Arhiva Comercial

Caut service pentru conversie LHD din RHD

Subiecte in care nu s-a mai scris de 3 luni si subiecte inchise

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Reguli forum
Daca cineva dintre cei care au subiect aici doreste mutarea acestuia in categoria Comercial, il rog sa ma anunte prin PM, E-MAIL sau printr-un mesaj aici.
In aceasta categorie nu se mai poate raspunde la subiecte.

Caut service pentru conversie LHD din RHD

Mesajde dwight818 » 25 Mar 2011, 16:12

Salut dupa cum zice si titlu incerc sa gasesc un service care face astfel de lucrari. Daca sa mai discutat despre asa ceva imi cer scuze dar eu nu am gasit pentru ca daca gaseam numai faceam inca un topic despre asta. Cine vrea sa ma ajute am nevoie doar de un nr de tel sau de o adresa de mess ceva de la cei care fac acest tip de conversi. Va multumesc si sper sa nu inceapa cineva cu sfaturi k nu e bine ce fac si etc...
dwight818
Incepator
 
Mesaje: 5
Membru din: 15 Ian 2011, 18:42
Maşina: Ford Mondeo 2002 2.0 TDDI 90 CP Ambiance
VIN: WF05XXGBB52T74925

Re: Caut service pentru conversie LHD din RHD

Mesajde R Z F » 12 Apr 2011, 15:49

salut

daca masina e ford focus si iti trebuie partea de caroserie din spatele bordului/compartiment motor, iti dau eu...

am o epava acasa care are partile alea intacte
Asta-i tot, ne vedem pe strazi / Te las sa iti combini mashina cu ce crezi
avem doua roti la sol, mereu e una dintre ele / avem un motor si-o viata intreaga fara portiere
avem demnitate, ingenunchiem doar in viraj / avem urlete-n pistoane, in loc de basi in portbagaj
R Z F
Gold Member
 
Mesaje: 906
Membru din: 02 Feb 2010, 00:48
Localitate: Sector 3
Maşina: Ghia X RS-look
VIN: wf05xxgcd57s01178

Re: Caut service pentru conversie LHD din RHD

Mesajde cristi1212 » 26 Mai 2011, 15:38

Efectuam schimbarea comenzii din RHD in LHD (mutam volan de pe dreapta pe stanga) pt orice model de autovehicol. Asiguram si piesele necesare modificarii. Preturi incepand de la 500 euro in functie de model.
Detalii pe http://www.cristi.byethost18.com/
email: autosighet@yahoo.com
cristi1212
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 26 Mai 2011, 15:36


Înapoi la Arhiva Comercial

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 12 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 12 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login