Totul despre membri

Cristi, din Constanta

Prezentari cu masini, poze, biografii, liste

Moderator: Cornel001

Cristi, din Constanta

Mesajde cristica » 20 Iul 2006, 10:06

salut,

am mai postat eu ceva pe-aici, inclusiv circul cu ASIBAN si ROMCAR ( http://forum.clubford.ro/viewtopic.php?t=1868 ). Finalul, am platit 10 mil din buzunar (inca o sa mai depun o plangere la CSA Comisia de Supraveghere a Asiguratorilor - sa refaca evaluarea masinii - si daca nici asta nu merge, o sa il dau in judecata pe cel ce m-a lovit), m-a mai costat vreo 16 mil vopsitul integral, dar a iesit frumusica. asa ca va arat cateva poze cu randunica mea. enjoy.

tehnic, am motorul de 2L, 130 de cai, o masina de care m-am indragostit. cred ca e masina perfecta pt unul k mine, caruia ii place un pic viteza, e destul de puternica si se intinde frumos la drum. e si foarte confortabila, eu sunt mai inaltut (cam 1.95) si am oarece probleme in unele masini, dar asta parca e facut pt mine. lumea zice ca consuma mult, asa e, nu e o masina economicoasa, dar eu dau in medie 1.5 - 2 mil p luna p benzina, ceea ce nu mi s pare o avere. e drept ca o fatai in bucuresti in marea majoritate a timpului, si din cand in cand un drum la Cta (care face sub 1.5 mil).

ma mai gandesc sa ii pun un eleron in spate, am vazut cateva mondeouri k al meu cu asa ceav mi se pare ca arata superbine, doar ca nu ma hotarasc o data sa dau gaura in portbagaj...

numai bine,

Cristi
Mazda6 TE, 2.0 diesel, 136CP
cristica
Incepator
 
Mesaje: 28
Membru din: 27 Iul 2005, 18:45
Localitate: Bucuresti

DA... SUPER...

Mesajde verga_Cip » 20 Iul 2006, 10:21

a iesit chiar foarte bine.. imi place. ma bucur ca s-a rezolvat, chiar si partial. in final, ai masina!
acum.. ce sa-ti spun.. MULTI km fara incidente...

Bafta
Avatar utilizator
verga_Cip
1nsane Member
 
Mesaje: 12705
Membru din: 17 Apr 2006, 11:04
Localitate: Bacau
Maşina: Ford Focus Mk2 2.0 TDCi 100 kw 2005


Înapoi la Totul despre membri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 9 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 9 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login