Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
08 Aug 2011, 09:05
Buna ziua! Pentru Fiesta 2009 (new fiesta) nu am nimic , monentan, reveniti. Cu respect.
08 Aug 2011, 09:07
Buna ziua! Pentru Fiesta 2009 nu am piese momentan, reveniti. Cu respect.
08 Aug 2011, 09:13
$1 scrie:$2una seara, planetara partea dreapta pentru mondeo 3, 2.2l 155cp la ce pret ar fi ?
Buna ziua! De mondeo mk3 am planetare doar ptr motarizarea de 2000, 115cp sau 131cp. Cu respect.
08 Aug 2011, 09:47
macara electrica stanga fata pentru focus 1 hatchback?
08 Aug 2011, 10:08
ma intereseaza si pe mine pentru masina din semnatura:
- arcuri spate
- caseta directie
- discuri fata
- pivot dreapta (asta am inteles ca trebuie cumparat nou)
Multumesc
08 Aug 2011, 10:34
$1 scrie:$2acara electrica stanga fata pentru focus 1 hatchback?
Buna ziua! Am macara de focus 1 combi, ptr detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.
08 Aug 2011, 10:40
$1 scrie:$2n vas de expansiune gasesc la dumneavoastra pentru un focus 1,8 tddi?
Buna ziua! Da, daca este asemanator cu cel din foto. Cu respect.
08 Aug 2011, 14:41
evacuare cap-coada ford mondeo mk1 hatchback? benzina
08 Aug 2011, 15:47
Buna ziua! Am un mondeo sedan 1.6 benz, cu evacuarea completa (pare-mi-se ca doar catalizatorul nu este OK!!!). Cu respect.
09 Aug 2011, 08:55
$1 scrie:$2a intereseaza si pe mine pentru masina din semnatura:
- arcuri spate
- caseta directie
- discuri fata
- pivot dreapta (asta am inteles ca trebuie cumparat nou)
Multumesc
Buna ziua! Va pot oferi arcurile, caseta, discurile si bascula cu tot cu pivot, pentru detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.
09 Aug 2011, 16:03
$1 scrie:$2alut
caut un parbirz cu degivrare pt mondeo mk2, pret?
Buna ziua! Momentan nu mai am reveniti. Cu respect.
09 Aug 2011, 20:11
Trager pt masina din sematura..MS
10 Aug 2011, 09:08
Buna ziua! Momentan nu mai am trager (intreg!!!), ptr masina dvs., reveniti. Cu respect.
10 Aug 2011, 17:29
$1 scrie:$2vacuare cap-coada ford mondeo mk1 hatchback? benzina
Buna ziua! Evacuarea despre care am vorbit are catalizatorul compromis. Cu respect.
10 Aug 2011, 18:39
Buna ziua!
Caut un suport pentru pompa de benzina, cel care are si plutitorul pe el pentru 2.0 DOHC combi.
Multumesc
10 Aug 2011, 18:43
Despre Sierra era vorba
10 Aug 2011, 18:44
Despre Sierra era vorba
11 Aug 2011, 09:01
$1 scrie:$2una ziua!
Caut un suport pentru pompa de benzina, cel care are si plutitorul pe el pentru 2.0 DOHC combi.
Multumesc
Buna ziua! Am cativa 'suporti'- litrometru, de pe care s-au vandut pompele de benzina, insa nu mai stiu exact modelul care se potriveste la sierra, ar fi buna o poza sau sa veniti cu piesa ptr comparatie. Cu respect.
12 Aug 2011, 08:51
Multumesc pentru raspuns, mecanicul meu a gasit suportul intre timp. Mi-ar trebui totusi un brat spate dreapta tot pentru Sierra combi 1992, 2.0 DOHC, dar varianta cu ABS. Daca este necesar pot furniza codul de producator al piesei. Nu este urgenta livrarea piesei si daca se poate sti si pretul ar fi excelent.
Multumesc!
12 Aug 2011, 13:50
Buna Ziua! Caut un geam lateral stg. mobil pentru un ford fiesta din '97 in 2 portiere. Stima
12 Aug 2011, 16:54
$1 scrie:$2ultumesc pentru raspuns, mecanicul meu a gasit suportul intre timp. Mi-ar trebui totusi un brat spate dreapta tot pentru Sierra combi 1992, 2.0 DOHC, dar varianta cu ABS. Daca este necesar pot furniza codul de producator al piesei. Nu este urgenta livrarea piesei si daca se poate sti si pretul ar fi excelent.
Multumesc!
Buna ziua! Da, as avea o punte spate cu basculele prevazute cu gauri ptr ABS, doar ca o am de mult timp si nu mai stiu daca este de sierra sau de scorpio (sunt foarte asemanatoare), asa ca ar fi bine de comparat. O zi buna!
12 Aug 2011, 19:42
Bara spate Ford focus 1 an 2002 berlina?
13 Aug 2011, 08:36
Capota motor? Eventual culoarea gri (nu argintiu)?
15 Aug 2011, 08:45
$1 scrie:$2ara spate Ford focus 1 an 2002 berlina?
Buna ziua! Am bara de spate ptr focus combi. Cu respect.
15 Aug 2011, 11:30
O volanta pentru masina din semnatura? Multumesc.
15 Aug 2011, 12:09
Un capac de oglinda stanga pentru ford focus 1 aveti? Daca ar fi si vopsit moondust silver ar fi perfect. M-ar interesa si pretul, daca aveti.
15 Aug 2011, 15:00
salut, caut haion Fiesta din 2004.
este ?
15 Aug 2011, 15:09
ai un bloc de lumini cu optiunea pt proiectoare , pentru mondeo 1 1995 ?
daca da sa imi zici si un pret
15 Aug 2011, 17:32
$1 scrie:$2 volanta pentru masina din semnatura? Multumesc.
Buna ziua! TDDI sau TDCI? Cu respect.
15 Aug 2011, 18:10
...
Ultima oară modificat de
fastbackGT pe 15 Aug 2011, 18:12, modificat 1 dată în total.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.