Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

13 Iul 2011, 23:48

Buna!

M-ar interesa blocul de lumini pentru Escort '97, 18 zetec, 115CP.
Si niste jante de 14' eventual cu tot cu cauciucuri.

Multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

14 Iul 2011, 09:56

Buna ziua! Va pot oferi blocul de lumini, dar trebuie sa stiu daca butonul de semnalizare este pe in bord sau pe blocul de lumini. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

14 Iul 2011, 16:57

Va salut . Îmi trebuie si mie un buton pt deschiderea geamului din dreapta. Acţionar din stânga de la şofer.pt un Ford fiesta 2002. Unde găsesc ?? Va multumesc

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

14 Iul 2011, 22:55

Butonul de semnalizare, de fapt maneta este în blocul de lumini.
Ar mai fi de precizat că eu am nevoie de varianta cu control poziţii.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Iul 2011, 09:47

$1 scrie:$2a salut . Îmi trebuie si mie un buton pt deschiderea geamului din dreapta. Acţionar din stânga de la şofer.pt un Ford fiesta 2002. Unde găsesc ?? Va multumesc


Buna ziua! Va pot oferi blocul butoanelor de comanda al geamurilor de pe portiera soferului, pentru detalii va rog sa sunati la numerele de mai jos. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Iul 2011, 09:48

$1 scrie:$2utonul de semnalizare, de fapt maneta este în blocul de lumini.
Ar mai fi de precizat că eu am nevoie de varianta cu control poziţii.


Buna ziua! Am blocul de semnalizare si stergatoare, doar ca ar fi bine de stiut daca butonul ptr avarii este in bord sau pe blocul de lumini?. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Iul 2011, 11:28

vreau o bara fata mondeo 2003, aveti? si la ce pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Iul 2011, 11:37

o pompa vacum pentru un ford mondeo combi 1.8 td din 1995 cu 88cp?
daca da un pret te rog!

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Iul 2011, 12:19

vreau o bara fata mondeo 2003, aveti? si la ce pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Iul 2011, 12:29

Bună ziua,

Butonul pentru avarii este în bord.

Mulţumesc

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Iul 2011, 11:32

salut, pt focus mk2 hatchback 1.6tdci 109cp 2005 aveti suportul de motor din partea drepta (pasager)?
merci

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Iul 2011, 21:03

Salut!

oglinda din stanga cu tot cu carcasa ptr Ford fiesta 2004? un pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Iul 2011, 22:23

Amortizoare spate pentru ford fiesta mk4 aveti?poate sa fie si numai unu daca nu amandoua sau pot fi defecte.Si ma mai intereseaza chederu de la exterior din partea de jos de la geamul de la sofer.Daca aveti la ce preturi?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Iul 2011, 08:21

$1 scrie:$2reau o bara fata mondeo 2003, aveti? si la ce pret?


Buna ziua! Momentan nu mai am bara de mondeo mk3, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Iul 2011, 08:32

$1 scrie:$2ună ziua,

Butonul pentru avarii este în bord.

Mulţumesc


Buna ziua! Da am blocul de lumini, pentru detalii sunati la unul din numerele de mai jos. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Iul 2011, 12:43

Un pret pentru un scut de metal pentru masina din semnatura. Multumesc!

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Iul 2011, 15:06

Buna ziua! Imi pare rau dar nu mai am scut ptr masina dvs., reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Iul 2011, 17:04

$1 scrie:$2alut, pt focus mk2 hatchback 1.6tdci 109cp 2005 aveti suportul de motor din partea drepta (pasager)?
merci


Buna ziua! Momentan nu mai am , reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Iul 2011, 20:05

Buna ziua!


oglinda din stanga cu tot cu carcasa ptr Ford fiesta 2004? un pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Iul 2011, 08:39

Buna ziua! Momentan nu mai am oglinda stg de Fiesta 2004, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Iul 2011, 09:06

fete de usi fata si stalpi plastic fata focus 2 sunt??? si la ce pret??? (sper ca se potrivesc si la 2010 facelift)

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Iul 2011, 09:23

La ce pret e un ornament de plastic negru, nevopsit, partea dreapta deasupra farului de ceata pentru Focus 2? Ma intereseaza sa fie in stare buna, al meu e cam zgariat.

Multumesc

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Iul 2011, 09:53

$1 scrie:$2ete de usi fata si stalpi plastic fata focus 2 sunt??? si la ce pret??? (sper ca se potrivesc si la 2010 facelift)


Buna ziua! Pentru modelul 2010, nu am momentan piese , reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Iul 2011, 10:10

pt. ff1 1.8tddi 66kw combi cod motor c9db mă interesează:
1) corp temostat
2) cârlig remorcare
3) fulie ÅŸi ax alternator
4) jante tablă 15 inch

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Iul 2011, 10:32

O pompa de vacuum pentru 1.8 Tddi ai? si cit ajunge?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

20 Iul 2011, 09:35

$1 scrie:$2a ce pret e un ornament de plastic negru, nevopsit, partea dreapta deasupra farului de ceata pentru Focus 2? Ma intereseaza sa fie in stare buna, al meu e cam zgariat.

Multumesc


Buna ziua! Nu mai am ornamentul, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

21 Iul 2011, 09:24

$1 scrie:$2 pompa de vacuum pentru 1.8 Tddi ai? si cit ajunge?


Buna ziua! Banuiesc ca va trebuie pentru Focus. Da, am pompa , pentru detalii sunati. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

21 Iul 2011, 09:40

Salut! imi poti spune daca ai grila din fata cu ford(modelul gen sarma) si in fata o bara ST?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

21 Iul 2011, 10:04

Salutare !! Caut maneta (de fapt ansamblul) de comanda stargatoare de parbriz. Ford Mondeo Mk 1 1994 . Tel 0726656117

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

21 Iul 2011, 15:09

$1 scrie:$2alut! imi poti spune daca ai grila din fata cu ford(modelul gen sarma) si in fata o bara ST?


Buna ziua! Nu mai am grila fata, reveniti. Cu respect.
Subiect închis