Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Iun 2011, 08:10

$1 scrie:$2veti pompa de benzina pentru Mondeo 3 2001 benzina 1.8 110cp? un pret?


Buna ziua! Momentan nu mai am pompa de benzina ptr odeliul dvs. , reveniti.
Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Iun 2011, 10:18

Sal pe mine mar interesa mai multe,1-pompa de injectie pt ford escort 1.8 diesel simplu +alternator+masca din fata da plastic cu ford +plasticul de se deschide capota fa-mi un pret per total?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Iun 2011, 16:47

$1 scrie:$2al pe mine mar interesa mai multe,1-pompa de injectie pt ford escort 1.8 diesel simplu +alternator+masca din fata da plastic cu ford +plasticul de se deschide capota fa-mi un pret per total?


Buna ziua! Am pompa de inj., alternator si posibil sa fie si masca (trebuie sa-mi spuneti ce model aveti) . pentru un pret la gramada va rog sunati la numerele de mai jos. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Iun 2011, 16:49

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2alut!
ai cumva chederele din poza incercuite cu rosu ptr un mondeo 2? ma intereseaza sa fie in stare buna.


Buna ziua! As avea de sedan, dar nu se potrivesc la hatchback.


sunt perfecte ptr sedan. sunt pe masina sau sunt date jos?? astept un pret, multumesc!


Buna ziua! Sunt pe masina, pentru detalii sunati. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Iun 2011, 20:56

o bara fata pentru fiesta model 2010 este? daca da va rog un MP

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

29 Iun 2011, 08:18

Buna ziua! Momentan, nu am bara fata fiesta 2010, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

30 Iun 2011, 08:51

$1 scrie:$2alut.M-ar interesa o pereche de faruri pentru ford fiesta mk6 ,model 2002-2005.
Multumesc.


Buna ziua! Faruri bune ptr fiesta 2002-, momentan nu mai am , reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

30 Iun 2011, 10:54

Buna ziua! Un pret pentru compresor aer conditionat Modeo 1 ;1,8TD din 1996?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

30 Iun 2011, 12:36

Buna ziua! Compresorul este prins in 4 sau 3 puncte??

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

30 Iun 2011, 13:18

caut si eu stop stanga ford focus 2007 berlina,si plansa bord+airbag pasager.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

30 Iun 2011, 14:20

O antena de mondeo din 2001 gasesc?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Iul 2011, 09:25

$1 scrie:$2aut si eu stop stanga ford focus 2007 berlina,si plansa bord+airbag pasager.


Buna ziua! Imi pare rau, dar momentan nu am piesele solicitate de dvs., reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Iul 2011, 09:26

$1 scrie:$2 antena de mondeo din 2001 gasesc?


Buna ziua! Da am antena, pentru detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Iul 2011, 21:44

salut

fulia de la vibrochen o ai pentru 2.0 tddi 90 cp? e cea cu masa dubla si 3 gauri de prindere.

mersi

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Iul 2011, 07:17

$1 scrie:$2una ziua! Un pret pentru compresor aer conditionat Modeo 1 ;1,8TD din 1996?
prins in 3 suruburi

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Iul 2011, 19:09

Salut, usa stanga spate pt focus 2 facelift ai?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Iul 2011, 19:24

Salut! M-ar interesa un cablu de kilometraj pt un ford escort combi 1998 diesel ,18td 70 cp, acel cablu trebuie sa fie din doua bucati , il vreau ori tot sau daca nu macar partea de la cutie la imbinare .

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Iul 2011, 21:45

salut.far dreapta mondeo mk4 cu lupa?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Iul 2011, 09:30

$1 scrie:$2alut

fulia de la vibrochen o ai pentru 2.0 tddi 90 cp? e cea cu masa dubla si 3 gauri de prindere.

mersi

Buna ziua! nu momentan nu mai am fulie in stare buna, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Iul 2011, 09:37

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua! Un pret pentru compresor aer conditionat Modeo 1 ;1,8TD din 1996?
prins in 3 suruburi


Buna ziua! Mai am un compresor cu prinderea in trei puncte si iesirea conductelor vertical in sus. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Iul 2011, 11:51

$1 scrie:$2alut, usa stanga spate pt focus 2 facelift ai?

Buna ziua! nu momentan nu mai am , reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Iul 2011, 17:01

$1 scrie:$2alut! M-ar interesa un cablu de kilometraj pt un ford escort combi 1998 diesel ,18td 70 cp, acel cablu trebuie sa fie din doua bucati , il vreau ori tot sau daca nu macar partea de la cutie la imbinare .




Buna ziua! nu momentan nu mai am cablul de ambreiaj, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Iul 2011, 20:39

comenzi audio pentru ford focus?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Iul 2011, 22:57

Buna ziua, modulul in care se insurubeaza antena + antena pt masina din semnatura aveti? Atasez poza.
FiÅŸiere ataÅŸate
IMG_0003.JPG

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Iul 2011, 07:36

Buna ziua! Da , am antena cu tot cu suport, ptr detalii sunati. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Iul 2011, 07:44

$1 scrie:$2omenzi audio pentru ford focus?


Buna ziua! Daca va referiti la comezile care vin pe coloana volana volanului, da le am, pentru mai multe detalii sunati. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Iul 2011, 10:46

Aveti cumva radiocasetofonul montat pe Ford Mondeo model 2002? Este vorba despre modelul mare.
Ma mai intereseaza si o duza stropitoare pentru spalatorul de luneta de la acelasi model de Ford (break) si pretul unui parbriz.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Iul 2011, 16:21

$1 scrie:$2alut.far dreapta mondeo mk4 cu lupa?


buna ziua! momenatan nu mai am far cu xenon ptr masina dvs, reveniti. cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Iul 2011, 19:27

Salut !

Un geam spate stanga, pentru un focus 2008 ?


Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

06 Iul 2011, 08:26

buna ziua ! nu mai am geamul de care intrebati, reveniti. cu respect.
Subiect închis