Caut...

Cumpar Focus 3 diesel

Cauţi o maşină anume? Intreabă aici.

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Cumpar Focus 3 diesel

Mesajde Barbumarius17 » 12 Ian 2017, 19:04

Salutari tuturor! Sunt in cautarea unui Ford Focus 3 diesel, chiar si cel de 95 cp. Conditiile pe care vreau sa le indeplineasca masina:
-Masina sa fie cumparata noua din Romania, nu vreau sa fie adusa din alte tari
-Kilometri reali si verificabili
-sa nu aiba mai mult de 150.000 kilometri (acum daca are 5k in plus, tot se incadreaza), desi prefer sa platesc mai mult pentru o masina cu cat mai putini kilometri
-Ar fi de preferat, daca nu ati facut schimburile in reprezentanta astfel incat sa pot vedea ce s-a schimbat, sa aveti facturile de la service-urile unde ati intretinut masina
-Sa aiba climatronic
-Sa nu fi fost lovita, exceptand loviturile in barele fata spate daca reparatia a fost facuta corect si nu au fost afectate alte piese in afara de bare.
-De preferat hatchback, dar e ok si o berlina neagra sau gri inchis
-Sa fiti de acord cu o testare in service, in reprezentanta pentru verificarea istoricului iar intr-un service multimarca pentru starea tehnica a masinii(ii cunosc pe patronii la care merg cu masina de ceva timp si am incredere mai multa). Daca nu sunteti de acord, putem verifica totul in reprezentanta.
-Sa nu aveti impozite neplatite intrucat doresc fiscalul pentru a inscrie masina pe numele meu
-Banii ii platesc doar prin transfer bancar, nu numerar.

Va multumesc si astept ofertele voastre, imi puteti trimite si un email cu poze si detalii despre masina (barbuamarius@gmail.com).
Barbumarius17
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 03 Ian 2017, 09:43
Maşina: Ford

Înapoi la Caut...

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 3 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 3 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login