Arhiva Comercial

AUTOMAR Ploiesti

Subiecte in care nu s-a mai scris de 3 luni si subiecte inchise

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Reguli forum
Daca cineva dintre cei care au subiect aici doreste mutarea acestuia in categoria Comercial, il rog sa ma anunte prin PM, E-MAIL sau printr-un mesaj aici.
In aceasta categorie nu se mai poate raspunde la subiecte.

AUTOMAR Ploiesti

Mesajde dragos105 » 31 Mai 2010, 20:13

Salut.

Vreau sa va impartasesc experienta mea avuta la AUTOMAR:

M-am dus cu un ff1 la sh sa fac verifiacare mecanica si tester inainte de a o cumpara....
Mi-au spus ei cam ce probleme ar avea masina... dar cred ca au uitat sa imi spuna si faptul ca masina a fost busita pe toate partile....
Probabil ca trebuie sa ai doctorat in tinichigerie sa vezi asta...
Dupa ce am ajuns cu ea acasa si am spalat-o +polish.. era foarte clar cum statea treaba.
Anul trecut am fost cu un logan la ITP si m-au respins (aveam joc in capetele de bara).

Oare cat or fi luat de la vanzator sa omita anumite anumite aspecte.. tinand cont ca anul trecut erau mai ai dracu decat aia de la RAR.

Ca sfat... daca iti ei masina trebuie sa fi si mecanic si tinichigiu si electronist, ca altfel belesti p....

Tot respectu pentru personalul AUTOMAR Ploiesti ---sa va vad la stirile de la ora 5 pe Pro, cu vata in nas.

Foarte
dragos105
 

Re: AUTOMAR Ploiesti

Mesajde FLORINDRAGUS » 28 Iul 2010, 18:12

Si eu am avut o experienta cu tinichigii de la automar in special cu ing. Liviu Caltaru (care este sefu" lor) si va pot spune ca daca era masina personala si nu cea de la serviciu se lasa cu vatamare corporala grava . Asadar evitati pe cat posibil a lucra la partea de tinichigerie cu automar-ul. fata de mine si de lucrarea ce trebuiau sa o execute au dat dovada de o totala lipsa de pregatire profesionala si de o nesimtire cum nu am avut ocazia sa vad pana acum .
FLORINDRAGUS
Incepator
 
Mesaje: 5
Membru din: 10 Sep 2009, 15:24
Maşina: tourneo conect glx 2007
VIN: wf0hxxttph7e44258


Înapoi la Arhiva Comercial

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 11 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 11 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login