Arhiva Comercial

vopsitorie

Subiecte in care nu s-a mai scris de 3 luni si subiecte inchise

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Reguli forum
Daca cineva dintre cei care au subiect aici doreste mutarea acestuia in categoria Comercial, il rog sa ma anunte prin PM, E-MAIL sau printr-un mesaj aici.
In aceasta categorie nu se mai poate raspunde la subiecte.

vopsitorie

Mesajde KnupZ » 02 Sep 2005, 02:08

ce vopsitorie imi recomandati si mie? Va rog mult ca sunt o gramada si fiecare zic ca fac si pe draqu in 4... :icon_confused: si niste preturi ar fi beton.Amortizoare de care sa ii pun? pe gaz e ok? si mi-ar trebui si arcuri...la ce preturi ce invart?


Multumesc mult! Cu cat mai repede ma ajutati sa o termin cu atat mai devreme o sa ma vedeti la intalnire :icon_biggrin:
KnupZ
owned
 
Mesaje: 1089
Membru din: 24 Dec 2004, 02:10
Localitate: Bucuresti

Mesajde darkmic » 02 Sep 2005, 02:44

TopLac .. da' costa destul de mult ... am dat pe 2 aripi, capota si o usa 16 milioane si ceva ... sau ma rog, a dat Allianz-Tiriac. Dar a iesit super , nu se vede diferenta intre cea veche si cea proaspat vopsita.
Prezidentul comitetului permanent, comitetului electoral, comitetului scolar, comitetului agricol si al altor comitete si comitii

Diagnoza IDS , reparatii si piese auto , asigurari RCA si CASCO .

Custom Automotive - un alt fel de service

http://forum.clubford.ro/viewtopic.php?f=33&t=102042
Avatar utilizator
darkmic
 
Mesaje: 2176
Membru din: 20 Iun 2005, 22:18
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Mondeo MK4 Hatch
VIN: WF0EXXGBBE8Yxxxxx

Mesajde KnupZ » 02 Sep 2005, 13:38

e mult...
KnupZ
owned
 
Mesaje: 1089
Membru din: 24 Dec 2004, 02:10
Localitate: Bucuresti

Mesajde darkmic » 02 Sep 2005, 13:42

stiu .. da' la mine a platit Tiriac :icon_mrgreen:
Prezidentul comitetului permanent, comitetului electoral, comitetului scolar, comitetului agricol si al altor comitete si comitii

Diagnoza IDS , reparatii si piese auto , asigurari RCA si CASCO .

Custom Automotive - un alt fel de service

http://forum.clubford.ro/viewtopic.php?f=33&t=102042
Avatar utilizator
darkmic
 
Mesaje: 2176
Membru din: 20 Iun 2005, 22:18
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Mondeo MK4 Hatch
VIN: WF0EXXGBBE8Yxxxxx

Mesajde AdiC » 27 Oct 2005, 12:55

Stiti cumva vreo vopsitorie care sa aiba decontare directa cu ARDAF? M-a atins unu in parcare (nu rau) si, din pacate, TOPLAC nu are decontare directa cu ei (cer 5 mil....)

EDIT: nu exista asa ceva, tocmai am vb cu cei de la ARDAF :icon_cry:
2008 Ford Fusion 1.4 TDCi
AdiC
 
Mesaje: 543
Membru din: 14 Ian 2005, 11:42
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford
VIN: WF0UXXGAJU8G73542

Mesajde sdandrei » 27 Oct 2005, 18:55

pai mergi la ardaf si intrebi la ei la ce service sate duci. eu pot sa-ti zic doua. augsburg colentina si mai e un servis dosit pe la mihai bravu (cum treci podu peste dimbovita venind de pe calea vacaresti, e un chiosc pe dreapta cu zorzoane pt masina si imediat dupa el o strada ingusta. mai in capatul ei e un service Lasting srl. aia au direct cu Ardaf, si vopsesc k lumea. am avut masina acolo la reparat in urma unui accident si au facut-o bine. si mecanic si estetic)
sdandrei
 


Înapoi la Arhiva Comercial

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 10 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 10 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login