Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

30 Aug 2012, 15:23

As vrea si eu următoarele pt un ff1 facelift:
Torpedo
Plastice stâlpi fata
Cauciucul de pe pedala de frana si ambreiaj
Fata usa dreapta, dar pt 3 usi
Cheder de pe caroserie, tot dreapta, tot pt 3 usi
Clente interioare cromate
Ma interesează numai dacă sunt in stare bună sau foarte bună, fără zgârieturi sau alte defecte.
Mulțumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

31 Aug 2012, 09:03

$1 scrie:$2n claxon pt Focus 2 aveti ? :)


Buna ziua! Momentan nu mai am claxon de focus2. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

01 Sep 2012, 09:38

buna ziua,
ma intereseaza un vas de expansiune pt mondeo 3, benzina.
un pret va rog.
multumesc.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

02 Sep 2012, 17:37

Rezerva dimensiuni reduse pe 16 pt ff2?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

02 Sep 2012, 22:23

Difuzoare (varianta sistem audio performant) pentru Mondeo MK4 aveti?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2012, 09:25

$1 scrie:$2aut tija deschidere capota motor


Buna ziua! Din pacate, momentan nu mai este, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2012, 09:26

$1 scrie:$2erii geamuri fata in stare buna pt mondeo mk 2 aveti ? multumesc

Buna ziua! Din pacate, momentan nu mai este, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2012, 09:39

capse pirotehnice centuri siguranta, ford focus 2 (2005) aveti?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2012, 09:54

$1 scrie:$2una ziua,
ma intereseaza un vas de expansiune pt mondeo 3, benzina.
un pret va rog.
multumesc.


Buna ziua! Din pacate, momentan nu mai este vas expansiune de benzina, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

03 Sep 2012, 13:15

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa un motor de Fiesta,modelul fabricat in perioada 1989-1995, 1297 cm3,benzina pe injectie.


Buna ziua! Am doua motoare de 1.3, ambele au fost pe injectie, iar tipul este J4J si JJA. Cu respect.


Buna ziua! Am nevoie de unul tip J6B daca aveti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Sep 2012, 08:58

$1 scrie:$2ifuzoare (varianta sistem audio performant) pentru Mondeo MK4 aveti?

Buna ziua! Difuzoare normale, originale am destule, performante?!? nu. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Sep 2012, 09:08

vas expansiune lichid racire ai ??? mk3 benzina 2001

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Sep 2012, 10:56

Buna ziua,
Un modul de clima pentru MK3 fabr 2003, p1.8 benzina, prefacelift, aveti?
Multumesc.
Cu stima,
Leo.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Sep 2012, 13:23

$1 scrie:$2apse pirotehnice centuri siguranta, ford focus 2 (2005) aveti?

Buna ziua! Din pacate, momentan nu mai sunt, reveniti. Cu respect

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Sep 2012, 13:26

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa un motor de Fiesta,modelul fabricat in perioada 1989-1995, 1297 cm3,benzina pe injectie.


Buna ziua! Am doua motoare de 1.3, ambele au fost pe injectie, iar tipul este J4J si JJA. Cu respect.


Buna ziua! Am nevoie de unul tip J6B daca aveti. Cu respect.


Mai am doar motorarele mentionate, insa ele sunt perfect identice, diferenta de codului de "tip" este data de accesorii, deci daca va este de trebuinta motorul in sine, atunci nu sunt probleme. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Sep 2012, 16:40

$1 scrie:$2as expansiune lichid racire ai ??? mk3 benzina 2001

Buna ziua! Din pacate, momentan nu mai este, reveniti. Cu respect

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

04 Sep 2012, 18:48

buna ziua telescoape fata focus 2 1,6 tdci si rulmenti fata( are esp) un pret va rog

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Sep 2012, 07:26

$1 scrie:$2una ziua,
Am nevoie de doua pistoane motor pentru Ford Focus2 benzina 2004-2008
serie motor HWDA vin WF05XXGCD55J21041.
Ma puteti ajuta?



salut am 2 pistoane provenienta ford focus c-max tip motor hdwa mai ai nevoie ?

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Sep 2012, 12:03

$1 scrie:$2una ziua,
Un modul de clima pentru MK3 fabr 2003, p1.8 benzina, prefacelift, aveti?
Multumesc.
Cu stima,
Leo.


Buna ziua! Modul clima? mai exact ce fel de modul? Am dezmembrat mai multe modele din 2003 atat cu clima manuala cat si climatronic. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Sep 2012, 15:42

$1 scrie:$2una ziua telescoape fata focus 2 1,6 tdci si rulmenti fata( are esp) un pret va rog


Buna ziua! Telescoape fata de focus 2 nu mai am momentan, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

05 Sep 2012, 21:02

Buna,
Ma intereseaza pt c-max,contra aripa din plastic fata stanga. Multumesc

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

06 Sep 2012, 08:28

$1 scrie:$2
$1 scrie:$2ifuzoare (varianta sistem audio performant) pentru Mondeo MK4 aveti?

Buna ziua! Difuzoare normale, originale am destule, performante?!? nu. Cu respect.


Cele de pe echiparea Trend sunt cu membrana de hartie iar cele de pe Titanium sunt dintr-un fel de polipropilena. Cele de hartie se cam duc repede. Si tweetere-le difera putin.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

06 Sep 2012, 13:44

Salut Cristi!

Vreun debimetru de aer ptr un mondeo mk 1.8 16V benzina din '93 ? pm cu pret te rog, mersi!

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

06 Sep 2012, 15:32

Buna ziua! Un panou de comanda pentru clima la un Focus climatronic din 2008 aveti? Ma refer la acel panou in care setezi temperatura, felul in care sa curga aerul samd! Multumesc anticipat!

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

06 Sep 2012, 15:50

$1 scrie:$2alut Cristi!

Vreun debimetru de aer ptr un mondeo mk 1.8 16V benzina din '93 ? pm cu pret te rog, mersi!


Buna ziua! da, am debitmetru de mondeo, ar fi bine daca ati sti codul, pretul il negociem. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

07 Sep 2012, 09:24

$1 scrie:$2una ziua! Un panou de comanda pentru clima la un Focus climatronic din 2008 aveti? Ma refer la acel panou in care setezi temperatura, felul in care sa curga aerul samd! Multumesc anticipat!



Buna ziua! Din pacate nu mai este, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

07 Sep 2012, 12:13

Salut
Cele 2 furtune groase care pornesc din radiator catre motor aveti?
La ce pret?

mondeo 2001 benzina. 1,8sau2,0

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

07 Sep 2012, 15:38

$1 scrie:$2una,
Ma intereseaza pt c-max,contra aripa din plastic fata stanga. Multumesc

Buna ziua! Din pacate nu mai este, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

07 Sep 2012, 15:39

$1 scrie:$2alut
Cele 2 furtune groase care pornesc din radiator catre motor aveti?
La ce pret?

mondeo 2001 benzina. 1,8sau2,0


Buna ziua!c De diesel mai am cateva seturi, de benzina nu mai sunt pe stoc, reveniti. Cu respect.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

10 Sep 2012, 08:37

sus!
Subiect închis