Arhiva Comercial

Vopsitorie Autofest sau Arian Motors . Pareri?

Subiecte in care nu s-a mai scris de 3 luni si subiecte inchise

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Reguli forum
Daca cineva dintre cei care au subiect aici doreste mutarea acestuia in categoria Comercial, il rog sa ma anunte prin PM, E-MAIL sau printr-un mesaj aici.
In aceasta categorie nu se mai poate raspunde la subiecte.

Vopsitorie Autofest sau Arian Motors . Pareri?

Mesajde jimbean » 27 Mai 2010, 12:28

Salut !

Am de reparat cateva zgarieturi la masina. Cei de la Unita mi-au recomandat sa merg la un service "Autofest Garage" pe bd Timisoara, in spate la un Petrom.

Alta optiune ar fi Arian Motors pe bd Iuliu Maniu.

A facut cineva treaba cu unii din astea 2 service-uri ? Cum e iesit treaba?

Multumesc
Ford Mondeo Ghia 2008 1.8 TDCI 125CP
jimbean
Ford Freak
 
Mesaje: 167
Membru din: 26 Sep 2005, 01:54
Localitate: Bucuresti

Re: Vopsitorie Autofest sau Arian Motors . Pareri?

Mesajde lupul1952 » 28 Mai 2010, 08:33

Arian Motors sunt dealer si service Mazda si erau destul de seriosi in 2009, cum este treaba in prezent nu pot certifica.
Intreaba si alte service-uri serioase care au decontare cu Unita, ca cei de la Unita iti recomanda unde vor ei, pentru ca fiecare asigurator are niste colaborari mai speciale cu anumite service-uri, insa decontare directa poate fi cu multe alte service-uri. Verifica inainte de a te lua dupa Unita. Suna la toate service-urile serioase care le poti depista in Bucuresti si intreaba-i cum lucreaza cu Unita.
Avatar utilizator
lupul1952
 
Mesaje: 393
Membru din: 18 Iul 2007, 12:30
Localitate: Ph
Maşina: Focus3,5 150hp

Re: Vopsitorie Autofest sau Arian Motors . Pareri?

Mesajde mitzi_mitzi01 » 05 Iun 2010, 17:41

buna sunti miti si sunt din tulcea com greci si am un ford focus de trei ani si a inceput sa ii sara vopseaua de pe bara si imi e frica sa ma duc cu ea la servisul din braila sa o las pentru ca am auzit ca acolo iti ia pese si le pune pe alte masini si nu fac treaba buna. va rog sa imi dat un sfat :-*
mitzi_mitzi01
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 21 Apr 2010, 20:18
Maşina: ford focus 2007 80cp standar


Înapoi la Arhiva Comercial

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 2 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 2 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login