Arhiva Comercial

Spuneti NU serviceului CONCET AUTO

Subiecte in care nu s-a mai scris de 3 luni si subiecte inchise

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Reguli forum
Daca cineva dintre cei care au subiect aici doreste mutarea acestuia in categoria Comercial, il rog sa ma anunte prin PM, E-MAIL sau printr-un mesaj aici.
In aceasta categorie nu se mai poate raspunde la subiecte.

Spuneti NU serviceului CONCET AUTO

Mesajde ANICOR » 27 Ian 2012, 20:28

salut
intrucat mi-ati fost de mare ajutor cu subiectele discutate va dau un sfat : SPUNETI NU SERVICEULUI CONCEPT AUTO !!!!
Am avut ghinionul de a-mi duce masina acolo la reparat si mi-am blestemat zilele. sunt niste nesimtiti, neprofesionisti si care nu-si dau interesul deloc pentru ca tu sa fi multumit. te atrag cu vorba buna, masina netinuta prea mult in service etc, dar nu este nimic adevarat !!! va sfatuiesc sa va feriti a merge in acel service !!! sunt niste NESIMTITI, repet, ce nu au angajati de meserie !!! NU CONCEPT AUTO !!!!!!!!!!!!!!
ANICOR
Incepator
 
Mesaje: 0
Membru din: 27 Ian 2012, 20:16
Maşina: Ford

Re: Spuneti NU serviceului CONCET AUTO

Mesajde tibosee » 27 Ian 2012, 20:34

Si ai putea sa detaliezi si ce s-a intamplat. Asa,ca sa fie clar de ce nu recomanzi ceva.
1) Esti pe clubford
2) Imi citesti semnatura
4) Nu ai observat ca lipseste punctul 3
5) Tocmai ai verificat daca exista punctul 3 sau nu
6) Zambesti, sau chiar razi
Sa ai o zi buna!
Avatar utilizator
tibosee
1nsane Member
 
Mesaje: 1341
Membru din: 30 Sep 2008, 22:18
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mondeo 2006 1.8 125cp Trend, Stardust Silver
VIN: WF04XXGBB45E12011

Re: Spuneti NU serviceului CONCET AUTO

Mesajde ANICOR » 27 Ian 2012, 20:55

tibosee,1030982 scrie:Si ai putea sa detaliezi si ce s-a intamplat. Asa,ca sa fie clar de ce nu recomanzi ceva.

intrucat am zis ca imi este usor de ajuns la ei la service mi-am dus masina cu o reparatie pe casco la ei (undeva la drumul intre tarlale).
am dat acolo peste niste oameni ce pareau foarte deschisi in a te ajuta, in a-ti da masina de indata ce e gata neasteptand plata de la asigurator... bla bla
M-am trezit cand m-au chemat sa o iau ca masina e varza, au zis ca asa trebuie sa pice capota, bara, stopurile, ca sunt piese after market si ca e ok. au montat piesele ca atare atunci cand le-au primit in urma comenzii nefacandu-le proba inainte, dar nu au vrut sa recunoasca asta, asadar nu am mai avut ce face si a trebuit sa o accept asa.nu are rost sa-mi mai amintesc prin ce am trecut cu acei nesimtiti, tocmai din acest motiv daca cineva vrea sa-mi asculte sfatul, sa nu mai pice in aceesi situatie, sa evite acest service.
NU CONCEPT AUTO !!!
ANICOR
Incepator
 
Mesaje: 0
Membru din: 27 Ian 2012, 20:16
Maşina: Ford


Înapoi la Arhiva Comercial

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron

Cine este conectat

În total sunt 7 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 7 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login