Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina

Reguli forum

Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.
Subiect închis

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

25 Mai 2010, 09:13

Un pret la broasca sofer ??

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

25 Mai 2010, 09:14

up

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

25 Mai 2010, 09:14

up

Re: Piese Ford second hand orice model pana in anul 2000

25 Mai 2010, 09:16

$1 scrie:$2aut pe bani putinei (ca sa nu zic moca)un parbriz de escort in 2 usi din '94
(la dezm.este in jur de 150-200 ron fara montaj)deci,daca este mai putin la voi,cu tot cu transport(platit de mine),e ok
multumesc din tot sufletul


Nu , momentan nu am parbriz, reveniti.

Cu respect.

Re: VAND PIESE FORD TRANSIT 1986-> 2000->2008

25 Mai 2010, 09:44

Imi puteti da si mie un pret pt un ford transit, an fabricatie peste 2006, pentru capota si maner usa laterala.

Mersi

Re: Dezmembrez Ford Mondeo 1995 sedan 1,6l benzina

26 Mai 2010, 14:22

UP

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

26 Mai 2010, 14:23

UP

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Mai 2010, 14:23

UP

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

26 Mai 2010, 14:24

UP

Re: Piese Ford second hand orice model pana in anul 2000

26 Mai 2010, 14:24

UP

Re: VAND PIESE FORD TRANSIT 1986-> 2000->2008

26 Mai 2010, 14:25

UP

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

26 Mai 2010, 14:47

Buna ziua,
ati spus sa revin cu intrebarea mea din pagina anterioara peste 1 sapt. Asadar am revenit. :D Gasesc cele cerute de mine in postul din pagina anterioara?
Multumesc.

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

26 Mai 2010, 14:59

un pret pentru arc fata dreapta si jentile de tabla

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

26 Mai 2010, 17:17

$1 scrie:$2a intereseaza scaunele fata


:)) asta e ca aia, cu "de cati barbati e nevoie pt a schimba becul la bucatarie: de niciunul, vaca poate gati si pe intuneric". cam asa si tu, calatorii din spate nu au nevoie de confort ? :)

Revenind, pieserom care este pretul pentru toata pielea?

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

26 Mai 2010, 19:19

o pompa servo de directie?

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

26 Mai 2010, 20:19

$1 scrie:$2omentan mergem pe ideea de a vinde tapiseria intreaga, altfel cu greu cred ca se va vinde ce ramane , in plus starea ei este impecabila. Daca nu se va vinde poate ca vom merge si pe ideea de a o descompleta. In ceea ce priveste senzorii da, vi-i pot vinde fara probleme . Ptr mai multe detalii va rog sunati.

Cu respect.


UN pret pentru ce ramane din scaune, dupa ce-i dai lui DGAlex ce-i trebuie?
multumesc anticipat!

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

27 Mai 2010, 10:45

piesa nr.3 din foto din partea stanga fatza.
FiÅŸiere ataÅŸate
Scut%202.jpg

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

27 Mai 2010, 10:54

Pret pentru scaune + bancheta ?


@X-PAK, nu ai inteles. EU NU VREAU SCAUNELE FATA PT. TAPISERIA DE PIELE, le vreau pt. partea mecanica, care are reglaj electric pe 8 directii.

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

27 Mai 2010, 16:50

$1 scrie:$2n pret pentru arc fata dreapta si jentile de tabla

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

27 Mai 2010, 17:31

Salut, un pret pentru husa+nuca de la schimbator, proiectoare ceata+cablaj+bloc lumini, te rog...mersi :)

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

28 Mai 2010, 02:30

vreau si eu un pret pentru scaune si bancheta.thx

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

28 Mai 2010, 07:21

Pret pentru ventilatorul de sub bord? Cel de incalzire / clima (ca in poza atasata)?
FiÅŸiere ataÅŸate
AC blower.JPG

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

28 Mai 2010, 08:20

Salut,

Care este pretul pentru capacul interior de oglinda de pe partea soferului? Acela in care sta joystickul pentru reglarea oglinzilor.

Multumesc

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

28 Mai 2010, 08:28

Cine doreste scaunele + bancheta + fetele de usi le poate lua cu 600euro. Am vb. acum 5 min cu ei la tel.

Re: Piese din dezmembrari pentru diverse tipuri de Ford

28 Mai 2010, 16:01

salut
gasesc si eu la voi un arc elicoidal dreapta fata pentru un mondeo tdci 2.0 din 2004 (nu se benzina).Mentionez ca al meu are notat pe el 2 buline rosu si alb

astept pm

Re: Dezmembrez Ford Mondeo 1995 sedan 1,6l benzina

29 Mai 2010, 09:24

UP

Re: DEZMEMBREZ FOCUS 2001 MOTOR 1.8TDDI 90cp

29 Mai 2010, 09:24

UP

Re: Piese Ford second hand orice model pana in anul 2000

29 Mai 2010, 09:25

UP

Re: VAND PIESE FORD TRANSIT 1986-> 2000->2008

29 Mai 2010, 09:25

UP

Re: DEZMEMBREZ FORD MONDEO GHIA ,TDCI, AN FABR. 2003

29 Mai 2010, 09:59

Datorita unor probleme tehnice, nu am putut folosi internetul cateva zile , imi cer scuze ptr raspunsurile intarziate.
Subiect închis