Cutia cu nisip

Suport cutie sau altceva??

Dacă nu sunteţi familiarizat cu scrierea mesajelor în acest tip de forum, aici puteţi încerca funcţiile care ţin de postare : Subiect Nou, Răspuns Nou, Chestionare, CodulBB din corpul mesajului (citeaza, imagini, linkuri, stiluri de text, iconiţe emotive), etc.

Moderator: Automatistul

Reguli forum
Dacă nu sunteţi familiarizat cu scrierea mesajelor în acest tip de forum, aici puteţi încerca funcţiile care ţin de postare : Subiect Nou, Răspuns Nou, Chestionare, CodulBB din corpul mesajului (citeaza, imagini, linkuri, stiluri de text, iconiţe emotive), etc.

Mesajele şi subiectele iniţiate aici vor fi complet ignorate de către ceilalţi useri. Această secţiune va fi complet golită la un anumit interval de timp.

Suport cutie sau altceva??

Mesajde Bundea C. » 27 Noi 2013, 13:33

Am o mica problema mai veche...

Cand plec de pe loc cand schimb in a 2 viteza si acul de la kilometraj ajunge la 20 km pe ora se aude un zgomot scurt ca de zgariat ca o mica bufnitura si se simte cum loveste si in pedala de acceleratie.

Ce poate fi??? :-/
Daca este suportul cutie cam cat costa piesa si manopera?(La colegul SEXYRAT)
Bundea C.
Incepator
 
Mesaje: 56
Membru din: 16 Aug 2013, 21:41
Maşina: Ford
VIN: wf0wxxgcdw6r44880

Re: Suport cutie sau altceva??

Mesajde Lucian19 » 12 Dec 2013, 10:04

Stai linistit.toate fac asa (benzinar diesel) doar ca multi nu sesizeaza. Este un fel de chek la sistemele de control . Eu am un ff2 diesel am mers si cu ff2 benzina din acelasi an de fab si fac la fel
Lucian19
Incepator
 
Mesaje: 30
Membru din: 11 Dec 2013, 10:52
Maşina: Ford

Re: Suport cutie sau altceva??

Mesajde Xxl's » 13 Dec 2013, 14:08

Здравствуйте @AlexaEn,
Знайте, что этот сайт не слишком стремятся найти соответствие в русском языке. Это довольно интересно, потому что вы подписались. Это означает, что вы знаете, и румынский (по крайней мере понять). Почему вы и не написать?
Xxl's
Member
 
Mesaje: 256
Membru din: 14 Dec 2009, 16:17
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford, Focus ST, 2007, 2521 cmc, 166 KW (226 CP), Sea Grey Metallic, Louis/Ebony Verona Leather


Înapoi la Cutia cu nisip

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login