25 Mai 2010, 09:13
25 Mai 2010, 09:14
25 Mai 2010, 09:14
25 Mai 2010, 09:16
$1 scrie:$2aut pe bani putinei (ca sa nu zic moca)un parbriz de escort in 2 usi din '94
(la dezm.este in jur de 150-200 ron fara montaj)deci,daca este mai putin la voi,cu tot cu transport(platit de mine),e ok
multumesc din tot sufletul
25 Mai 2010, 09:44
26 Mai 2010, 14:22
26 Mai 2010, 14:23
26 Mai 2010, 14:23
26 Mai 2010, 14:24
26 Mai 2010, 14:24
26 Mai 2010, 14:25
26 Mai 2010, 14:47
Gasesc cele cerute de mine in postul din pagina anterioara?26 Mai 2010, 14:59
26 Mai 2010, 17:17
$1 scrie:$2a intereseaza scaunele fata
asta e ca aia, cu "de cati barbati e nevoie pt a schimba becul la bucatarie: de niciunul, vaca poate gati si pe intuneric". cam asa si tu, calatorii din spate nu au nevoie de confort ? 
26 Mai 2010, 19:19
26 Mai 2010, 20:19
$1 scrie:$2omentan mergem pe ideea de a vinde tapiseria intreaga, altfel cu greu cred ca se va vinde ce ramane , in plus starea ei este impecabila. Daca nu se va vinde poate ca vom merge si pe ideea de a o descompleta. In ceea ce priveste senzorii da, vi-i pot vinde fara probleme . Ptr mai multe detalii va rog sunati.
Cu respect.
27 Mai 2010, 10:45
27 Mai 2010, 10:54
27 Mai 2010, 16:50
$1 scrie:$2n pret pentru arc fata dreapta si jentile de tabla
27 Mai 2010, 17:31
28 Mai 2010, 02:30
28 Mai 2010, 07:21
28 Mai 2010, 08:20
28 Mai 2010, 08:28
28 Mai 2010, 16:01
29 Mai 2010, 09:24
29 Mai 2010, 09:24
29 Mai 2010, 09:25
29 Mai 2010, 09:25
29 Mai 2010, 09:59