sunati la numerele de mai jos.
24 Iun 2011, 12:21
Salut!
Ai electroventilatorul (de pe radiator) model cu 2 ventilatoare ?
Daca da, m-ar interesa cel din dreapta (aproape de baterie) doar motorul in sine, fara elice.
Daca nu dai separat zi-mi un pret pentru tot ansamblu.
Stima.
Edit: Este vorba de un Focus 1, acum am vazut ca aveti piese pentru mai multe tipuri de ford
Ultima oară modificat de
Duby_Dubiosu pe 24 Iun 2011, 12:35, modificat 1 dată în total.
24 Iun 2011, 12:30
Salut Cristi,gasesc si eu la tine din intamplare un etrier dreapta spate de escort rs2000 ??
Ma-r mai interesa si un suport de alternator cu alternator cu tot si o pompa de servodirectie pentru aceeasi masina,precizez ca anu` de fabricatie al masinii este 1992.
Iti multumesc anticipat.
24 Iun 2011, 12:53
Buna ziua! Etrier nu am, posibil sa va pot ajuta cu suportul si cu pompa, ptr detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.
24 Iun 2011, 15:13
$1 scrie:$2alut!
Ai electroventilatorul (de pe radiator) model cu 2 ventilatoare ?
Daca da, m-ar interesa cel din dreapta (aproape de baterie) doar motorul in sine, fara elice.
Daca nu dai separat zi-mi un pret pentru tot ansamblu.
Stima.
Edit: Este vorba de un Focus 1, acum am vazut ca aveti piese pentru mai multe tipuri de ford

Buna ziua! Da, am ambele ventilatoare si vi=l pot da pe oricare dintre ele. Pentru detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.
24 Iun 2011, 16:22
Salut! Ai piese si pentru ff2 1.6 tdci
viewtopic.php?f=131&t=65382 ?
24 Iun 2011, 16:45
Buna ziua! V-am raspuns in cadrul topicului. Cu respect.
25 Iun 2011, 12:04
salut!
ai cumva chederele din poza incercuite cu rosu ptr un mondeo 2? ma intereseaza sa fie in stare buna.
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

26 Iun 2011, 19:14
pt Mondeo MK3 din 2001 TDDI aveti alternator?
26 Iun 2011, 20:19
Aveti pompa de benzina pentru Mondeo 3 2001 benzina 1.8 110cp? un pret?
27 Iun 2011, 08:35
$1 scrie:$2alut!
ai cumva chederele din poza incercuite cu rosu ptr un mondeo 2? ma intereseaza sa fie in stare buna.
Buna ziua! As avea de sedan, dar nu se potrivesc la hatchback.
27 Iun 2011, 12:17
$1 scrie:$2t Mondeo MK3 din 2001 TDDI aveti alternator?
Buna ziua! Daca m-ati fi intrebat alaltaieri mai aveam 2 buc., acum nu mai am , reveniti. Cu respect.
27 Iun 2011, 20:45
Salut.M-ar interesa o pereche de faruri pentru ford fiesta mk6 ,model 2002-2005.
Multumesc.
27 Iun 2011, 23:07
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2alut!
ai cumva chederele din poza incercuite cu rosu ptr un mondeo 2? ma intereseaza sa fie in stare buna.
Buna ziua! As avea de sedan, dar nu se potrivesc la hatchback.
sunt perfecte ptr sedan. sunt pe masina sau sunt date jos?? astept un pret, multumesc!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.