Switch to full style
Dacă nu sunteţi familiarizat cu scrierea mesajelor în acest tip de forum, aici puteţi încerca funcţiile care ţin de postare : Subiect Nou, Răspuns Nou, Chestionare, CodulBB din corpul mesajului (citeaza, imagini, linkuri, stiluri de text, iconiţe emotive), etc.

Reguli forum

Dacă nu sunteţi familiarizat cu scrierea mesajelor în acest tip de forum, aici puteţi încerca funcţiile care ţin de postare : Subiect Nou, Răspuns Nou, Chestionare, CodulBB din corpul mesajului (citeaza, imagini, linkuri, stiluri de text, iconiţe emotive), etc.

Mesajele şi subiectele iniţiate aici vor fi complet ignorate de către ceilalţi useri. Această secţiune va fi complet golită la un anumit interval de timp.
Răspunde

Cod deblocare casetofon

15 Ian 2017, 12:47

Bună ziua,am un casetofon la care trebuie sa introduc codul de deblocare dar chiar nu știu cum sa fac sa tastez și alte cifre inafara de 1-6,spre exemplu mie îmi trebuie 7 deoarece codul îl știu,dacă ma puteți ajuta ar fi minunat

Re: Cod deblocare casetofon

16 Ian 2017, 15:33

Mi se pare că trebuie să apeși de doua ori pe o tasta . De exemplu apasă tasta doi de doua ori la rând. Sau tine mai mult apăsat pe o tasta

Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk
Răspunde