Totul despre membri

Povestea primei mele masini

Prezentari cu masini, poze, biografii, liste

Moderator: Cornel001

Re: Povestea primei mele masini

Mesajde gogutzu » 15 Apr 2024, 22:36

MRC TRANSIT scrie:Felicitari pentru topic si sa ai parte de cat mai multi kilometri cu masina! Asta imi da curaj sa imi prezint si eu masina.

E foarte bun manualul acela de reparatii! Face toti banii! Iar ceea ce este fain pentru aceasta masina este ca se gasesc tot felul de tutoriale, iar cei interesati de putin "bricolaj" pot lucra singuri la masina.

Am, totusi, o curiozitate: de la ce era eroarea aceea la airbag? Ai reusit sa o rezolvi?



Va multumesc! Scuzati raspunsul intarziat. Am trecut prin aceeasi situatie, inspirat de colegii de pe forum, am decis sa fac un mic jurnal.

Din punctul meu de vedere, masina este prietenoasa cu cei care doresc sa mestereasca la ea. Informatii se gasesc.

Nici pana in ziua de azi nu stiu de unde este eroarea de airbag. Ea inca e prezenta...

Alta problema: sistemul de deschidere al capotei. Ori butucul, ori incuietoarea, ori ambele. Deci, iar stam pe dreapta, cu masina defacuta.
gogutzu
Incepator
 
Mesaje: 6
Membru din: 20 Apr 2017, 14:13
Localitate: Bucuresti - Ilfov
Maşina: Ford

Anterior

Înapoi la Totul despre membri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 7 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 7 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login