Asigurari

Asigurare CASCO

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Reguli forum
Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.

Asigurare CASCO

Mesajde llucixxeu » 23 Mai 2013, 20:52

Salutare baieti,

Vreau sa fac si eu o asigurare CASCO, si nu stiu ce asigurator sa aleg. Nu am mai avut niciodata CASCO si as dori sa aflu si parerile voastre, cei care mai aveti, gen ce pagube ati avut, cat de bine le-au facut, daca platesc, daca nu platesc, ce rate aveti pe luna si lucruri de genul asta...

Multzam !
Ultima oară modificat de Alen pe 06 Iun 2013, 11:10, modificat 1 dată în total.
Motiv: mutat in sectiunea corecta !
Salvati copacii !! Nu beti la volan !
Ford Focus MK2 Facelift, 1.8 TDCI, Decembrie 2008
Avatar utilizator
llucixxeu
Incepator
 
Mesaje: 96
Membru din: 31 Iul 2012, 19:03
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford
VIN: WF0HXXWPDH8D04205

Re: Asigurare CASCO

Mesajde alrofameo » 23 Mai 2013, 22:41

http://forum.clubford.ro/viewforum.php?f=142 - pentru mai multe informatii incearca aceasta sectiune.
Avatar utilizator
alrofameo
Gold Member
 
Mesaje: 927
Membru din: 25 Mai 2009, 20:19
Localitate: Constanta
Maşina: Ford Focus tdci 1.6 109 hp 2006 / Ford Focus ST 2015

Re: Asigurare CASCO

Mesajde adrianE » 05 Iun 2013, 21:52

llucixxeu scrie:Salutare baieti,

Vreau sa fac si eu o asigurare CASCO, si nu stiu ce asigurator sa aleg. Nu am mai avut niciodata CASCO si as dori sa aflu si parerile voastre, cei care mai aveti, gen ce pagube ati avut, cat de bine le-au facut, daca platesc, daca nu platesc, ce rate aveti pe luna si lucruri de genul asta...

Multzam !


Buna. Ai rezolvat cu CASCO? Te pot ajuta cu sfaturi daca inca mai ai neclaritati.
adrianE
Incepator
 
Mesaje: 8
Membru din: 13 Iun 2012, 11:11
Maşina: Ford
VIN: WF0MXXGCDM7D32493


Înapoi la Asigurari

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Cine este conectat

În total există 1 utilizator conectat :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 1 vizitator (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login