Arhiva Comercial

Interfata diagnoza Ford - FOCOM - la pret de forum

Subiecte in care nu s-a mai scris de 3 luni si subiecte inchise

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Reguli forum
Daca cineva dintre cei care au subiect aici doreste mutarea acestuia in categoria Comercial, il rog sa ma anunte prin PM, E-MAIL sau printr-un mesaj aici.
In aceasta categorie nu se mai poate raspunde la subiecte.

Re: Interfata diagnoza Ford - FOCOM - la pret de forum

Mesajde radu_gherman2000 » 18 Noi 2015, 00:51

Salut narcisiulian
Am vazut ca cunosti foarte bine echipamentele de diagnoza pentru marca Ford, as vrea sa-mi achizitionez si eu un astfel de echipament, se poate sa-mi spui si mie ce diferenta este intre FoCom Original si Interfata pe care o vinzi tu ?
Multumesc
radu_gherman2000
Incepator
 
Mesaje: 0
Membru din: 17 Noi 2015, 21:09
Maşina: Ford
VIN: WF0AXXGCDA1U05136

Re: Interfata diagnoza Ford - FOCOM - la pret de forum

Mesajde narcisiulian » 18 Noi 2015, 08:26

Salut.
Descrierea funcțiilor se află în prima pagină a topicului.

Pentru colegii care așteaptă răspuns privind stocul, nu pot estima un termen sau dacă voi mai putea aduce interfețe tip Focom cu același set de funcții, aceeași calitate, cunoscut fiind că sunt comercializate multe imitații care nu efectuează nici măcar funcțiile de bază.
Voi reveni imediat ce voi putea efectua o nouă comandă care să îndeplinească condițiile de calitate ca și până acum.
Mulțumesc.
Fara reclama in semnatura, te rog, incalca regulamentul forumului. Multumesc.
Avatar utilizator
narcisiulian
1nsane Member
 
Mesaje: 1301
Membru din: 23 Ian 2008, 19:55
Localitate: Bucuresti

Re: Interfata diagnoza Ford - FOCOM - la pret de forum

Mesajde narcisiulian » 30 Dec 2015, 14:15

Nu mai comercializez Focom.

Această activitate de import, suport tehnic, soft, testare etc. nu se mai justifică din punct de vedere financiar.
Sunt pe piață clone ieftine, care deși nu efectuează programări sunt preferate datorită prețului derizoriu. Este o situație similară cu interfețele de reprezentanță VCM IDS (sau alte mărci) clonate de chinezi care nu fac programări, doar au același aspect.
Vă mulțumesc.
Fara reclama in semnatura, te rog, incalca regulamentul forumului. Multumesc.
Avatar utilizator
narcisiulian
1nsane Member
 
Mesaje: 1301
Membru din: 23 Ian 2008, 19:55
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Arhiva Comercial

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 3 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 3 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login