Asigurari

Casco Astra Asigurari

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Reguli forum
Regulile sectiunii Comercial s-au schimbat. Va rugam sa consultati regulamentul sau acest topic.

Casco Astra Asigurari

Mesajde tudormiron » 16 Iul 2014, 13:49

Buna,
Am auzit ca foarte multa lume este speriata de situatia in care se afla Astra Asigurari. Si eu am o polita casco la ei si auzind zvonurile m-am speriat putin. Insa, am avut probleme cu masina si totul a decurs foarte bine. Am mers cu masina la un Service auto din Pipera unde am auzit ca au o colaborare excelenta cu toti asiguratorii si asa a fost. Masina a fost reparata impecabil si foarte rapid. Sfatul meu este sa va alegeti bine service-ul la care mergeti cu masina si nu veti avea probleme cu nici un asigurator si nici macar cu Astra.
tudormiron
Incepator
 
Mesaje: 2
Membru din: 08 Iul 2014, 23:41
Maşina: Ford

Re: Casco Astra Asigurari

Mesajde olteas01 » 16 Iul 2014, 19:05

Cand o sa am probleme sigur o sa aleg sevice-ul tau la care iti faci reclama, cu cat te plateste Astra sa-i faci reclama?
Nu au bani nici sa treaca strada si nu mai accepta nimeni asigurarile lor, eu unul nu mi-am facut si nu o sa-mi fac niciodata asigurare la o firma care doar incaseaza bani.
Avatar utilizator
olteas01
1nsane Member
 
Mesaje: 1859
Membru din: 04 Mar 2009, 07:53
Localitate: Roman
Maşina: Ford Focus Titanium 1.6 TDCI
VIN: WF0KXXGCBKBY43507


Înapoi la Asigurari

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Cine este conectat

În total există 1 utilizator conectat :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 1 vizitator (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login