Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

15 Aug 2011, 18:11

Salut,
ma intereseaza o bara fata pt Mondeo Mk3 completa, cu locas pt spalator faruri si eventual si cu proiectoare. Preferabil modelul prefacelift.

Multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 09:17

Buna ziua! momentan nu mai am bara de fata, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 12:34

$1 scrie:$2n capac de oglinda stanga pentru ford focus 1 aveti? Daca ar fi si vopsit moondust silver ar fi perfect. M-ar interesa si pretul, daca aveti.


Buna ziua! Nu am, momentan, capacul oglinzii , reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 12:36

$1 scrie:$2alut, caut haion Fiesta din 2004.
este ?


Haion, as avea doua bucati , dar sunt strambe din accident, doar componente daca va trebuiesc. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 12:45

acesta este furtunul care intra din filtrul de aer in turbina , un pret pentru si cand ati putea sa mi-l puneti la un curier?
FiÅŸiere ataÅŸate
IMG_0306.JPG
IMG_0304.JPG

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 12:45

acesta este furtunul care intra din filtrul de aer in turbina , un pret pentru si cand ati putea sa mi-l puneti la un curier?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 12:45

acesta este furtunul care intra din filtrul de aer in turbina , un pret pentru si cand ati putea sa mi-l puneti la un curier?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 12:51

am trimis mai multe mesaje din cauza netului nu prea merge bine , imi pare rau
FiÅŸiere ataÅŸate
IMG_0305.JPG

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 12:51

am trimis mai multe mesaje din cauza netului nu prea merge bine , imi pare rau

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 13:21

Da, am racordul din foto, ptr detalii sunati-ma. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 13:33

$1 scrie:$2m trimis mai multe mesaje din cauza netului nu prea merge bine , imi pare rau

Uitati si o poza cu racordul.
IMG0375A.jpg

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 16:33

$1 scrie:$2i un bloc de lumini cu optiunea pt proiectoare , pentru mondeo 1 1995 ?
daca da sa imi zici si un pret


Buna ziua! Am bloc de lumini, dar doar modelul fara pozitia -proiectoare. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 16:58

pt. ff2 combi din 2005 ai ruloul din portbagaj? daca da, un pret te rog
De asemenea, un pret pe 4 jante tot de ff2 de aluminiu:(banuiesc ca sunt pe 16 cele de ff2, nu-s sigur)
Un pret pt. CD tot de ff2 cel de prin 2005-2007
Astept raspuns pe PM sau ...aici

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 18:58

Salut!
ma intereseaza si pe mine primul furtun de iesire de la intercooler pt un ford focus 2008, 1.8 tdci
Multumesc anticipat!

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

16 Aug 2011, 19:17

Ma intereseaza un carlig de remorcare pentru un ford focus break din 2007... preturi, modele si daca aveti ceva pe stoc.
Au si instalatia electrica inclusa?
Multumesc anticipat.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Aug 2011, 08:41

$1 scrie:$2t. ff2 combi din 2005 ai ruloul din portbagaj? daca da, un pret te rog
De asemenea, un pret pe 4 jante tot de ff2 de aluminiu:(banuiesc ca sunt pe 16 cele de ff2, nu-s sigur)
Un pret pt. CD tot de ff2 cel de prin 2005-2007
Astept raspuns pe PM sau ...aici


Buna ziua! nu momentan nu mai am ruloul, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Aug 2011, 10:46

buna ziua. Ma intereseaza o pompa de injectie pentru mondeo 1.8 TD , 1995 , harchback , cod motor RFN , 65 KW. eventual si un pret pentru turbina.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Aug 2011, 11:59

$1 scrie:$2a intereseaza un carlig de remorcare pentru un ford focus break din 2007... preturi, modele si daca aveti ceva pe stoc.
Au si instalatia electrica inclusa?
Multumesc anticipat.


Buna ziua! Carlig de remorcare , nu mai este, momentan, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Aug 2011, 15:11

$1 scrie:$2alut!
ma intereseaza si pe mine primul furtun de iesire de la intercooler pt un ford focus 2008, 1.8 tdci
Multumesc anticipat!


Mmmentan nu mai am, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Aug 2011, 17:18

Buna ziua.
Ma intereseaza un pilot automat pentru un focus 1.
Merg si cele de pe mondeo mk1 si mk2.
Daca nu aveti asa ceva macar switch-urile de la pedale, cel verde si cel rosu cu tot cu mufe de pe un mondeo mk3.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Aug 2011, 18:56

usita de sub consola de clima pt ff2?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

17 Aug 2011, 23:22

Un Volan de FF2 Facelift, neaparat acoperit cu piele?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Aug 2011, 08:27

$1 scrie:$2una ziua.
Ma intereseaza un pilot automat pentru un focus 1.
Merg si cele de pe mondeo mk1 si mk2.
Daca nu aveti asa ceva macar switch-urile de la pedale, cel verde si cel rosu cu tot cu mufe de pe un mondeo mk3.


Buna ziua! pilot automat nu am, dar va pot oferi switch-urile de mondeo mk3, ptr detalii sunati la numerele de mai jos.. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Aug 2011, 11:09

am primit racordul si l-am montat pe masina , multumesc mult

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Aug 2011, 11:09

am primit racordul si l-am montat pe masina , multumesc mult

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Aug 2011, 11:10

am primit racordul si l-am montat pe masina , multumesc mult

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Aug 2011, 14:15

Portiera dreapta fata Ford Fiesta 2006 aveti ?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Aug 2011, 16:48

$1 scrie:$2m primit racordul si l-am montat pe masina , multumesc mult


Imi pare bine ca v-am putut fi de ajutor, mi-a facut placere sa colaborez cu dvs., Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

18 Aug 2011, 22:24

am schimbat furtunul dar spirala tot aprinsa a ramans in bord , actuatorul electronic de la turbina il aveti si la ce pret?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

19 Aug 2011, 08:38

$1 scrie:$2ortiera dreapta fata Ford Fiesta 2006 aveti ?


Buna ziua! Da, mai am o portiera, dar este usor infundata la partea de jos, daca sunteti din zona puteti veni s-o vedeti. Cu respect.
Subiect închis